Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muško - ženska prijateljstva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Postoji li muško - žensko prijateljstvo? (dolje definicija, da ne lutamo...)

da
68%
 68%  [ 66 ]
ne
31%
 31%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 96


Autor Poruka
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2006. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Moja stara i tatin vjenčani kum su jako, jako dobri prijatelji. A on ju sigurno ne bi "okrenuo".



To ti mislis Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2006. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Generalizirao ili ne...ovo za gej deckica se odnosi na to da samo ON iliti njegov LIBIDO nece reagirati na zensko tijelo...znas ono,sirove strasti i to....ipak si i ti zavrsila sa tvojim "prijateljem koji nije gej"...tata ako i pozeli biti sa kumom...ne vjerujem da ce ti doci i reci...ili ako i bude snjom isto tako...ma sve je to generaliziranje...al u 99% slucajeva...nemre opstat takvo prijateljstvo...osim ako se ne nadju stvarno dvije genijalne osobe..."koje smiju bacit kamen prve..." a cist sumnjam da jos ima takvih...i to za tvoje prijatelje...ma kako si ti sigurna u to?Da si citaju price za laku noc samo?Cist sumnjam...kamasutru prije u svakom slucaju...pa nek ja imam zli jezik...al eto,to je tako i nece biti nikad drugacije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2006. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

takvo prijateljstvo je nemoguće a da barem s jedne strane ne postoji i najmanja fizička privlačnost a da li će te osobe biti zajedno u nekom trenutku je stvar samokontrole a i odabira, što ti je prioritet, želiš li tu osobu kao prijatelja/icu ili nešto više(gdje u tom slučaju, po mome mišljenju, dolazi do kraja prijateljstva a budučnost ostaje neizvjesna...)

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2006. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

laddertheory.com

"
Sally: We are just going to be friends, OK?
Harry: Great, friends. It's the best thing...You realize, of course, that we can never be friends.
Sally: Why not?
Harry: What I'm saying is - and this is not a come-on in any way, shape, or form - is that men and women can't be friends, because the sex part always gets in the way.
Sally: That's not true. I have a number of men friends and there is no sex involved.
Harry: No, you don't.
Sally: Yes, I do.
Harry: No, you don't.
Sally: Yes, I do.
Harry: You only think you do.
Sally: You're saying I'm having sex with these men without my knowledge?
Harry: No, what I'm saying is they all want to have sex with you.
Sally: They do not.
Harry: Do too.
Sally: They do not.
Harry: Do too.
Sally: How do you know?
Harry: Because no man can be friends with a woman that he finds attractive. He always wants to have sex with her.
Sally: So you're saying that a man can be friends with a woman he finds unattractive.
Harry: No, you pretty much want to nail them, too.
Sally: What if they don't want to have sex with you?
Harry: Doesn't matter, because the sex thing is already out there, so the friendship is ultimately doomed, and that is the end of the story.
"

uvjek postoje iznimke, ali je u globalu tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2006. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto...potpis na zadnja dva posta...prilicno jasno receno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2006. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa joooooj, bar sam mislio da ces, kao kolega matematicar, izbjeci uporabu "nemoguce" (a onda se meni prigovara da sam iskljuciv) - dakle. Jel tko od vas teskih obozavatelja teze da ne postoje ima frendicu/frenda kojeg ne zeli odvuci u krevet? Vjerojatno ima. I onak, kako je moguce da ne zeli? Jednostavno, ne zeli..I onda, koliko je teska situacija da se to osjeca i u drugom smjeru? Tj, da ta ista frendica jednostavno isto ne zeli?

Ono, ok, kontam da se samo zajebavate i da actually to ne mislite, ali ono, jebote...
Naravno, sad ce netko uletiti kako sve frendice zapravo zeli poseviti(takve slucajeve zalim).

joooooj, jesi siguran da tvrdnja vrijedi za svaki x e Ž?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2006. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al si ga sad u***ro...ne vjerujem da pitagorin poucak ima veze sa ovim sto pisemo...jednostavno receno;zakoni prirode i bioloske potrebe su ipak ispred nekog kodeksa ponasanja u datom trenutku...ne vjerujem da bi rekao(sad vise ne govorim samo u svoje ime) ne najboljoj legici(ako je icemu privlacna a vjerojatno ima sve pozitivne strane jer ti je NAJBOLJA) da ti se sleti u zagrljaj...u krajnjoj liniji i da ju odbijes...ostao bi papak koji ju nije htio...a ne znam da li si svjestan sto znaci kad odbijes zensku osobu...ili osjecaj koji imas kad budes odbijen...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2006. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zloco_os je napisao/la: ›
Al si ga sad u***ro...


Baš i nisam. Više si ti - ako ti je stav stvarno "ostao bi papak koji ju nije htio", lega, žalim te...
Kakvi zakoni prirode i bioloske potrebe? De ne razbacuj se velikim rijecima. Dakle, zakon prirode je da muskarac zeli poseviti sve sto naidje suprotnog spola, a da zena zeli rasiriti noge pred svakim muskarcem koji joj pridje? A oba roda su toliko napaljena da se jednostavno ne mogu kontrolirat i sve?
De cut the crap.
btw...
zloco_os je napisao/la: ›
ne vjerujem da pitagorin poucak ima veze sa ovim sto pisemo...
gdje d fak ja spominjem pitagorin poučak?! De, onak...aaaaa...Jebote, priznaj, ti si neki klon od ženske glave, definitivno.

Ne stoje ti izjave.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2006. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@puki
Zanima me jel ti i alana imate zajedničke prijatelje i prijateljice što je sasvim druga priča ili ti imaš neku samo svoju prijateljicu s kojom alana nije u kontaktu?

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2006. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm - imam (koliko,alana?) 4,5 zajedničkih prijateljica sa alanom, a još nekih 10ak sa kojima ona baš i ne komunicira. Ne brini, znam o čemu pričam.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2006. 11:29 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smijem ja odgovoriti? Imamo neke zajedničke prijatelje i prijateljice, ja imam nekoliko prijatelja koje puki poznaje samo iz viđenja, a on ima neke prijateljice koje sam ja ili samo upoznala ili čak ni to. Moraš znati da se radi o vezi koja je povremeno na daljinu pa onda takvi elementi uvijek postoje, ali s druge strane, s obzirom da smo puki i ja dosta dugo zajedno, s tendencijom zbližavanja raste i "zajedničkost" mojih i njegovih prijatelja i prijateljica - sve se više upoznajemo međusobno. A kako smo puki i ja i zajedno zato što smo slični, a kako je poznato da se ljudi sličnih interesa nekako privlače zajedno, tako su i njegovi prijatelji dosta sličnih nazora kao i on, tako da mi se nikad nije dogodilo da puki ima nekog prijatelja s kojim se ja jednostavno ne želim družiti ili da mi sasvim ne odgovara kao osoba...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2006. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro i kod mene je bilo tako u prvim godinama veze al evo sad u biti imamo samo zajedničke prijatelje..

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2006. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih nikoga quotao...ali ce se pronaci pojedinci u ovom slucaju...dakle,ne znam koliko ti imas iskustva sa 21 godinom...no ocito vrlo malo ili te jos uvijek pere pubertet iako si pravomocno "punoljetan" u svim drzavama na kugli nam zemaljskoj...meni se ne moras dokazivati niti citirati i izvlaciti moje rijeci iz kontexta...nadji si kolegicu i njoj se posveti i uvjeri se koliko ima istine uopce u tvojem stavu i koliko si iskren prema samom sebi...Ja? Fak ja bar priznajem da se ne mogu snaci u tom okruzju jer ne vjerujem u takvu "vezu"...
Kao "kolega matematicar" savjetovao bih ti da se drzis fax-a i da jos malo papas griza...pa da se onda opet vratis kad ti se smjeste slike i slikice i kad stasas u u izgradjenu osobu...sa zivotnim usponima i padovima i nekakvim iskustvom koje te ceka jos u njemu...jerbo preeevise si ciciban da bih ti se uopce i nastavljao obracati...NHF

Kad vec citiras nekoga onda pokusaj prvo shvatiti rijec koju si izvukao iz konteksta..."papak koji nije htio" se ne odnosi na tvoje misljenje vec iskljuvcivo poznavajuci zensku psihu ocito ne znas sto znaci kad odbijes ljepsi spol...a da ga odbijes u tako divnom ozracju u kojem tvrdis da je prijateljstvo moguce izmedju m&z osobe...vjeruj da bi ostalo vrlo malo od tog prijateljstva...bar je kod mene tako bilo...zato,ne quotam nikoga i pisem iz osobnog iskustva...

A to da sam "klon od zenske glave"...vidis,shvatio si ipak da malo vise gledam sa te iste zenske strane...stoga,EOD od mene sto se tice ove teme i ostajem pri tome da su zensko-muska prijateljstva nemoguca...u krajnjoj liniji extremno teska....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i tako ulupah jos 3 minute vremena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2006. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zloćo, opet ti kažem - ne seri. Pogotovo ako već briješ na ulogu nekog superultrakulipametnog iskusnog lika, kako ti se može desiti lapsuz da negiraš mogućnost postojanja talvog prijateljstva?
Lega, možeš ti meni naširo i nadugo pričatri kako si ti iskusan i sve, ali iz tvojih postova samo iskače tvoja nesigurnost i tvoja potreba za uvjeravanjem sebe kako si u pravu.
Još jednom, da, žalim te. Ja biram koja ću iskustva imati kasnije kad budem star i iskusan. A ostatak posta ti je samo gomila pre*eravanja, sori.
Dakle, kul si i iskusan i tvrdiš mi da ne postoji šansa da takvo prjateljstvo postoji? Ili ne? Otkud ova zadnja rečenica?
Pun mi vas je kurac više, individua koje sjednu pred ekran, nabace neki nick i prave se da su netko drugi. Ako ćeš me već živcirati, bar budi dosljedan. I ne pokušavaj se praviti pametan, ne ide..dijete..

Ok, gotova tema then.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2006. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citaj postove...u svakom sam bio dosljedan...ne vjerujem u takvo prijateljstvo...sorry to je stvar subjektivnog misljenja...i osobnog iskustva...nema veze sa nesigurnoscu..iliti manjka samopouzdanja...kao sto rekoh,ponaosob-extremno teska a za mene eb ga,ne ide...have a nice day... Wink
A sad stvarno eod...od mene bar...
P.S. nemoj se zivcirati...ti imas svoje misljenje,ja moje i tu se razilazimo...na kraju krajeva, gdje bi otisli kad bi bilo sve jednako i monotono...bar si pisemo i ne volimo se Smile a to je vec nesto... a po tvojim postovima,vidim da se misljenja razilaze sa vecinom ljudi i da si uvijek u pravu... Wink
na ti jedan kikiriki od mene za ustrajnost u svemu... peace !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: