Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li je nacionalnost bitna u vezi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Bi li ušli u brak sa osobom druge nacionalnosti?

DA
62%
 62%  [ 95 ]
NE
37%
 37%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 151


Autor Poruka
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2008. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiram sve ove idijotarije napisane do sada...

NACIONALNOST NIJE BITNA SVE DOK NETKO NIJE SRBIN!

Jebo vas rat vise, da vas jebo u dupe!


Momak, mislim da si uhvatio srž ovoga topica. Mislim da bi Moderator trebao preimenovat ovaj topic u "Da li je srpska nacionalnost bitna u vezi ?" jer koliko mogu primijetiti koplja se lome samo oko pripadnika srpske nacionalnosti.
Sve je ostalo nevažno, može se biti i marsovac dokle god nisi srbin.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brutal je napisao/la (Pogledaj post): ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Da rezimiram sve ove idijotarije napisane do sada...

NACIONALNOST NIJE BITNA SVE DOK NETKO NIJE SRBIN!

Jebo vas rat vise, da vas jebo u dupe!


Momak, mislim da si uhvatio srž ovoga topica. Mislim da bi Moderator trebao preimenovat ovaj topic u "Da li je srpska nacionalnost bitna u vezi ?" jer koliko mogu primijetiti koplja se lome samo oko pripadnika srpske nacionalnosti.
Sve je ostalo nevažno, može se biti i marsovac dokle god nisi srbin.
A što ćeš, eto i ja sam skužio da tako ispada, ali jedna je nepobitna činjenica, sa Marsovcima nikad nismo bili u sukobu, a sa Srbima smo konstantno, svako malo pa ratujemo. Možda je i u tome problem pa eto ljudi nakon svega što su doživjeli neke stvari, izjave, pojave i sl. počinju shvaćati sa nekom rezervom, a ne srljati i pričati o nekoj bezgraničnoj ljubavi.

Pozz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma srpkinjice su mmmm....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2008. 16:50 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka nas i tuče i nek pije i nek potroši sav novac, ali važno da je Hrvat: bljuje mi se.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Neka nas i tuče i nek pije i nek potroši sav novac, ali važno da je Hrvat: bljuje mi se.



ma nema mi ništa ljepše nego si otvorit hladno pivo nakon što curu prebijem!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2008. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
A što ćeš, eto i ja sam skužio da tako ispada, ali jedna je nepobitna činjenica, sa Marsovcima nikad nismo bili u sukobu, a sa Srbima smo konstantno, svako malo pa ratujemo. Možda je i u tome problem pa eto ljudi nakon svega što su doživjeli neke stvari, izjave, pojave i sl. počinju shvaćati sa nekom rezervom, a ne srljati i pričati o nekoj bezgraničnoj ljubavi.

Pozz.


Pa i nismo baš mnogo sa Srbima ratovali. Mislim povijesno gledano... Ima s kojima smo x puta više i duže. Ali potpisujem da s Marsovcima nismo niti jednom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2008. 17:43 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Neka nas i tuče i nek pije i nek potroši sav novac, ali važno da je Hrvat: bljuje mi se.
To ovdje nitko nije rekao, to je ono što si ti sama sebi predočila kao neki zaključak iz tekstova koje si čitala no nitko ne kaže da je on točan.

Govorimo generalno, a ne od slučaja do slučaja... i uvijek ima poštenih ljudi i normalnih za koje ne vrijedi to... tj. mogu biti i Kinezi, Japanci, Srbi i ostali ali oni su jednostavno ok. i takvi su.
Ali takvih je jako malo....
Ja nisam rekao ni da smo mi Hrvati svete krave i oličje neke moralne uzvišenosti.
Ja sam naprosto samo napisao da generalno je nacionalnost bitna u vezi i to je to.
I normalno da je bitno to jel ti supružnik Španjolac, Talijan ili Srbin.
A u uvijetima kada sa nekim od tih naroda si konstantno u sukobu onda to još više igra ulogu. Neželim reči kako je to u 100% slučajeva, jer uvijek postoji netko tko je po svom karakteru, nivou obrazovanja i ostalim aspektima iznad prosjeka, nekako ajmo rei idealistički razmišlja i sl.
NO MI GOVORIMO GENERALNO. I TO DA SE RAZUMIJEMO NIJE SLUČAJ SAMO KOD NAS!
PREMDA NEKI MISLE DA JE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la_linea
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2008. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Neka nas i tuče i nek pije i nek potroši sav novac, ali važno da je Hrvat: bljuje mi se.
To ovdje nitko nije rekao, to je ono što si ti sama sebi predočila kao neki zaključak iz tekstova koje si čitala no nitko ne kaže da je on točan.

Govorimo generalno, a ne od slučaja do slučaja... i uvijek ima poštenih ljudi i normalnih za koje ne vrijedi to... tj. mogu biti i Kinezi, Japanci, Srbi i ostali ali oni su jednostavno ok. i takvi su.
Ali takvih je jako malo....
Ja nisam rekao ni da smo mi Hrvati svete krave i oličje neke moralne uzvišenosti.
Ja sam naprosto samo napisao da generalno je nacionalnost bitna u vezi i to je to.
I normalno da je bitno to jel ti supružnik Španjolac, Talijan ili Srbin.
A u uvijetima kada sa nekim od tih naroda si konstantno u sukobu onda to još više igra ulogu. Neželim reči kako je to u 100% slučajeva, jer uvijek postoji netko tko je po svom karakteru, nivou obrazovanja i ostalim aspektima iznad prosjeka, nekako ajmo rei idealistički razmišlja i sl.
NO MI GOVORIMO GENERALNO. I TO DA SE RAZUMIJEMO NIJE SLUČAJ SAMO KOD NAS!
PREMDA NEKI MISLE DA JE.
mali_ivica je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Neka nas i tuče i nek pije i nek potroši sav novac, ali važno da je Hrvat: bljuje mi se.
To ovdje nitko nije rekao, to je ono što si ti sama sebi predočila kao neki zaključak iz tekstova koje si čitala no nitko ne kaže da je on točan.

Govorimo generalno, a ne od slučaja do slučaja... i uvijek ima poštenih ljudi i normalnih za koje ne vrijedi to... tj. mogu biti i Kinezi, Japanci, Srbi i ostali ali oni su jednostavno ok. i takvi su.
Ali takvih je jako malo....
Ja nisam rekao ni da smo mi Hrvati svete krave i oličje neke moralne uzvišenosti.
Ja sam naprosto samo napisao da generalno je nacionalnost bitna u vezi i to je to.
I normalno da je bitno to jel ti supružnik Španjolac, Talijan ili Srbin.
A u uvijetima kada sa nekim od tih naroda si konstantno u sukobu onda to još više igra ulogu. Neželim reči kako je to u 100% slučajeva, jer uvijek postoji netko tko je po svom karakteru, nivou obrazovanja i ostalim aspektima iznad prosjeka, nekako ajmo rei idealistički razmišlja i sl.
NO MI GOVORIMO GENERALNO. I TO DA SE RAZUMIJEMO NIJE SLUČAJ SAMO KOD NAS!
PREMDA NEKI MISLE DA JE.


Bitno je ako ti je bitno. Ovakva tautologija funkcionira u ovom slučaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mala_Eva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmm, meni osobno nacionalnost nije bitna u vezi, veze su kompromis, dvije osobe koje se prilagođavaju jedna drugoj, što pogotovo dolazi do izražaja u vezama miješane nacionalnosti... Ti poštuj moje, ja ću tvoje ..Doduše, znam puno ljudi kojima to predstavlja problem. Budući da sam iz Vukovara, to nije ni tako čudno... Kad sam se vratila doma nakon rata dobila sam batina i od Srba i od Hrvata ali mi nikada nisu roditelji došli i rekli s kim se (ne) smijem družiti ili s kim (ne) smijem biti u vezi... Dok sam još išla u srednju, znala sam cure koje su tajile svojim roditeljima i prijateljima ukoliko bi započele vezu s Srbima... A hvalile se ako bi zbarile dečka iz Njemačke.. Jbg, tako je to.. Rat je davno prošao, ali se posljedice i dalje osjećaju..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
@darigogi@
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.05.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nacionalanosti je svuda oko nas.htjeli mi u to vjerovati ili ne.svaka obitelj želi da joj se dijete uda ili oženi sa osobom iste vjerospovijesti.i kao sto kažete teško je to u obiteljskim okupljanjima.ali ja osobno ne gledam na vjeru.ako mi je osoba ok i da bi ga zavoljela.nijedna vjera me nebi mogla otrgati od njega.jer svi smo mi ljudi od krvi i mesa.samo što nekada davno nas je netko podijelio po vjerama.
ja mogu reči da u obitelji mojoj je dosta miješano.ali sve se da kada se dvoje razumiju i vole.moja sestra ima muža pravoslavne vjere.mogu reči da im godinama dobro ide.ona ide u našu crkvu na misu.on u njihovu.djeca su sama odlučila šta hoče.ćerka ima pričest i krizmu.dečki nisu htjeli na vjernauk.kada je naš božić sestra sve priprema.kada je pravoslavni isto tako.uskrsi jaja se farbaju.mislim meni je to jako lijepo i nikada se nisu posvađali zbog toga.
sjećam se riječi svoje mame kada sam bila mlada djevojka.ako ga ti voliš,ako ti misliš da je on za tebe .koga god dobiješ to je tvoja odluka i ti češ sa njim živjeti.
možda ovaj rat nam je svima malo napravio to da gledamo malo više na sve to.ali mladi mislim da im nije važno.
ljubav je najvažnija ,i može on biti iste vjere a biti 100 puta gori.
moj muž je bio iste vjere kao ja.ali bio je đub..i šta sam imala od toga.rastala sam se zato što nije bilo moguće sa njim živjeti .tako da mislim da vjera nema veze sa ljubavlju i poštovanjem.
važan je dogovor i kompromis

_________________
suze su najbolji prijatelji.kada te svi ostave ,one se pojave
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2009. 13:14 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa svime gore napisanim, jer mene čeka upravo ta situacija jednoga dana!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2009. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apsolutno ne - nije mi vazno koji je/ciji je... i to je to Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.05.2009. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deckima cistokrvim hrvatima je jako bitno da mu cura hrvatica, jel ja sam djete iz mjesovitog braka i dozivjela sam vise puta poslije prekida da cujem da je to jedan od razloga ili da dozivim ja s tobom ne mogu u ozbiljnu vezu jel te ne bi mogao zenit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.05.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
deckima cistokrvim hrvatima je jako bitno da mu cura hrvatica, jel ja sam djete iz mjesovitog braka i dozivjela sam vise puta poslije prekida da cujem da je to jedan od razloga ili da dozivim ja s tobom ne mogu u ozbiljnu vezu jel te ne bi mogao zenit


...i katolkinja mora biti.... Smile

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.05.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeros je napisao/la: ›
ruana je napisao/la: ›
deckima cistokrvim hrvatima je jako bitno da mu cura hrvatica, jel ja sam djete iz mjesovitog braka i dozivjela sam vise puta poslije prekida da cujem da je to jedan od razloga ili da dozivim ja s tobom ne mogu u ozbiljnu vezu jel te ne bi mogao zenit


...i katolkinja mora biti.... Smile


naravno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: