Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Google Earth

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2006. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
toni je napisao/la: › Analogija ista ko ona tvoja, da mozes koristiti auto u vlasnistvu drzave ako dobijes izbore.
Drago mi je da si shvatio svu apsurdnost takve analogije. Naime, ti si ju prvi upotrijebio. ;-)



Da ali za vlasnistvo, ne za koristenje. Drzava kupi kartu. Drzava kupi auto. Drzava koristi kartu. Drzava (sluzbenici) koriste auto pri ispunjavanj svojih radnih obveza za drzavu.

Niti jedno niti drugo nisu javno dobro.

AKo bi smo usporedjivali ceste i karte dosli bi smo do potpuno suprotnog zakljucka, osim u svezi autocesta.

Dakle, cini mi se da je sve stvar dobre volje i rezumjevanja problematike cinovnika koji o tomu odlucuju. Kako postoji interaktivna ortofoto karta zagreba na webu ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ulix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2006. 4:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni sve to miriši na velike tajne malih majstora. Kakva se to čuda mogu skriti? Kad je počeo bubanj '91. svi smo imali detaljke (strogo pov. za JNA) koje smo umnažali u Slavonskoj banci jer su imali odlične kopirke. Onaj znak fotoaparata s mijehom kao harmonika ispred šibicare je bio čista glupost. Svi zainteresirani imaju karte svega, podaci cure k'o kad pukne cijev vodovoda. I što bi tu bio neki (al' sasvim običan) čilaber jako opasan, jer je (poslovično) previše znao. Šipak! Riječ je o najobičnijoj šlampavosti, lijenosti i nebrizi.

Šta_ja_znam, trebam postaviti wireless za sitnu lovu prema balkonu kojeg vidim. Hvala lijepo za savjete, znam izračunati daljinu iz poznatih visina i kuta, i td. ali zašto to ne bih jednostavno pročitao?

Da, hvala kupujem radar, uzv. i laserski daljinomjer, dresiranog šišmiša, uključujem calc.exe, glupiram se petkom jutrom. Sviće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.09.2006. 16:14 
Naslov:  Re: Google Earth
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: