Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najtrash narodnjak ikad!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa zar ne znaš popularnu hrv. pjevačicu S.D. koja u svojim stihovima opjevava gipke noge/tangice koje prolaze Novaljom?...tc-tc-tc...Smile...nagodinu obavezno u Novalju na more, tko zna - možda vidiš te iste nogice kako uživo drmaju celulit...Smile

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sharkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: Beograd
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2006. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa kako da znam. Ne pratim ni ovu našu Grand/Gold Music scenu a kamo li hrvatsku. Budite ljubazni pošaljite mi neki link na PM da skinem pesme, em što ja hoću da čujem em što moram mojim drugarima da pustim! A za Novalju... Hmmm, pa videćemo... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zloco_os
Offline
Ukupno postova: 122
Lokacija: osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2006. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koja kata-faking-strofa!!!!Ajme pa ja znam poslusati tu i tamo pokoju zavijalicu...al ovo?Ideeeeessss!!!!Aj ona Dabo doba kak se vec naziva jos i zvuci nakon ove ti propadas Smile Smile
Joj muke...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: