Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uništi želju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 12:52 
Naslov:  Uništi želju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam neki bosanski forum i naiđem na neku glupavu igricu(ali nije glupavija od one my hill osijek031.com smile )
Uglavnom..netko napiše neku želju...a idući tko bude odgovarao mora uništiti tu želju..npr Želim dobiti milijun kn na lotu i taj slijedeći piše Dobila si milijun kuna na lotu ali su te pokrali na ulici Very Happy...Želim sladoled ...
(dobila si sladoled ali od sastojaka na koje si alergična i nisi smjela pojesti
I onda taj slijedeći piše svoju želju....

Recimo za početak....

Želim novi mobitel...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oo boze Very Happy
kupila si novi mobitel al u trenutku kad si stisnula tipku da ga upalis posrala ti se ptica na oko i od silne uzbudenost dok si gledala u mobitel i skiljila na ono drugo oko zabila si se u reklamu za veniš inteliđens i mobitel ti je ispao,pao je na novcanicu od tisucu kunu koju si isto tako pokupila s mobitelom i onda si pomislila da bi mogla nesto pojest u mcdonaldsu jer sad imas novaca..ulazis u mcdonalds kad ono ceka te visok zgodan i plav momak koji te pocasti šejkom od vanilije i dok si uzivala u shejku skuzila si da si zapravo kupila digitron a ne mobitel i naravno kad je frajer skuzio da ides okolo gradom i nesto pokusavas uslikat digitronom pokupio je shejka sto je ostalo i otisao miljama daleko

zelim 2-3 kg janjetine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.07.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Želim novi mobitel...

Dobila si novi mobitel ali pri izlasku iz temobajla si se spotaknila za neko malo djete i dok si padala napravila si trostruki axl te pala na glavu. Slomila si se i u bolnici su te omotali ko mumiju i nisi mogla pričati, ali nije to sve, ozdravila si, i naravno sve uredu mogla si koristiti mobitel, i taman ga uzmeš u ruku kad dolazi sestra da ti izvadi krv i moraš ga ostavit, i onda taman gotova, kad doalzi druga da izmjeri tlak, onda su došle posjete i morala si bit pristojna, i pričat s njima, a dok si pričala s njima, taman je pacijent do tebe dobio otpust, i putem ti je ukrao mobitel, ali nije to tebi problem, jel si ti na isti način ukrala mobitel ovom preko puta što je imao operaciju očiju pa mu iovako ne treba. I sva sretna uzimaš mobitel u ruku, krečeš otključat tipkovnicu i probudiš se. osijek031.com smile


Zadnja promjena: nake_rado; 30.07.2008. 13:08; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.07.2008. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
zelim 2-3 kg janjetine

Ideš na more, i naravno ideš preko bosne da utažiš glad za jaGnjetinom, vozikaš se okolo i svaki put kad pogledaš znak piše janjetina 5km, i ti voziš ko konjina već 50ak kilometara i ne kužćiš da je ono konvertibilna marka, i tako tužan dolaziš na more, sve radiš bez volje, od tuge i bijesa jedeš samo povrće,a onda dolazi taj dan kada se trebaš vratiti kući, i opet ideš preko bosne sad već sretan jel ovaj znaš da km nije kilometar, pronalaziš prvi ˝restoran˝ sjedaš i naručuješ janjetinu, konobar dolazi stavlja ti janjetinu na stol a ti od sreće skočiš i srušiš stol i sve se uprlja, mislim, znam ja da bi ti to i s poda pojeo, al taman padala kiša pa blato usralo sve, ništa ti plaćaš odlaziš u auto, krečeš u novi restoran jel ovaj više nema mesa kada skužiš da ti je probušena guma a nemaš rezervenu. Stopiraš da vidiš jel ima neko pametan da te pokupi ali naravno da nema, ti si bez mobitela i nemožeš nikog nazvat, te potrčiš prema prvom gradu koji naiđe, sjedneš u restoran i skužiš da imaš još samo 4 marke, a janjetina je 5, i zadovoljiš se sa ćevapima.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heheh jeste se raspisali....dovoljna je jedna rečenica....ali na kraju ne zaboravite napisati svoju želju....

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›


zelim 2-3 kg janjetine

dođe Circa.



želim romantiku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dečko ti je priredio prekrasnu romantičnu večer...večera uz svijeće i romantični sex poslije...da bi ti na kraju rekao da ima drugu i ostavio te..nema romantike više..

Želim....otići na Hawaje

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Dečko ti je priredio prekrasnu romantičnu večer...večera uz svijeće i romantični sex poslije...da bi ti na kraju rekao da ima drugu i ostavio te..nema romantike više..

Želim....otići na Hawaje
evo ti zelis otici na hawaje i sad sta ces,nemas novaca,samoj ti se ne da ici i obratis se ti meni..naravno ja ovako pristojan nemogu odbit damu u nevolji i ja lijepo povucem neke veze sredim nam tamo odmor,2 tjedna,plaze,sunce,zabava i more..i sad sve mi sredimo dodemo na aeorodrom(ima avion osijek-hawai Very Happy ) kad nazove mene nepoznata osoba i kaze da me casti janjetinom i ti skuzis da ces bolje samnom na besplatnu janjetinu nego besplatno na hawaje Very Happy

zelim da me netko dode pocesat po ledima


Zadnja promjena: tux; 30.07.2008. 13:25; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.07.2008. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›
Želim....otići na Hawaje

Nemoš!!!
Želim kuvanu jarebicu!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
Želim....otići na Hawaje

Nemoš!!!
Želim kuvanu jarebicu!


ti i ja ugovorimo večeru u nekom lovačkom restoranu...dva tjedna unaprijed rezervirali....1000km od osijeka..i mi lijepo krenemo tamo....na pola puta nam guma na autu pukne...i popizdimo..odemo na najblizi kolodvor i moramo čekati sat vremena vlak...a već smo na knap s vremenom..i još više se raspizdimo....zatim sjedamo u vlak i kojim slučajem vlak dođe na to mjesto sa pola sata kašnjenja...zatim uzimamo taksi do toga restorana..platimo prevveliku cifru što nas to još više razljuti i kad smo došli tako jebeno ljuti na tu adresu imali smo šta i vidjeti.nema restorana više,jučer buknuo požar.....i ništa od kuvane jarebice...


Želim biti miss svijeta osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.07.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la: ›


Želim biti miss svijeta osijek031.com smile


Prijaviš se za natjecanje. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›


Želim biti miss svijeta osijek031.com smile


Prijaviš se za natjecanje. osijek031.com smile


.. i uđem u finale osijek031.com smile

želim mir u svijetu osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2008. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@legice pa jel treba uopce unistiti tu zelju,sama ce se unistit(mislim ovo za miss svijeta) Very Happy
mir u svijetu..ti uhvatis zlatnu ribicu koja ce ti ispuniti tri zelje i sta ces ti pozelis prvo mir u svijetu,druga zelja ti je da ti nikad ne postane para i treca zelja je da budes najljepsa..i sad ti postanes najlepsa zena na svijetu muskarci se pocnu svadat oko tebe,tuci prepirat i naravno nestane mira

zelim novu gitaru

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.07.2008. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la: ›
zelim novu gitaru

E ne može!!!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2008. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odeš na koncert od xyz grupe i gitarist odluči pokloniti ti gitaru i ti sav sretan ideš kući sa koncerta i nosiš tu gitaru u ruci i pred kućom gdje nema zebre ne gledajući lijevo i desno udari te auto i razjebe ti cijelu gitaru a tebi ne bude ništa...

želim da godina ima 13 mjeseci osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: