Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto se IE8 i Osijek031 ne vole?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2008. 10:51 
Naslov:  Zašto se IE8 i Osijek031 ne vole?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam jedno pitanje. Nakon što sam instalirao novi IE8 beta ne mogu putem adress bara doći do www.osijek031.com.

Ne samo do te adrese, nego niti na jednu drugu podstranicu tipa www.osijek031.com/bilo koja podstranica. Eto pokušao sam do poduzetika pa nisam prošao. Mora da je neka greška u protokolu pa pregledajte header.

I još jedno pitanje. Pokušavam već 6 mjeseci promijeniti svoj potpis ali ne mogu. Naprosto blokira izmjenu odnosno uvali se u neku beskonačnu petlju i tu je kraj priče.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2008. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tnx na prijavi. Ajd' probaj sada, mislim da bi sada trebalo raditi.

Problem je bio u tome sto IE8 ima vrlo zbrckan i cudan user-agent signature, a to je onda zbunjivalo odredjene Apache procese.

"Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; MS Internet Explorer; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022)"

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.12.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa openito ie8 se s puno toga ne voli Wink i zasto itko to koristi pun je sigurnosnih propusta

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la (Pogledaj post): › pa openito ie8 se s puno toga ne voli Wink i zasto itko to koristi pun je sigurnosnih propusta
Ma treba dati osmu priliku i Microsoftu.
Ne koristim ja IE8 nego sam nešto testirao i vidio da ne radi. Stoga sam odlučio testirati još neke adrese i vidio da ne radi ni ovdje. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: