Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pretplatu HRT-u plaćat će svi građani koji imaju - struju?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
muvifrik je napisao/la: ›
Anastazija je napisao/la: ›
Da, kad smo kod togas, imam mob na pretplatu i plaćam radijsku frekvenciju. Za što? Moj mob nema ni radio ni mogućnost gledanja TV-a.


radijska frekvencija nema veze imala radio na mobitelu ili ne, nego plaćaš što ti SMS-ovi lete po zraku. ne misliš valjda da golubovi nose tvoje poruke?

Ma ja vidjela bijele golubove iznad kuće pa pomislila da oni šalju sms-ove. Smile
A što je s prepaidom? Tamo ne se plaća to.


plaćaš, ali kroz cijenu razgovora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 23:25 
Naslov:  Re: Pretplatu HRT-u plaćat će svi građani koji imaju - struju?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Totalno ludilo. Imam priključak struje na kući i u vikendici. Ima li itko ideju, kako da na oba mjesta istovremeno gledam televizor?

Pljačkaju nas sa puno ljubavi i obzira

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovim driblingom s HEP-om, banda s Prisavlja želi povećati postotak naplate i u tome će dakako uspjeti.
Tim potezom će doskočiti građanima koji ne otvaraju vrata inkasatorima kada ih snime kroz špijunku (moj stric ih tako levati već godinama).
No, ovakve odluke me uopće ne čude jer treba namiriti onolike plaće (prosječne plaće u sektoru proizvodnje televizijskog programa su među najvećima u RH). Eto, možda onda sirotom Latinu vrate plaću na 30.000 kn neto kako bi jadničak mogao skrpati kraj s krajem.
A mi poslušnici financiramo nekog Škoru i njegovu grotesknu kvazihumorističku emisiju za poluretardiranu gerijatriju, Milićeva stepanja po bijelom svijetu, pranje love kroz kojekakve vanjske produkcije (Merlić i Željka Ogresta su svojevremeno dobivali 170.000 kn mjesečno za Kontraplan i Piramidu), imbecilne glazbene projekte poput Dore ili Porina, provincijske izbore ljepote, dosadne prijenose domaće nogometne lige itd, itd...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.04.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2012 je sve bliža...osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.04.2010. 1:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po analiz BBC koju je naruila htv..za takav posao dovoljno je oko 700 ljudi..a te bagre ima neznam.milju i po..koliko već..treba to potjerat usranim štapom..leglo korumpiranosti i kurvaluka..ništa drugo..a s aistim štapom treba i te zakonodavce...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bartolomey
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2010. 5:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi mijenjao ime države u zatvor, pustio sve ljude iz zatvora van, a u zatvorima bi ostalo ono malo ljudi koji nisu pod teretom države bilo da su u pitanji tv pristojba (harač porez ili šta već) bilo da su slivne vode (koje padaju s neba) bilo da je kretenska kazna za neočišćeni snijeg (koji je bio očišćen, ne govorim za sebe pa da mislite da se pravdam, susjed je dobio kaznu) bilo da je carinski prekršaj kad ulaziš iz bosne i imaš 2 prazne flaše u autu ili kazna nekoj babi što na piju dodje prodati 10 jaja ili svoju staru vestu a nije platila mjesto gdje će prodavati. NE ZNA EU KO JOJ DOLAZI, da zna otišla bi na drugi kontinent. Mislim da nas je Hitler trebao potući sve ili bar neki potres da nas poroka ovako glupe, uz svu muku nek nam se smiju i sve države svijeta nama i našim glupostima,


za direktora hrt-a i ljude koji drkaju pišu u vladi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlaCKaNgeL
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2010. 19:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HRT2 subota 01:00
Noć u kazalištu - Ivo Vojnović: Maškarate ispod kuplja

...i tako svake subote...Sad

Iako polako ulazim u zrele godine i volim kazaliste ovo mogu samo okarakterizirati kao ogroman propust.

Meni je iskreno zao da osim Milicevih putopisa i poneke serije (koje su 90% reprize) nemam sto pogledati na HRTu.
Osobno nema problema da se placa pretplata ali uz uvijet da maknu sve reklame i emisije pod pokroviteljstvom i naravno manje politike u programu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.04.2010. 4:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pretplata je 1,5 posto od prosječne plaće u RH. Zašto nije 1,5 posto od prosječne plaće svakoga građanina ponaosob. A ne penzioner sa 1000 kuna penzije ili netko na socijalnoj pomoći plaća jednako kao netko sa 20 000 kn plaće. Znači 1,5 posto od vlastitih primanja. Državi to dođe isto zar ne. Jer isto je ako uzmu 1,5 posto od ukupnog prosjeka, ili prosjeka svakoga ponaosob - kad se zbroji, dođe na isto. Ali je pravednije.

A ako prođe taj zakon možda bi neka gesta opametila hepovce i hrtovce, kao npr. kada jedan mjesec nitko u državi ne bi platio struju ni tv pretplatu u znak protesta!? - još će moć hepovci ulazit u kuće, obijat, i sami se naplaćivat koliko misle da treba. Postajemo ruglo od države...skoro će nas trebati biti stid reći da smo iz Hrvatske.

Taj potez mi zvuči kao i ono za ZAMP, što platimo postotak zampu svakom kupnjom cd-a, mobitela, kartice za fotoaparat, ili disk za kompjuter....jer možda ćemo mi pjesme stavit na to! Tako i ovo, ako imaš struju - možda ćeš tv gledat!
Ajmo sve onda tako - ako imaš vozačku, plati kaznu, jer sigurno ćeš voziti i griješiti u prometu..
Ako si se rodio, plati zdravstveno - sigurno ćeš biti bolestan jednom.

Ja ću prije odjaviti i struju negoli na silu plaćati nešto što ne koristim. Nemam tv ni radio - zašto je to teško za pojmiti državi? Lijepo solarne ploče i brigu na veselje... Wink
Trenutno sam student, ali kad diplomiram, zaposlim se i ukoliko budem pravio kuću - prvo uvodim solarne ploče i auto na struju! Što više se osloboditi ovisnosti, ropstva i monopola!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: