Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pcelica_bzzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 16:07 
Naslov: Question Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste vidjeli ovu zadnje vip-ovu reklamu? Tarifni savjetnik-vjerovati u to ili ne???

Kako je njima u interesu da netko ''manje trosi''?




Skriveno: 
Moj kroj savjetuje Vipme korisnicima tarifu prema stvarnoj potrošnji

Zagreb, 16. listopad 2008.

Besplatnu uslugu Vipme korisnici mogu jednostavno aktivirati SMS-om i dobivat će savjet o najboljoj prepaid tarifi i mogućoj uštedi

Moj kroj tarifni savjetnik je nova besplatna usluga za sve Vipme korisnike koja im omogućava da automatski imaju prepaid tarifu prema njihovoj stvarnoj potrošnji. Korisnici se mogu prijaviti SMS-om sa sadržajem KROJ na broj 772 i u roku od 24 sata dobit će SMS sa savjetom koja je Vipme tarifa najbolja za njih i moguću uštedu ako odaberu tu tarifu. Takvu preporuku korisnici će dobivati svaka tri mjeseca ako uključe uslugu. Prijedlog tarife radi se na osnovu broja i trajanja nacionalnih poziva prema svim mrežama, poziva tijekom vikenda ili prema Friends broju te poslanih SMS-ova iz prethodnog mjeseca.

S tom jedinstvenom uslugom na hrvatskom tržištu Vipnet se ponovno dokazao kao inovativni lider jer stavlja korisnike i njihove potrebe na prvo mjesto s potpuno transparentnom ponudom.

- Dok drugi pričaju, mi radimo. Siguran sam da će Vip korisnici prepoznati ovu uslugu kao pravednu i nešto što nisu nikada do sada vidjeli. Ponovno će se uvjeriti da je Vipnet operater kojem mogu vjerovati jer će odmah uštedjeti novac - naglasio je Mladen Pejković, predsjednik Uprave Vipneta.

Vipnet je u suradnji s GfK proveo i istraživanje u kojem je 64 posto ispitanika ocijenilo uslugu s četiri i pet. U istraživanju su također naveli da su glavne prednosti usluge ušteda, više razgovora i SMS-ova za istu cijenu te osjećaj da im njihov mobilni operater pristupa na individualan način.

- Prepaid korisnici svoje troškove procjenjuju prema vlastitom osjećaju na osnovu bonova koje kupuju. Ujedno, ne pokušavaju izračunati uštede u novim tarifama jer vjeruju da su prekomplicirane i da u šumi prepaid tarifa na hrvatskom tržištu nema razlike. Upravo zato Vipnet je ponudio prepaid korisnicima jednostavnu uslugu koja im pomaže da odaberu jednu od Vipme tarifa, najprimjereniju njihovim potrebama - rekao je Henrik Norgaard, član Uprave i glavni direktor za marketing, prodaju i Službu za korisnike Vipneta.

Usluga Moj kroj tarifni savjetnik potvrđuje da Vipme korisnici mogu dobiti najviše i najbolje za svoj novac ako odaberu neku od postojećih Vipme tarifa Za dvoje, Svi moji, Laganini ili Vikend.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajoj.... kakvi su ovo sada reklamni štosevi.... Sad su se počeli prodavati kao forumaši...mislim ono WTF?!?

JA imam najbolju tarifu za sve:

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pcelica_bzzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u biti,ja sam samo razočarana jer sam ocekivala da ce to stvarno biti neki show,a ne opet neka reklama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.10.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam jednom davno rješavala njihov web upitnik/online savjetnik za potrošnju..s obzirom da imam i prepaid i pretplatu, potrošnja na prepaidu je smiješna, no po njihovom mi je ispalo da bi trebala otići na pretplatu i to ni manje ni više nego na onu od 200kn... Rolling Eyes

da se odmah osvrnem na t-mobile i onih početnih neograničenih razgovora, zatim limitiranih na 1500min, pa na 1000, a sad je već i na 500 u nekakvoj ponudi za prepaid...

Glupost(i), mami novac...navuku nas, pa cap sa mogućnostima dok dobrano ne platiš...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pcelica_bzzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2008. 14:16 
Naslov:  Re: Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam vip i Tele2,i ovaj vip-ov bon od 35kn potrosim u roku 2,3dana,a moram priznati da nisam ovisnik o slanju por.ili dugim razg. Vec ono samo najbitnije-kad i gdje se vidimo i to je to. Zato Tele2 mi vec dosadi koliko dugo imam bon-jako sam zadovoljna. Imas da su ti 49 lp pozivi prema svim mrezama, 29 lp por. i to je to. Ne zamaras se s milijun tarifa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.10.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pcelica_bzzz je napisao/la: ›
ja imam vip i Tele2,i ovaj vip-ov bon od 35kn potrosim u roku 2,3dana,a moram priznati da nisam ovisnik o slanju por.ili dugim razg. Vec ono samo najbitnije-kad i gdje se vidimo i to je to. Zato Tele2 mi vec dosadi koliko dugo imam bon-jako sam zadovoljna. Imas da su ti 49 lp pozivi prema svim mrezama, 29 lp por. i to je to. Ne zamaras se s milijun tarifa.


i ja imam vip i tele i najviše mi se to i isplati.samo me zanima ova tarifa dorina obitelj...kažu dobiješ početnih 20kn na račun i svaki mjesec po 20kn ako obnoviš bonom od 50kn i ja obnovila i još ništa....a danas je već 28..... cijena poziva prema brojevima koji su dorina obitelj je 25lipa samo uspostava poziva i onda đabe a kolika je cijena prema ostatku tele2 mreže? imala sam 8kn na mobitelu kad sam dečka zvala na tele2 broj ali nije u tarifi dorina obitelj i pričali smo čak 6 i pol minuta?????ispada da je jedna minuta preko 1 kn ????

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2008. 17:26 
Naslov: Question Re: Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pcelica_bzzz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kako je njima u interesu da netko ''manje trosi''?

svrha preporuke jeftinije tarife ili one koja više odgovara korisniku je da se smanje računi, tj. da korisnik ne ode kod drugog operatora...

bolje korisnik koji manje troši, nego da uopće ne bude korisnik dotične telekomunikacijske tvrtke

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pcelica_bzzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozivi unutar Dorina obitelji 0,00 kn/min
Ostali pozivi unutar Hrvatske 0,89 kn/min
Slanje SMS poruke 0,29 kn
Slanje MMS poruke 0,99 kn
prijenos podataka (100 Kosijek031.com smile 2,00 kn

Za pozive unutar Dorina obitelji naplaćuje se naknada za uspostavu poziva 0,25 kn/pozivu. Mjesečno je moguće ostvariti 1000 minuta besplatnih poziva unutar Dorina obitelji.

Zar ti stvarno mislis da kad tebi VIP predlozi neku tarifu da ces ti manje trositi??? Pa ti jedan tjedan mozes samo zvati,drugi slat por.,treci se zaljubiti i trebat tarifu za dvoje,koja je i dalje skuplja od Tele2....a sigurno ne mozes mijenjati tarifu svaki tjedan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

100KB = 2KN...

@pcelice,
To da si Tele2 djelatnica/placenik se skontalo jos iz tvoj trece poruke. No, kad si vec tu, daj javi glavesinama da im svrsim u usta na 100KB = 2Kn. Vise puta dnevno, ako treba...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pcelica_bzzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2008. 16:26 
Naslov:  Re: Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vjeruj mi,svatko na njihovoj stranici moze napraviti copy-paste podataka. Kao i na svakoj drugoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2011. 15:06 
Naslov:  Re: Moj kroj show [VIP tarifni savjetnik]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo jedna topla preporuka za sve neodlučne;

tarifa hoću vip + je definitivno nešto najisplativije što sam do sada imao na mobitelu. primjera radi, do sada sam trošio otprilike 130 kn na mobitelu mjesečno. u prvih 20 dana korištenja ove tarife sam potrošio 25 kuna. priča je jednostavna, treba obnoviti račun bonom od sto kuna svakih mjesec dana i to je to! uspostava poziva prema SVIM mrežama se naplaćuje 25 lipa. razgovori prema drugim vipovcima su džabe bez ikakvih dodatnih naknada i ograničenih minuta. prema fiksnim mrežama su razgovori oko 70 lipa minuta, prema drugim mobilnim mrežama oko 1,90. obračunska jedinica je 60 sekundi. poruke su 39 lipa. stvar je jednostavna, sve koji su mi na vipu zovem jer mi je isplativije nego poslat poruku, a ovima na drugim mrežama šaljem sms.

p.s. nisam nikakav vipov agent, samo vam želim dati savjet Smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2011. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad više u Vip. NIKAD.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2011. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
evo jedna topla preporuka za sve neodlučne;

tarifa hoću vip + je definitivno nešto najisplativije što sam do sada imao na mobitelu. primjera radi, do sada sam trošio otprilike 130 kn na mobitelu mjesečno. u prvih 20 dana korištenja ove tarife sam potrošio 25 kuna. priča je jednostavna, treba obnoviti račun bonom od sto kuna svakih mjesec dana i to je to! uspostava poziva prema SVIM mrežama se naplaćuje 25 lipa. razgovori prema drugim vipovcima su džabe bez ikakvih dodatnih naknada i ograničenih minuta. prema fiksnim mrežama su razgovori oko 70 lipa minuta, prema drugim mobilnim mrežama oko 1,90. obračunska jedinica je 60 sekundi. poruke su 39 lipa. stvar je jednostavna, sve koji su mi na vipu zovem jer mi je isplativije nego poslat poruku, a ovima na drugim mrežama šaljem sms.

p.s. nisam nikakav vipov agent, samo vam želim dati savjet Smile

tele2 ima isto to, samo povoljnije. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roberto91
Offline
Ukupno postova: 57
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2011. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tele 2 za sad po meni kad se pogleda sve od besplatnih minuta sms i godisnjih nekih akcija je njabolji

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: