Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nevjera Twisted Evil

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li ikad prevarili partnera/ricu?

Da
46%
 46%  [ 46 ]
Ne i nikad ne bih
53%
 53%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 98


Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ok, možda nije on koji bira staro/novo...ali ako je suočen s izborom druge strane, i tada ima samo dvije strane i to iste te kao i da sam bira...ono o čemu treba razmisliti je da li osjećaj ljubavi živi na staroj slavi iz dana zaljubljenosti...ono što je mene povuklo u prevaru je baš bio taj ispit - koliko volim...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uff, odustajem. perem ruke od svega. uzas. bjez sto me noge nose Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E jesi se brzo predao...
A samo ti je jedno žensko reklo svoje mišljenje.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok. slusam ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, ja nisam u braku.. al mislim da sam u istoj poziciji kao tvoj prijatelj ili šta već.. al ako očekuješ od mene da ti kažem šta i kako, neće ići jer ne znam ni ja sama.. tu sam, volim i čekam.. pa šta bude.. Al znam da su oni dugo zajedno, da voli nju ali da voli i mene... i znam da nikome nije lako.. i da svi negdje varamo i lažemo.. zbog ljubavi.. blah.. Sad

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto. zajedno ste skupa. vjerovatno bi ste se jako dobro razumijeli, vjerovatno bi ste se i zaljubili medjusobno da se upoznate. i tako rjesili problem na opce veselje.

ps. ne moram ni napominjat kako je meni osobno sve to jako gnjusno i nemogu vjerovat da postoje ljudi koji tako sto mogu raditi i mogu vam samo reci: SRAM VAS BILO! .)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ono što je mene povuklo u prevaru je baš bio taj ispit - koliko volim...


Ma daj, molim te. Sigurno je to bilo s nekim kog on zna... Jesam li u pravu? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2006. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Tek kad nekoga iskreno i stvarno voliš, nećeš ga prevariti.. do tada je sve to samo zabava.. pa i varanje može biti zabavno.. (i nemojte me sada razapeti.. Smile)
Kad to dolazi?!

Razmisljam si... ako je to tako, onda je dobro zabavljati se do trenutka dok ne odlucis da ti je dosta zabave i sve super. I, sto onda?! Ti odlucis i naletis na drugu stranu koja to jos nije odlucila... I onda si popushio... ;-)

A opet... svi bismo voljeli naici na nekoga kome cemo i tko ce nam biti dovoljan za ostatak zivota.

Pitanje je - kako znati da oboje dovoljno ozbiljno i jednako shvacate situaciju? Kako to prepoznati?!

Btw. Loona, recimo da taj tip odluci prestati varati svoju curu, prekine s njom i bude s tobom. Ti sva sretna, a on?! Hmmm... da su mu ti sada bolja od njegove ribe, onda bi ju ostavio... dakle, sigurno si na second position... Dakle, tko ti garantira da danas-sutra, kad ju ostavi i zavrsi u vezi s tobom, neka druga riba nece biti u pole position? ;-)

Ne razmisljas o tome na nacin "ako je svoju curu varao sa mnom, tko mi garantira da sutra nece mene varati s nekom drugom?!" ? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2006. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: › ...reci prijatelju da je i to individualno...Smile...negdje pročitah podatak da zaljebljenost traje oko 6 mjeseci...nakon toga ili voliš ili ne voliš Smile...


Mislim da je 6 mjeseci waaay too much... to traje 2-3 mjeseca... nakon toga ili pocinjes, ili ne pocinjes osjecati kao da te nesto davi, pritisce, uzurpira slobodu zivljenja...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2006. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › Sada sam u vezi s osobom u koju sam ludo zaljubljena, prvi put u životu. Sad mi je prevara još manje zamisliva.


Ovo je super... i slazem se s tobom... ako mi je jedna riba dovoljna - nemam potrebu postavljati nove mreze... ;-)

Iako, realno gledano, jedna riba je premalo... idealno bi bilo zivjeti s njih 2-3 pod istim krovom... i jos ako se ne mrze - super... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je RE: Letećem:
Ej, ali ja se najviše trudim ne razmišljati o tome.. a pogotovo tko je na pole positionu (osim ako Kimi ne treba osvajati neke bodove)..

Ne razmišljam na taj način, jer tko zna, ako se to dogodi (da on nju ostavi) možda on i ja za 2, 3, 6 mjeseci ili godinu dana ustanovimo da nismo jedno za drugo i da nam ne ide.. ili se ja zaljubim u nekog trećeg (to bi trenutno bila najbolja opcija, al jebi ga..) ili ćemo možda živjeti sretno do kraja života..
Jednostavno ne mogu više misliti o tome.. kao što rekoh, tu sam pa šta bude..


Zadnja promjena: Loona; 04.09.2006. 15:00; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde mungose nazad u rupu Smile nemas ti pojma sta je ljubav.. kako je sljepa,gluha,lijepa... ko jos o tome razmislja kada misli da je nasla/o onoga pravoga, jedinoga, jedinu... koju/ga trazi cijeli zivot pa i duze !?

oni koji racionalno razmisljaju. a ti nisu zaljubljeni. Smile


ps. uh, pravi sam da vam drzim lekcije o ljubavi. o boze... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Ajde mungose nazad u rupu Smile nemas ti pojma sta je ljubav.. kako je sljepa,gluha,lijepa... ko jos o tome razmislja kada misli da je nasla/o onoga pravoga, jedinoga, jedinu... koju/ga trazi cijeli zivot pa i duze !?

oni koji racionalno razmisljaju. a ti nisu zaljubljeni. Smile


Slažem se.. Ljubav je stvarno i slijepa i gluha i glupa i sve skupa.. i to opet potvrđuje moju teoriju da svi lažemo i varamo zbog ljubavi..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2006. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: › Jednostavno ne mogu više misliti o tome.. kao što rekoh, tu sam pa šta bude..
Kontam te... i ok, tvoj stav i tvoja odluka...

Razmisli jedino koliko zivota (mnoz.) imas... jebiga, dobar dio ovoga bi mogla cekati da on nju ostavi ili nesto slicno... ;-)

Meni se cini da ti s njim brijes iz razloga koji bi mogao biti pogubniji za tebe... druga stvar da to radis samo iz uzitka... ;-)

toni je napisao/la: › Ajde mungose nazad u rupu Smile nemas ti pojma sta je ljubav.. kako je sljepa,gluha,lijepa... ko jos o tome razmislja kada misli da je nasla/o onoga pravoga, jedinoga, jedinu... koju/ga trazi cijeli zivot pa i duze !?


Ok, to je super kad ONA tako gleda na stvar... u tom slucaju imas vise manevarskog prostora ;-)

Svinjo muska! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: › Jednostavno ne mogu više misliti o tome.. kao što rekoh, tu sam pa šta bude..
Kontam te... i ok, tvoj stav i tvoja odluka...

Razmisli jedino koliko zivota (mnoz.) imas... jebiga, dobar dio ovoga bi mogla cekati da on nju ostavi ili nesto slicno... ;-)

Meni se cini da ti s njim brijes iz razloga koji bi mogao biti pogubniji za tebe... druga stvar da to radis samo iz uzitka... ;-)


eh, kad ne bira mozak nego srce.. Dogodilo se i još uvijek mi nije žao.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: