Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi Cammeo nabavlja još vozila i zapošljava nove vozače

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2010. 12:37 
Naslov:  Taxi Cammeo nabavlja još vozila i zapošljava nove vozače
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon iznimno velikog zanimanja za taksi-usluge novog prijevoznika Cammeo, koji posjeduje dvanaest vozila, vlasnik te tvrtke Kosta Minovski najavio je kupnju još vozila te zapošljavanje novih vozača.

- Nadao sam se, a mogu reći da sam i očekivao pozitivne reakcije, ali nisam vjerovao da će nam 12 vozila postati premalo ovako brzo. Žao mi je kada nas putnici čekaju, kada neke moramo i odbiti jer jednostavno ne stižemo i zato ćemo nabaviti još automobila. Četiri ili pet dodatnih vozila povlači i zapošljavanje 15 do 20 novih vozača - najavljuje Kosta Minovski iz Cammea.

Noćne vožnje petkom i subotom više nisu jedino vrijeme kada se na taksi mora duže čekati. Dnevne vožnje, kaže Minovski, također su odlično popunjene, zovu i stari i mladi, a Klinički bolnički centar Osijek jedna je od najčešćih destinacija.

- Dobili smo dozvolu za ulazak taksijem u krug bolnice i pacijenti to jako cijene te nas često zovu. Zbog takvih putnika moramo nabaviti još vozila kako bismo eventualna čekanja sveli na minimum, objašnjava Minovski. Dolazak novih vozila na ulice Osijeka ovisi o stanju na Opelovom skladištu, a moguće je da opremljena vozila na ulicama budu već za dva tjedna. Minovski kaže i kako je sve manje "trzavica" sa starim taksistima te da trenutačno izrađuju ljetne uniforme za sve vozače.

Tekst: I.Sekol/Glas-Slavonije.hr


Pročitajte i...
[07.04.2010.] Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.04.2010. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bome smo se brzo navikli na luksuz... Smile Smile
a ja i dalje ne mogu vjerovat kako se to nitko nije prije sjetio....jebem se u glavu...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2010. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da se ne zalete pa poslje akcije budu imali i visak vozila. Ljudima je super ovih 13kn ali da li ce im odgovarati kada bude 20kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas to... evo jucer sam isao stopom iz nocnog izlaska za Mece jer sam ostao bez auta, uglavnom taksi me kosto 40 kuna jer mi je smanjio kilometrazu sa 12 na 10 km.

Cijena 13 kuna vrijedi samo do 5 km, ukoliko idete do udaljenosti vecooj od 5 km za vas akcija ne vrijedi odnosno platit cete 40 kuna za prijevoz a to nije nimalo malo.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2010. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
Bas to... evo jucer sam isao stopom iz nocnog izlaska za Mece jer sam ostao bez auta, uglavnom taksi me kosto 40 kuna jer mi je smanjio kilometrazu sa 12 na 10 km.

Cijena 13 kuna vrijedi samo do 5 km, ukoliko idete do udaljenosti vecooj od 5 km za vas akcija ne vrijedi odnosno platit cete 40 kuna za prijevoz a to nije nimalo malo.


Ako ide 3-4 osobe izvana kući nije ni to tako strašno...

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gardy
Offline
Ukupno postova: 101
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.04.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato se i zove gradski taxi,,ako se po gradu vozaš to je i dobra cijena,,ali ako hočeš da te voze u baranju,,mece-darda to je več nešto drugo..a tko bi te vozio za manje novaca do mece.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gardy je napisao/la: ›
zato se i zove gradski taxi,,ako se po gradu vozaš to je i dobra cijena,,ali ako hočeš da te voze u baranju,,mece-darda to je več nešto drugo..a tko bi te vozio za manje novaca do mece.


Bus Smile hehe i to onaj ranojutarnji! Ma znam, sve 5 ali puno mi je izdvojiti 40 kuna samo to kazem. Bez obzira sto je to realna cijena.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kirbajac
Offline
Ukupno postova: 78
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba uvijek napravit taxi car pool i onda se isplati! ;D

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što mislite hoće li opet biti natječaj ili će nove vozače odabrati među kandidatima koji prošli put nisu primljeni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.04.2010. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ili 40 kn ili možeš dat policiji koju tisućicu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2010. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 3:58; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.04.2010. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SmokeY je napisao/la: ›
gardy je napisao/la: ›
zato se i zove gradski taxi,,ako se po gradu vozaš to je i dobra cijena,,ali ako hočeš da te voze u baranju,,mece-darda to je več nešto drugo..a tko bi te vozio za manje novaca do mece.


Bus Smile hehe i to onaj ranojutarnji! Ma znam, sve 5 ali puno mi je izdvojiti 40 kuna samo to kazem. Bez obzira sto je to realna cijena.
Onaj bradonja bi ti uzeo 250 kn!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.04.2010. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast. najbolji potez nove vlasti. građani se sad s pravom osjećaju kao ljudi a ne kao ovce za šišanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: