Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Naziv filma ?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 9:19 
Naslov:  Naziv filma ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, inspirirana temama nekih forumaša o spotovima i pjesmama, morala sam priupitati za ovaj film Very Happy

Naime, film sam gledala prije 6 godina, u eri kada se još moglo skidati sve i svašta na ETF-u , tako da vjerujem da je bio noviji..

Radnja ide nekako ovako (koliko me sjećanje služi); otmica djevojčica od nekih 10-12 godina, koje su odvođene u nekakav „logor“ za obuku..nakon godina i godina fizičkog obučavnja i psihičkog/emocionalnog sjebavanja , saopćavaju im da samo najbolja može preživjeti i da im je zadatak boriti se jedna protiv druge, pa čak i ubiti jedna drugu u svrhu preživljavanja...nakon borbe, ostaju 3 jednako jake.. nagrada koju „osvajaju“ te večeri je fensi večera u muškom društvu (ujedno i prvi kontakt s muškima), dakle njih šestero..nakon ispijanja vina u kojemu je bila droga (nekad djevojčice, sada punoljetne djevojke), bivaju brutalno silovane...

Tražila sam po netu, stalno mi je u sjećanju blještao naziv woman assassin, no takvo što nisam pronašla.. ne sjećam se niti glumica - da li su bile poznat(ij)e, tako da je pretraga preko toga 0 bodova...

Eto, ako se netko sjeća, molim da me prosvijetli... Embarassed

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Scavenger
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2008. 15:48 
Naslov:  Re: Naziv filma ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je to ovo: http://www.imdb.com/title/tt0341495/

Like a contagious virus, pretty and athletic girls in their teens start dissappearing around the globe one after another. The mastermind behind these abductions is Madame M (Almen Wong), who plans to train these girls into professional killers. After several years of gruesome training, only Charlene (Maggie Q), Katt (Anya) and Jill (Jewel Lee) survive and become the world's most sought after professional killers. On a recent mission to assassinate someone in Hong Kong, however CIA agent Jack (Daniel Wu), who vows to help her reclaim her past by eliminating Madame M.

Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2008. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, to je taj film.. Very Happy (Išla sam na YT da vidim isječak, vidim da ima 100 naziva )
Hvala, evo kikachi stižu Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: