Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nevjera Twisted Evil

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li ikad prevarili partnera/ricu?

Da
46%
 46%  [ 46 ]
Ne i nikad ne bih
53%
 53%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 98


Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2006. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno zašto ste se zakačili za pukija jer se bori za svoj stav... ?? Jel tako teško povjerovati da čovjek voli svoju curu i da zna da ju neće prevariti?!

Čini mi se da se vi pokušavate opravdati sami sebi zbog toga što varate i/ili smatrate da je to ok. Ok je braniti svoj stav, ali argumentirano, a ne napadanjem neistomišljenika, da ne budu krivo interpretirane moje riječ

Ja potpuno shvaćam ono za što se on ovdje pokušava izboriti jer sam i sama takva. Jel tako teško povjerovati da postoje osobe koje znaju kontrolirati svoje nagone? Zapravo, da ne možemo kontrolirati svoje ponašanje, po čemu bismo se razlikovali od životinja?

Imala sam nekoliko veza, priznajem da nemam puno iskustva. I u tih nekoliko veza stvari jednostavno nisu štimale, problem je uglavnom bio s moje strane. I NIKADA, ali NIKADA mi nije palo na pamet prevariti te osobe. Kada bih shvatila da se oko nekih stvari nema smisla truditi, prekidala sam te veze.

Ne mogu zamisliti ništa gore od toga da sam s nekim drugim, negdje, dok osoba s kojom sam u vezi priča svojim frendovima kako mi vjeruje, na primjer. A to često baš tako i bude kad netko nekoga vara.

Sada sam u vezi s osobom u koju sam ludo zaljubljena, prvi put u životu. Sad mi je prevara još manje zamisliva.

Ne znam, treba jednostavno prihvatiti da nas ima koji razmišljamo ovako i onako. Samo što mi, koji ne varamo, uglavnom manje povrijedimo osobu s kojom smo u vezi, kako god okreneš Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2006. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nitko nije rekao da ce puki, ti, ili bilo tko drugi prevariti svoju curu... nije u redu od njega sto ne ostavlja tu mogucnost otvorenu... kod njega izgleda ne pali ona "sve je moguce", kuzis? svi mozemo reci da NIKAD necemo ovo ili ono, ali kako mozes znati da neces... samo je u tome stvar, a puki je totalno promasio sto je pjesnik htio reci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2006. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Never say never...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.09.2006. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
nitko nije rekao da ce puki, ti, ili bilo tko drugi prevariti svoju curu... nije u redu od njega sto ne ostavlja tu mogucnost otvorenu... kod njega izgleda ne pali ona "sve je moguce", kuzis? svi mozemo reci da NIKAD necemo ovo ili ono, ali kako mozes znati da neces... samo je u tome stvar, a puki je totalno promasio sto je pjesnik htio reci


Nije promašio, vjerujem, samo je prilično strog prema sebi (ne očekujući to i od drugih), jer si ne ostavlja otvorena vrata da se predomisli ili promijeni mišljenje. Njemu se, ako smijem govoriti u njegovo ime, "never say never" u slučaju prijevare čini kao jeftino izvlačenje onih koji nisu sigurni u svoju samokontrolu. S tim se možemo slagati ili ne slagati, ali temelja za mijenjanje njegovog ili wendynog mišljenja u ovom slučaju vjerujem da nema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
puki je napisao/la: ›
tonya je napisao/la: ›
Then again - shit happens...


Nisam rekla da je to isprika, nego da se sve moze dogoditi. Ti mozda imas srece sto si nasao druzicu svog zivota, pa ju neces prevariti. Oni koji nisu, varaju. A to je samo znak da veza nije dobra. Neces varati onoga koga uistinu i dubinski volis. Pa bio ti s tom osobom mjesec dana, 11 mjeseci ili 11 godina.
Ako osobu ne volis, onda ces ju varati. Nema druge isprike.


Ja se slažem s ovim.. Tek kad nekoga iskreno i stvarno voliš, nećeš ga prevariti.. do tada je sve to samo zabava.. pa i varanje može biti zabavno.. (i nemojte me sada razapeti.. Smile)

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a mozes li nekog voljeti i varati ga ? npr, nakon 11 godina veze dojde do zasicena.. zaljubis se u nekog drugoga.. a da u isto vrijeme volis onoga s kim si vec 11 godina ?

ajmo zene, da vas cujem! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uh, na žalost i to je moguće i događa se često.. ne mora čak biti niti 11 godina... Ali pitanje nije možeš li nego kako to onda izgleda? I jednako je teško svima u takvim trokutima.. blah..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
a mozes li nekog voljeti i varati ga ? npr, nakon 11 godina veze dojde do zasicena.. zaljubis se u nekog drugoga.. a da u isto vrijeme volis onoga s kim si vec 11 godina ?

ajmo zene, da vas cujem! Smile


...da, u braku sam dosta dugo i definitvno je došlo do nekog laganog zasićenja...ali ne mogu reći da ne volim muža...nema sad tu one neke zaljubljenosti, ali nije ni samo navika...prevarila sam ga, ali ne jer ga ne volim...i sad se javlja ona poznata grižnja savjesti: kako ga voliš kad ga varaš...ne mogu objasniti, osim da sam htjela promjenu i to sam izabrala onu najgore vrste....individualno ti je to...samo ovisi kako se čovjek poslije može nositi s tim...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali jesi se zaljubila u toga 2nd ? znaci.-. voljeti prvog i biti zaljubljen u 2nd. koliko mozes biti zaljubljen a da ne volis. ako kuzis sta hocu pitati...

ps. znam da je individualno.. ali malo zenske persepktive ocu cuti.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...na svu sreću, nisam se zaljubila Smile...ali vjerujem da možeš nekog voljeti i u isto vrijeme biti zaljubljen u 2nd, u pitanju su dva različita osjećaja...a zaljubljenost ionako brzo prolazi, samo je pitanje kako ćeš nakon te početne euforije razgraničiti osjećaje...odnosno, hoće li se prava ljubav pokazati kao takvom ili će te zaljubljenost u 2nd odvući prema novoj ljubavi...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm.. skuzis sada da sam izostavio jednu rijec u gornjem postu...dakle:

koliko DUGO mozes biti zaljubljen a da ne volis?

ps. nije za mene, pitam za prijatelja Smile))))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...reci prijatelju da je i to individualno...Smile...negdje pročitah podatak da zaljebljenost traje oko 6 mjeseci...nakon toga ili voliš ili ne voliš Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm.. taman je, kako kaze, na toj granici Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2006. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa, reci mu da razmisli dobro...nije loshe izabrati novi put kad vidiš na na starom ne ide...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2006. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi shvatila... nije on taj koji bira staro/novo.

Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: