Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kohorta i STV

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Scacchi
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 21:09 
Naslov:  Kohorta i STV
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada pomislim da je Slavonska TV dosegnula dno profesije (a oni se stvarno trude, žestoko trude) oni me ugodno iznenade i urade nešto još gore od svega prethodnog. Ovakvo glorificiranje huliganstva i divljaštva kakvo sam danas vidio u emisiji posvećenoj Kohorti, nisam vidio za svoga života i mislio sam da takvo što nije moguće. Pustiti kretene koji se hvale svojim opijanjima, razbijanjima, divljanjima da govore čak i na ovakvoj TV i stvarati od njih heroje borbe za Hrvatsku mogu samo tipovi koji su potpuno izgubili kompas. Užas !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2009. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scacchi je napisao/la: ›
i stvarati od njih heroje borbe za Hrvatsku mogu samo tipovi koji su potpuno izgubili kompas. Užas !!!

Ovime si ti dosegao dno dna.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2009. 8:46 
Naslov:  Re: Kohorta i STV
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Scacchi je napisao/la (Pogledaj post): › Kada pomislim da je Slavonska TV dosegnula dno profesije (a oni se stvarno trude, žestoko trude) oni me ugodno iznenade i urade nešto još gore od svega prethodnog. Ovakvo glorificiranje huliganstva i divljaštva kakvo sam danas vidio u emisiji posvećenoj Kohorti, nisam vidio za svoga života i mislio sam da takvo što nije moguće. Pustiti kretene koji se hvale svojim opijanjima, razbijanjima, divljanjima da govore čak i na ovakvoj TV i stvarati od njih heroje borbe za Hrvatsku mogu samo tipovi koji su potpuno izgubili kompas. Užas !!!


to je dokumentarni film koji eto pogledaju i oni koji ne mogu to smisliti. hvala sto si gledao Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledao sam film na STV-u, baš je dobar. svaka čast.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2009. 14:01 
Naslov:  Re: Kohorta i STV
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj dokumentarac bas ne sluzi na cast Kohorti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kloppo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 11:08 
Naslov:  Re: Kohorta i STV
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Callistemon je napisao/la (Pogledaj post): › ovaj dokumentarac bas ne sluzi na cast Kohorti!


A gle u prošlom sistemu bilo je svega, tuče s tadašnjom milicijom su postale uobičajne pred svaku utakmicu.

Film je dobar, ne treba suditi nekom samo ako se nekad potuče, jer Kohorta je imala i ima mnogo humanitarnih akcija, od davanja krvi preko uređivanja grada do skupljanje novca za razno-razne akcije.

Dobri su to momci Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: