Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Besmislice kojima su nas roditelji plašili

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Meni je mama govorila da ne jedem koštice od lubenice jer će mi izrasti velika lubenica u stomaku... Ni dan danas ne jedem koštice iz lubenice osijek031.com smile
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.04.2009. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: ›
Meni su govorili da ako si slučajno gurnem u nos zrno graška ili graha da će mi proklijat u nosu i narast stabljika.


Užas osijek031.com smile

Mog nećaka moja mama kad je bio manji nije mogla istjerati iz kade kad se kupao...uvijek je volio brčkati se,kao plivati i zajebavati se jel...al kad je rekla da je miš u kadi...kako je izletio,ne iz kade,nego i iz kupaonice.... osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.04.2009. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lala je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Meni je mama govorila da ne jedem koštice od lubenice jer će mi izrasti velika lubenica u stomaku... Ni dan danas ne jedem koštice iz lubenice osijek031.com smile
osijek031.com smile


Kad budem trudna,onda ću joj reći da sam jela koštice iz lubenice osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Heroina9 je napisao/la: ›
Meni su govorili da ako si slučajno gurnem u nos zrno graška ili graha da će mi proklijat u nosu i narast stabljika.


Užas osijek031.com smile

Mog nećaka moja mama kad je bio manji nije mogla istjerati iz kade kad se kupao...uvijek je volio brčkati se,kao plivati i zajebavati se jel...al kad je rekla da je miš u kadi...kako je izletio,ne iz kade,nego i iz kupaonice.... osijek031.com smile


Jadno dijete ima će strah od tuša... osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni su govorili da ako si slučajno gurnem u nos zrno graška ili graha da će mi proklijat u nosu i narast stabljika.


...gle, u ovome ima i relativno istine: moj klinjo je u vrtiću gurnio u nos zrno kukuruza...nakon 2 dana sam tek skužila, kad je već malo i nabubrilo Embarassed ....da je, nedajbože, ostalo još par dana, narasla bi stabljika, časna riječ!!!... Shocked

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Heroina9 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni su govorili da ako si slučajno gurnem u nos zrno graška ili graha da će mi proklijat u nosu i narast stabljika.


...gle, u ovome ima i relativno istine: moj klinjo je u vrtiću gurnio u nos zrno kukuruza...nakon 2 dana sam tek skužila, kad je već malo i nabubrilo Embarassed ....da je, nedajbože, ostalo još par dana, narasla bi stabljika, časna riječ!!!... Shocked


Ajoojj....znači ima tu istine. osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hm, očito su stariji stvarno znali puuuuuno toga Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jedno od prvih sjećanja koja imam je na jedno užasno stvorenje koje vreba iz mraka, svo zamotano u neke stare crne krpe i zove se babuka...a pojavilo bi se ako bi maloj zmijici palo na pamet eventualno ući u šupu na dvorištu.....
...dan danas vjerojatno vreba tamo... Rolling Eyes

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 13:28 
Naslov:  Re: Besmislice kojima su nas roditelji plašili
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila sam hiperaktivno dijete koje je bilo samo kod kuce i mama je prijetila kako ima jedna >pticica> koja prati sta ja radim i sve joj govori, pogotovo kad nisam dobra. Uh, kako sam pratila pticice po dvoristu, majcicu im poljubim...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.04.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se pošaram po koži kem.olovkom da ću dobiti rak..ako budem jela slatkiše svaki dan da će mi zubi ispasti i da drugi neće izrasti..jedno vrijeme sam se budila u pola 6 svako jutro i njih redom budila,pa su rekli da babe s bradavicama dežuraju do pola 7 (taman kada oni idu na posao Very Happy) i da otimaju djecu koja nisu u svom krevetu,te im prenose bradavice kojih se nikada ne mogu riješiti.. Very Happy

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spring larnia
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.04.2009. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni su govorili da tata dok je na poslu sve što ja radim vidi kroz zidove. Fakat sam to vjerovala jer je uvijek sve znao kada je došao kući. Kako naivno da li sam nekada čula sa telefon ha, ha, ha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.04.2009. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaj fakat?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...jedno od prvih sjećanja koja imam je na jedno užasno stvorenje koje vreba iz mraka, svo zamotano u neke stare crne krpe i zove se babuka...a pojavilo bi se ako bi maloj zmijici palo na pamet eventualno ući u šupu na dvorištu.....
...dan danas vjerojatno vreba tamo... Rolling Eyes


u slavoniji (tamo prema đakovu) je to stvorenje bušo i nema svoj opis nego ga svako dijete predoči samo sebi jer uz njega ide spika "ne idi na tavan bušo će te", "ne idi u mrak bušo će te", za mene je bušo bio crni vrag s crvenim očima koji je vrebo iz mraka.

od kave raste rep i brkovi
od gledanja u križ oči ostaju takve (što je vjerovatno i istina sad kad razmislim)
ne trčati sa škarama u ruci izbit ću si oči osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...jedno od prvih sjećanja koja imam je na jedno užasno stvorenje koje vreba iz mraka, svo zamotano u neke stare crne krpe i zove se babuka...a pojavilo bi se ako bi maloj zmijici palo na pamet eventualno ući u šupu na dvorištu.....
...dan danas vjerojatno vreba tamo... Rolling Eyes


u slavoniji (tamo prema đakovu) je to stvorenje bušo i nema svoj opis nego ga svako dijete predoči samo sebi jer uz njega ide spika "ne idi na tavan bušo će te", "ne idi u mrak bušo će te", za mene je bušo bio crni vrag s crvenim očima koji je vrebo iz mraka.

od kave raste rep i brkovi
od gledanja u križ oči ostaju takve (što je vjerovatno i istina sad kad razmislim)
ne trčati sa škarama u ruci izbit ću si oči osijek031.com smile
...il ak već trčiš sa škarama ili nožom okreni ih prema dolje Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavica031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 147
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dabo iz Ormara Sad još spavam s otvorenim ormarom Smile

_________________
...da bi ostvario svoje snove, moraš se prvo probuditi...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: