Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija Waldinger: 'Bijela lađa - nova arhitektonska vizija' - izložba pristiglih rješenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na mjestu Bijele lađe voljeli biste vidjeti...

Rad broj 008
41%
 41%  [ 84 ]
Rad broj 004
38%
 38%  [ 79 ]
Rad broj 002
2%
 2%  [ 6 ]
Rad broj 003
2%
 2%  [ 5 ]
Ništa od navedenog
14%
 14%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 204


Autor Poruka
ramika
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.02.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Hm... bio sam za projekt 4, sad mi se sve manje sviđa...

Nego, zašto se ne bi moglo napravit nešto u secesijskom stilu, recimo, pa nek bude i na 7 katova?

I jedno pitanje za ove koji bi tu radije vidjeli park, a istodobno im je stalo do pogleda na Dravu-kako bi se to Drava vidjela od parka (osim sa zgrada)?

ev, 'vako: staneš u središte parka, zgrade lijevo, Drava desno, pogled na zapad, PA GLEDAJ ŠTA OŠ...

_________________
Idea Idea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CoOKsna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2009. 22:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma da izgrade bilo koju od navedenih arhitektonskih rijesenja na koncu sa zavrsenim izvedenim radovima kad bi mi svi gledali gotov proizvvod ja sam uvjern da bi svi ostali bez rijeci jer sve sto se danas moderno novo gradi meni osobno bude uvijek preljepo...
Bitno je da se napredak vidi da se razvijamo i da se gradi..narqavno bitno je i sta se gradi..no ja nevidim nigdje u ovim idejama da neko planinra napraviti neko glupo parkiraliste tako daa...sam uvjeren da cu za apr godina kad se to zavrsi biti odusevljen i sretan!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: