Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nevjera Twisted Evil

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Jeste li ikad prevarili partnera/ricu?

Da
46%
 46%  [ 46 ]
Ne i nikad ne bih
53%
 53%  [ 52 ]
Ukupno glasova : 98


Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2006. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Oprosti, i baš sam nedavno dobila kompliment da dobro vozim, tj. da "vozi kao da nije žensko" Smile Aha - ha, a šta ćete sad, Mr. Fatcat?
Nije pristojno podvlaciti ocite mane, a "vozi kao da je zensko" komentu nije potrebno dodavati objasnjenja. Cizmatrans 4 U...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.08.2006. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, tata Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2006. 11:38 
Naslov:  Re: Nevjera Twisted Evil
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja osobno nisam takva osoba koja bi varala curu... pogotovo ako ju volim... a kad bi imao potrebu za nekom drugom curom onda bi jednostavno prvo prekinuo postojeću vezu i tek onda išao dalje... nevidim smisla biti s curom i onda biti s drugim curama njoj iza leđa... ako već želiš biti s drugim curama nemoj biti u vezi... tako si slobodan i možeš brijati svaku put kad ti se pruži prilika... a prevaru nebi NIKADA mogao oprostiti... u ovom topicu se najviše slažem s Pukijem jer imamo isto mišljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2006. 23:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih nikad prevarila dečka jer je to po meni licemjerno i sebično i ne postoji nijedna situacija koja može opravdat varanje. voljela, ne voljela dečka, neću ga prevarit jer to nitko nije zaslužio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anita_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 6:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da samu prevaru, osim osobnosti osobe, stvara navika.. kao i sve ostalo. Onaj tko jednom prevari, dva puta..kasnije ce imati potpuno drukcije gledanje na to nego prije prevare.
A navike su samo znak slabosti..pa onda bolje ni ne isprobavati.. Pa eto..iz tog razloga, ne bih ni prevarila, a niti oprostila..bez obzira na tu neku navodnu "ljubav života" kojoj se kao, ups..omaklo..
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2006. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, ok... svi smo mi divni i krasni i ne bi prevarili...

Evo pitanje za sve one koji ne bi prevarili i koji bi prvo prekinuli sa sadasnjim partnerom i tek onda bili s nekim drugim...

Moze li se prevarom smatrati i situacija u kojoj ste prvo pronasli novog/potencijalnog partnera s kojim, doduse, niste opcili (dakle, nema cina seksualne prevare), a onda zbog te osobe ostavili postojeceg partnera?!

Poprilicno je cesta situacija gdje preko noci netko zamijeni (cak i dugogodisnje) partnere, nakon prekida s bivsim partnerom neko vrijeme glumi da nije u vezi s novim (to je ono vrijeme "prikrivanja")...

Moze li se takva situacija nazvati prevarom?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Moze li se takva situacija nazvati prevarom?!


ne može, jer je to samo pošteno. nismo roboti i većinu osjećaja nikako ne možemo kontrolirati. po meni je samo fer ako nađemo potencijalnog i ostavimo sadašnjeg prije nego s potencijalnim ostvarimo nekakav kontakt...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za mene to je isto prevara... ne bi bila da barem obavijestimo partnera tipa- mislim da je vrijeme da počnemo tražiti potencijalne partnere..Smile
Zašto ljude zavlačiti, ono s tobom sam dok ne naiđe neko bolji...

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

draga marigold, ja se divim tvojoj spremi i kontroli. ali - stavi se u situaciju:
izađeš van ili sl. i pričaš s nekim tipom (ali ne ostvarite nikakav fiz. kontakt) i skontaš: jbt, pa ovaj je savršen, ono, nikad u svom životu nisi upoznala takvog tipa... i vi stvarno kliknete i ti jedino na što misliš tu večer je taj novi tip. i prespavaš tri noći i nakon te tri noći ga ne možeš izbit iz glave... sad mi reci: jel to prevara? i hoćeš li ostati sa svojim dečkom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Moze li se takva situacija nazvati prevarom?!

A možeš sve nazvat prevarom, nema to veze, nego...Mislim da to nije.
Jel prevara u odnosu na ono, upoznas nekoga pa ga posevis, ali neces prekinuti vezu? E, to je prevara.
Ali opet - jadno mi je to. Lišen sam sposobnosti iskazivanja bilo kakve "rizicne" fascinacije nekom osobom dok sam u vezi, tako da ne kontam bas kak se to dogadja...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alexia je napisao/la: ›
...


Hm - ok, ako je lik tako fascinantan da u par sati jedne večeri zauvijek ostavi "trag na tvojoj duši", ja ću mu dat guze...
De molim te.

Onak, kako se to može dogoditi? Ajde. Objasni mi.
To je sve jeftino izvlačenje. Pričao sam sa svakakvim osobama "kad izađem van", stvarno u svakakim stanjima (pijan,napušen, nedaj bože, katkada čak i trijezan) i kak mi nikad nije ni palo na pamet tako nešto?
Sori - jeftino izvlačenje. Jedina mogućnost da se tako nešto dogodi je da ti nešto ne valja u vezi koju imaš. A onda bih preporućio - trč kući popravit vezu, a ne iskakat iz veze u vezu kad postane imalo teško.
Opet, zašto bi netko slušao moje preporuke?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa o tome se i radi u onoj "shit happens" i onoj "nikad ne reci nikad"... kod mene je sve moguće... moguće je da ja s jednim đurkom tu s foruma imam cyber sex svaki dan u 2 i da pričam da nikad ne bi prevarila dečka... je li to prevara? nekima je, nekima nije... sve je relativno... recimo - ja sad pričam i svom dečku i svima drugima kako ga nikad ne bi prevarila. i stvarno - u ovom trenutku - ne bih. imala sam priliku i nisam. jer je po meni to izuzetno licemjerno. ali nikad nisam rekla nikad ga NEĆU prevariti. to nitko ne zna. ne bih i neću...ajme... koje suprotnosti... kužite? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki srećice, pa zašto, ooo zašto si ti tako isključiv...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alexia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2006. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
alexia je napisao/la: ›
...


Hm - ok, ako je lik tako fascinantan da u par sati jedne večeri zauvijek ostavi "trag na tvojoj duši", ja ću mu dat guze...
De molim te.


nitko nije spominjao - dat ću mu guze niti išta slično... čak štoviše, fizički je kontakt u potpunosti isključen u toj situaciji...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2006. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato jer to mogu biti.
Onak, da sam sposoban tako nešto napraviti, I wouldn't be worth a good goddamn... I zato sam ponosan što mi je bar pišo jedna od samo par stvari koje imam pod kontrolom u životu.
Nemojte se vi obazirati na mene, ono, radite što želite, samo - raditi isprike unaprijed? Come on...
Sad si praktički rekla - neću prevariti dečka dok ne dođem u priliku.

A šta je ovo sa cybersexom?

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: