Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nevjera Twisted Evil

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li ikad prevarili partnera/ricu?

Da
46%
 46%  [ 46 ]
Ne i nikad ne bih
53%
 53%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 98


Autor Poruka
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
nitko nije spominjao - dat ću mu guze niti išta slično... čak štoviše, fizički je kontakt u potpunosti isključen u toj situaciji...


Pa kako si ga opisala, sve je vodilo u smjeru da će netko nekome dati.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki - ništa zlonamjerno - al malo si previše uptight i previše isključiv... ne mogu ti ništa dokazat i iole te razuvjerit, pa bolje da ja odustanem jer ovako postoji veća šansa da možda jednog dana progledaš iz sasvim druge perspektive. ako ja nastavim, ti ćeš se samo više prihvatit svog uvjerenja, pa će ti se dogodit - karikiram - da ćeš vidjet na svoje oči svoju curu kako te vara, a nećeš htjet povjerovat... i opet - ništa zlonamjerno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
svoju curu kako te vara..


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Nekako čisto sumnjam, zlato, ali neka - pitaj nju koliko je nemoguća situacija...

Sori ,ali ne. Kontaš - o tome pričam cijelo vrijeme. Eto, jebiga, sad ću početi srat.

Svi se izvlačite na "shit happens" - ako je kul izrekica, nije isprika, ljudi. A stvarno je lame isprika. Sranje se ne događa. Vi ga pravite. Kužiš, sad mi sereš kako sam uptight i sve. Nisam, nego jednostavno jako dobro znam kako ja funkcioniram. A u mom riječniku ne postoji riječprevara(ako ćemo se već razbacivati wannabecool izrekicama).
Čini mi se da si me pogrešno razumjela - ne negiram ja postojanje prevare, samo se serem, uz dužno poštovanje, na bilo kakav rešpekt prema osobi koja - vara.
Ma ne da mi se...
Uostalom - kakav sam ti ja autoritet da me se mora preobratit?


Zadnja promjena: puki; 01.09.2006. 14:19; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 12:40 
Naslov:  Re: Nevjera Twisted Evil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
draga marigold, ja se divim tvojoj spremi i kontroli. ali - stavi se u situaciju:
izađeš van ili sl. i pričaš s nekim tipom (ali ne ostvarite nikakav fiz. kontakt) i skontaš: jbt, pa ovaj je savršen, ono, nikad u svom životu nisi upoznala takvog tipa... i vi stvarno kliknete i ti jedino na što misliš tu večer je taj novi tip. i prespavaš tri noći i nakon te tri noći ga ne možeš izbit iz glave... sad mi reci: jel to

prevara? i hoćeš li ostati sa svojim dečkom?


Taj tip i je moj dečko..Smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la (Pogledaj post): ›
Čini mi se da si me pogrešno razumjela - ne negiram ja postojanje prevare, samo se serem, uz dužno poštovanje, na bilo kakav rešpekt prema osobi koja - vara.
Ma ne da mi se...
Uostalom - kakav sam ti ja autoritet da me s e mora preobratit? Smatram da su ljudi koji varaju šupci i govna i dotovo.
ovdje se slazem sa tvojim razmisljanjem!! ja isto mislim o ljudima koji varaju!!! kaka je to onda glupa veza ako uopce dodje do prevare!???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čujte, ne želim se svađati - ovo su sve moji stavovi, tako da, nemojte to ozbiljno shvatiti. Povlačim se iz rasprave jer ne želim nikoga uvrijediti...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu da se i puki jednom povlači... nadam se ovaj put na duže vrijeme... dok ne otvori oči... i ne sagleda svijet iz druge perspektive...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zanima me druga perspektiva - ja sam ja, tako da svijet mogu gledati samo iz svoje perspektive. Sve ostalo je fejkanje...(no ti o tome već znaš pun kua, tak da ti nemam baš puno što o tome govoriti)

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle, ako gledaš svijet samo iz svoje perspektive, onda za tebe ne vrijedi ona "uvijek može gore"? ergo, tebi je uvijek najgore? i tuđe probleme shvaćaš gledanjem iz svoje perspektive? jer ako je tako, nije dobro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 16:55 
Naslov:  Re: Nevjera Twisted Evil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Moze li se prevarom smatrati i situacija u kojoj ste prvo pronasli novog/potencijalnog partnera s kojim, doduse, niste opcili (dakle, nema cina seksualne prevare), a onda zbog te osobe ostavili postojeceg partnera?!

Poprilicno je cesta situacija gdje preko noci netko zamijeni (cak i dugogodisnje) partnere, nakon prekida s bivsim partnerom neko vrijeme glumi da nije u vezi s novim (to je ono vrijeme "prikrivanja")...

Moze li se takva situacija nazvati prevarom?!


Definitivno se takva situacija ne moze nazvati prevarom.. ne vidim zasto bi!? Jer, tu se slazem s alexiom, to je samo postenje i znak da u toj postojecoj veci nesto ne valja (bar s jedne strane, a cesto je tako) i eventualni razlog prekida... Ipak, krecemo se svaki dan među ljudima, velike su sanse da sretnemo nekoga tko nam bolje odgovara, kako kod poznanika, prijatelja, tako i mogućeg partnera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ok, ok... svi smo mi divni i krasni i ne bi prevarili...

Evo pitanje za sve one koji ne bi prevarili i koji bi prvo prekinuli sa sadasnjim partnerom i tek onda bili s nekim drugim...

Moze li se prevarom smatrati i situacija u kojoj ste prvo pronasli novog/potencijalnog partnera s kojim, doduse, niste opcili (dakle, nema cina seksualne prevare), a onda zbog te osobe ostavili postojeceg partnera?!

Poprilicno je cesta situacija gdje preko noci netko zamijeni (cak i dugogodisnje) partnere, nakon prekida s bivsim partnerom neko vrijeme glumi da nije u vezi s novim (to je ono vrijeme "prikrivanja")...

Moze li se takva situacija nazvati prevarom?!


Ovisi. Uvijek sam vjerovala da kod prekida zbog druge osobe i nije bilo osobito puno ljubavi između prethodnih partnera.
Pazi, ne tvrdim da mi se ne može netko svidjeti, pa i u protekle dvije godine koliko sam s pukijem su mi se svidjeli drugi ljudi, i muške i ženske osobe, koje su potakle moje simpatije, no radilo se samo o platonskim simpatijama i nikakve inicijative s moje strane nikad ne bi ni bilo u nekakvom romantičnom smjeru jer sad govorim samo o prijateljskom "sviđanju".
Ipak, puki i ja smo danas i razgovarali o ovome: dolazim do zaključka da sam s osobom koju volim svojom autonomnom odlukom, i kao takva, kod mene postoji i odluka da se prema toj osobi odnosim s poštovanjem i pošteno.
Da ti ipak odgovorim na pitanje: nije najpoštenija stvar na svijetu prema prethodnom partneru da ti se svidi netko drugi, no tu ionako nema ljubavi, zar ne? I kad je već došlo do toga da ti se svidi netko drugi, najpoštenije moguće (pazi, ne apsolutno pošteno, nego onoliko koliko je najviše moguće pošteno) je da o tome obavijestiš prethodnog partnera.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
Ne zanima me druga perspektiva - ja sam ja, tako da svijet mogu gledati samo iz svoje perspektive. Sve ostalo je fejkanje...(no ti o tome već znaš pun kua, tak da ti nemam baš puno što o tome govoriti)

To sam znači da si jako, JAKO, JAKO primitivan. And that is some serious shit... Rolling Eyes

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2006. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ženska_glava je napisao/la: ›
And that is some serious shit...


osijek031.com smile

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: