Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muško - ženska prijateljstva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Postoji li muško - žensko prijateljstvo? (dolje definicija, da ne lutamo...)

da
68%
 68%  [ 66 ]
ne
31%
 31%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 96


Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koji folirant.......... Razz

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ženska_glava
Offline
Avatar

Ukupno postova: 596
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vjerujem u muško-ženska prijateljstva. Uvijek se kod jednog i/ili drugog pojavi neka želja da između njih bude nešto više... jednostavno - da postoje muško-ž. prijateljstva, ne bi opstao ljudski rod (if you know what I mean). Čula sam za 'SAMO PRIJATELJE', ali to 'NIJE ISTINA'...

_________________
Sve je relativno... Zvižd
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2006. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej Zeska glavo, zenska glavo....
Ne mozes ni pricati o necemu o cemu, evidentno je, nemas pojama...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.08.2006. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlada je
naučit će s vremenom Very Happy

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.08.2006. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No, I do NOT know what you mean!
Ako si mislila da u slucaju postojanja musko-zenskih prijateljstva nitko ne bi htio seks sa osobom suprotnog spola mogu reci jedino SVAKA CAST!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2006. 1:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la: ›
mlada je
naučit će s vremenom Very Happy


Za par godina kada postane punoljetna, kontam...


Enivejz, zanimljivo kako se određeni postotak pučanstva tako žustro ograđuje činjenice da actually postoje... hehehehehe

Opet, ako se smijem pozvat na neke komentare koje sam dobio - kroz par godina kako sam u većoj interakciji sa okolinom (ne računam srednju, ono, na faksu ipak malo proširiš krug poznanika) konstantno mi netko tupi kako nemam pojma, kako ću odrasti pa znati nešto o životu. De, ono, koji ku*ac?
For starters - m-ž prijateljstva postoje, ako tvrdite da ne postoje, ili ste zagorjela tinejđerka koja je popila svu pamet svijeta i povodi se za masom zato jer je to hoch, ili ste jebeno razočarani u život. I sada bih zamolio - godspodo, ako ste toliko razočarani svime, i, eto, ZNATE da ne postoji stvar poput muško - ženskoga prijateljstva, ...jebiga. Ne propovjedajte meni.
Tada ne želim odrasti. Dovoljno sam odrastao da mi je dobro, a, ono, neću praviti greške zbog kojih ste Vi očigledno toliko isfrustrirani.


...da vas jebalo više "iskustvo".


Dakle - ako ja održavam nekolicinu prijateljstava u kojima mi ni ne pada na pamet ostvariti ikakvu dozu intime veću od prijateljstva sa nekom gospodičnom, niti njoj sa mnom, koji ste vi jebeni autoriteti da mi tvrdite kako to ne postoji i šta si ja znam?
(ako ćemo čist fizički)Gospodo, ja poznajem svog pišu. Ja znam što moj pišo želi, i trudim se, uz suglasnost određene osobe ( Smile ) da to moj pišo i dobije. Ne privlači me ni jedna druga solucija osim konkretno jedne, i na tome stoji situacija, tako da ne postoji potreba za držanjem na uzdi, jer mali ne ide nigdje drugdje osim tamo gdje mu je i mjesto.
Također, vjerujem da tamo negdje postoji i neka osoba ženskoga spola koja se nalazi u istoj situaciji i može se upustiti u prijateljsku vezu bez ikakve...hm...recimo, "kemije".
Po jednostavnom izračunu vjerojatnosti, vjerojatno sam prijatelj barem sa jednom takvom osobom.

I there you go. If you know what I mean (I'm pretty convinced that I'm, unlike some other characters here, quite understandable....)thank you and goodnight...


Vjerujem da nisam previše zabrazdio u offtopic.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 3:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kikiriki 4 U...

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Puki, toliko se ne slažeš sa Ženskom glavom da će se na kraju iz svega izroditi jedno lijepo prijateljstvo....... Razz
Pravi si matematičar.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
Enivejz, zanimljivo kako se određeni postotak pučanstva tako žustro ograđuje činjenice da actually postoje... hehehehehe

Opet, ako se smijem pozvat na neke komentare koje sam dobio - kroz par godina kako sam u većoj interakciji sa okolinom (ne računam srednju, ono, na faksu ipak malo proširiš krug poznanika) konstantno mi netko tupi kako nemam pojma, kako ću odrasti pa znati nešto o životu. De, ono, koji ku*ac?
For starters - m-ž prijateljstva postoje, ako tvrdite da ne postoje, ili ste zagorjela tinejđerka koja je popila svu pamet svijeta i povodi se za masom zato jer je to hoch, ili ste jebeno razočarani u život. I sada bih zamolio - godspodo, ako ste toliko razočarani svime, i, eto, ZNATE da ne postoji stvar poput muško - ženskoga prijateljstva, ...jebiga. Ne propovjedajte meni.
Tada ne želim odrasti. Dovoljno sam odrastao da mi je dobro, a, ono, neću praviti greške zbog kojih ste Vi očigledno toliko isfrustrirani.


...da vas jebalo više "iskustvo".


Dakle - ako ja održavam nekolicinu prijateljstava u kojima mi ni ne pada na pamet ostvariti ikakvu dozu intime veću od prijateljstva sa nekom gospodičnom, niti njoj sa mnom, koji ste vi jebeni autoriteti da mi tvrdite kako to ne postoji i šta si ja znam?
(ako ćemo čist fizički)Gospodo, ja poznajem svog pišu. Ja znam što moj pišo želi, i trudim se, uz suglasnost određene osobe ( Smile ) da to moj pišo i dobije. Ne privlači me ni jedna druga solucija osim konkretno jedne, i na tome stoji situacija, tako da ne postoji potreba za držanjem na uzdi, jer mali ne ide nigdje drugdje osim tamo gdje mu je i mjesto.
Također, vjerujem da tamo negdje postoji i neka osoba ženskoga spola koja se nalazi u istoj situaciji i može se upustiti u prijateljsku vezu bez ikakve...hm...recimo, "kemije".
Po jednostavnom izračunu vjerojatnosti, vjerojatno sam prijatelj barem sa jednom takvom osobom.

I there you go. If you know what I mean (I'm pretty convinced that I'm, unlike some other characters here, quite understandable....)thank you and goodnight...


Vjerujem da nisam previše zabrazdio u offtopic.


Ovaj cijeli post mi je tako zakon da ga kvotam et čist bezveze. Sad ti vraćam sav onaj kikiriki, može? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2006. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd hvala, buba :*

@Danica - teško, stvarno teško. Ne, ovaj post nije upućen samo njoj, mao sam čitao topik i dopizdilo mi. A i ljeto je pa patim od nesanice pa sam se spremao za još jednu dugu i dosadnu noć(pošto mi je pregorio kompjuktor u mojoj sobi, ne mogu ništa raditi tijekom noći, pa mi bude dosadno, a ovaj je kod buraza, no dosta o tome ...). Iako sam prije imao drugačije navike, sada jednostavno odjebem ufurane ljude, tako da mi je život puno lakši... Zato - čisto sumnjam.

@fatcat - Thanks, mate...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam koliko ću s ovim otići u offtopic i hoću li uopće... ako da, ispričavam se unaprijed Wink ali eto... čitala sam svoj post na ovu temu prije koju minutu i sad se osjećam odvratno, još gore nego prije... jer mislim da sam se zaljubila u prijatelja o kojemu sam u tome postu pisala. NIKAD u životu se ne bih tome nadala, ali jednostavno se dogodilo. Proveli smo vikend zajedno na motorijadi... kao što smo dosad proveli vikend zajedno stotinama puta... ali ovaj put je s moje strane bilo drukčije...

Ne prestajem vjerovati u m-ž prijateljstva niti bilo što slično... i ovaj moj slučaj ne podržava teoriju onih koji ne vjeruju u mogućnost m-ž prijateljstava... ipak, nas dvoje smo doista bili SAMO prijatelji godinama i nikada prije nisam ništa takvo pomislila... ali nekako se dogodilo i osjećam se jadno i glupo jer prvi put u životu ne znam što napraviti.

Previše mi je stalo do njega i ne znam kako bih bez njega u životu... ali ovi potpuno novi osjećaji me ubijaju. Priznala sam to dvjema frendicama... i nisam mogla vjerovati kad su rekle da ih to ni malo ne iznenađuje i kako bi se cijelo društvo moglo kladiti da ćemo nas dvoje kad-tad završiti zajedno.

Ali, kako sad dalje?! On je prvenstveno moj prijatelj, osoba kojoj ne mogu lagati. I ne želim. Ali, iz tog razloga mi je još teže priznati što osjećam. Ne bojim se odbijanja u ovom slučaju. Bojim se da bi se naš odnos mogao promijeniti. Prvi put shvaćam onu, meni inače tako otrcanu, frazu: "Bojim se da ne upropastimo prijateljstvo". Dosad mi se dizala kosa na glavi kada bih to čula...ali sada osjećam baš taj strah.

Imala sam jebeni osjećaj da je on tijekom ovog vikenda mislio isto što i ja... ali je osjećao isti strah. Uz to je imao još jedan razlog da ništa ne kaže: bila sam pijana te noći...kružile su priče kako smo nas dvoje zajedno, a ja sam njemu rekla : "Fuj, kao da pričaju da sam u vezi s bratom." Sad ne mogu vjerovat da sam tako nešto rekla...

I tako, drhtala sam dok smo ležali zagrljeni... dijelom zbog toga što je šator bio mokar od kiše, dijelom zbog svega što sam osjećala... Wink i osjećala sam ljubomoru kad sam ga vidjela s drugom curom, a dosad sam mu ih "namještala". I malo smo se posvađali prvi put jer je nešto obećao, a nije napravio zbog cure s kojom je završio...

Želim napomenuti da nije stvar u nikakvom seksu ili tako nešto, jer se ovdje uglavnom povlačilo to pitanje. Osjećam nešto što dosad nikad nisam osjećala. I šta bi u mojoj situaciji napravili svi ovi ljudi s ISKUSTVOM ili oni bez njega? Embarassed

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo si potvrdila moje riječi da m-ž prijateljstva ne postoje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije ništa potvrdila: čuj, ako smijem savjetovati u ovom slučaju, prvo razmisli. Odvaži pro&contra i onda vidi što ćeš dalje. Ako misliš da ne bi mogla dalje održavati prijateljstvo, onda mu priznaj: ako postoji interes s njegove strane, to je dobro. Ako ne postoji, onda navjerojatnije nećete moći biti ni prijatelji (kažem, najvjerojatnije: zbog nelagode, ali može u tvom slučaju biti i drugačije).
Ako odlučiš da želiš zadržati samo prijateljstvo, onda ćeš se morati dobro potruditi izbrisati te ne-prijateljske osjećaje...
Samo prvo dobro razmisli što ti je značajnije. Ali zapamti da garancije ne postoje i da se odnosi teško vraćaju na staro...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2006. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobri prijatelji nemaju tajne izmedju sebe. Ako je bas takav, on vec zna...
Imas izbor. Idi tamo gdje te srce vuce, ili provedi zivot misleci sto je moglo, i kako je moglo biti.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2006. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fatcat je napisao/la: ›
Dobri prijatelji nemaju tajne izmedju sebe. Ako je bas takav, on vec zna...


upravo tako, pravom prijatelju ne moraš ni reći..... osjeća i zna. ako misli da će te suvišnim pitanjima povrijediti, ostavit će ih za kasnije ili nikada. prijatelj neće postavljati pitanja kada ne treba, neće te silovati "prijateljstvom".

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: