Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Industrijska četvrt

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BamBy
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.07.2008. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ETI je napisao/la (Pogledaj post): › Zanima me zašto u Cetinskoj nema mogućnosti adsl-a i kad će se promjenit ta centrala ili šta je već u pitanju??


Ja sam u Dravskoj, "Žuto naselje". Isto sam imao problema s uvođenjem ADSL prošle godine, a ove godine s uvođenjem MaxTV. Nevjerovatno ali istinito, susjed u stanu preputa moga je početkom godine uveo MaxTV bez problema. Ja sam morao tri mjeseca biti dosadan da mi uvedu MaxTV.

Kako mi se čini tel. brojevi koji počinju s 274 (kao moj) su problematični.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ETI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2008. 21:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da da oni s 274 su u krucu lagano, na nekoj staroj centrali koju bi trebali promjenit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2008. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ETI je napisao/la (Pogledaj post): › da da oni s 274 su u krucu lagano, na nekoj staroj centrali koju bi trebali promjenit


? Shocked ke? Moj komšo je na 274 i ima adsl i max-tv..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.07.2008. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Pitanje dana je kada će netko na Vinkovačkoj poginuti. Od kada postoje 4 trake masa idiota vozi i 100/h. To su utrke, kočenja pred samim pješačkim, naguravanja dva vozila kada se jedan drugom ubace u traku.Motori rulaju kao da su na pisti, neki se voze na zadnjem kotaču...Ma katastrofa! Čudi me kako do sada nitko nije poginuo. Ljudi tamo trče sa strahom u očima preko pješačkih prijelaza(onaj kod "Šangaja" i onaj kod "Sloge"). I sam sam bio svjedok kada su se uz jezivu škripu guma auti zaustavljali pola metra od pješačkog na kojem je jednom bio dječak od 10 godina a jednom dva postarija gospodina. Ja sam se ukočio. Ako se ispred tih pješačkih ne stave vibrirajuće trake(i to ne neke kilave nego one "muške" koje te nateraju da smanjiš brzinu) ZLO će se dogoditi! Pitanje dana ili sata!


Evo , nastrada čovjek prije 2 sata na pješačkom prijelazu na Vinkovačkoj kod Dunavske. Nažalost, obistinilo se ono što sam napisao prošle godine. U međuvremenu ni semafora, ni "ležećih policajaca" ni "stojećih policajaca" da se malo obuzdaju divljaci na Vinkovačkoj. Žalosno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2008. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš žalosno...Sad

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, najgore je kad se ide iz grada, a vozilo na unutarnjoj traci stane zbog pješaka, a budale idu obilaziti s vanjske strane jer misle da vozilo skreće lijevo u Dunavsku i zalete se ko idioti. Šta sad da kažem kada je nesretna baka poginula, osim da izrazim sućut obitelji. Pravdanje u smislu, davno smo uputili dopis nadležnima da razmotre na koji način regulirati promet na tom mjestu, sada zvuče besmisleno....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam da li je poginula. U Glasu piše da je teško ozlijeđena ali da joj je bolje(jučer). Bilo kako bilo, Vinkovačka je danas ulica bezakonja. Mortori, auti, dostavljači, trgovački putnici. Ne znaš tko brže vozi i tko koga pretječe.I tako u 4 trake. Tu pomažu samo semafori na Savskoj i Dunavskoj. Pješaci su u smrtnoj opasnosti kada prelaze cestu na pješačkom (ne šalim se). Ljudi se opuste jer su sigurni na pješačkom a onda nalete idioti sa 100-120/h i to je takva škripa kočnica da vam se sledi krv u žilama. Znam, jer to doživljavam svaki dan po nekoliko puta. Ova nesretna baka udarena je na jednom pješačkom a pala je na drugi. Pa vi vidite koja je to bila silina udarca. Evo, upravo dok ovo pišem slušam novo kočenje. Ma katastrofa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda postaviti lezece policajce prije zebri i na izlazu iz podvoznjaka - i to one asfaltne sto se ne mogu zaobici?

Semafori samo guse promet. Bio bi jedan na svakih 50 metara, sto je previse.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BamBy
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2008. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda postaviti lezece policajce prije zebri i na izlazu iz podvoznjaka - i to one asfaltne sto se ne mogu zaobici?

Semafori samo guse promet. Bio bi jedan na svakih 50 metara, sto je previse.


Semafore. I to na križanjima dunavska - vinkovačka i savska - vinkovačka. Pokušajte recimo u poslijepodnevnim satima izaći lijevo iz dunavske na vinkovačku ili recimo iz krapinskog naselja lijevo na vinkovačku. Čekam i po 10 minuta da izađem.

Samo semafore i to što je moguće više semafora.

Zapravo na svako križanje sporednih ulica s vinkovačkom po jedan semafor.

Problem je u tome što je Vinkovačka postala dijelom postala četverotračna cesta, ali se nije napravila potrebna vertikalna signalizacija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BamBy je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Mozda postaviti lezece policajce prije zebri i na izlazu iz podvoznjaka - i to one asfaltne sto se ne mogu zaobici?

Semafori samo guse promet. Bio bi jedan na svakih 50 metara, sto je previse.


Semafore. I to na križanjima dunavska - vinkovačka i savska - vinkovačka. Pokušajte recimo u poslijepodnevnim satima izaći lijevo iz dunavske na vinkovačku ili recimo iz krapinskog naselja lijevo na vinkovačku. Čekam i po 10 minuta da izađem.

Samo semafore i to što je moguće više semafora.

Zapravo na svako križanje sporednih ulica s vinkovačkom po jedan semafor.

Problem je u tome što je Vinkovačka postala dijelom postala četverotračna cesta, ali se nije napravila potrebna vertikalna signalizacija.

U načelu slažem se s tobom, ''usporit će se promet'', neki kažu- pa što onda i treba se usporiti. Gradske ceste nisu auto-ceste da se vozi luđački. Krenite na vrijeme pa nećete morati juriti 100 na sat, a treba i koristiti sve alternativne načine prijevoza: tramvaje, bicikle, a i noge imamo da se njima služimo...mogle bi nam zakržljati...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2008. 7:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija tu može puno pomoći. Bar za početak. Svaki dan radar i za mjesec dana došlo bi se do nekog reda kad bi otišlo stotinjak vozačkih. Očito da drugačije ne ide. Počinje nova školska godina, djeca prelaze cestu na pješačkom vjerujući da su sigurna. Ovi idotii što voze 100 i više zapravo ih ni ne vide na pješačkom. Opet će se zlo dogoditi! Vrijeme je da se nešto poduzme. Jedan život je izgubljen. Treba li još netko poginuti da bi se nešto pokrenulo? Ljudi, ta Vinkovačka je danas "štrosika bez semafora". Pa vi vidite...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sutra u 18.00 je sjednica vijeća GČ, obavezno ću prenijeti tvoja zapažanja i prijedloge, a potom izvjestiti na forumu što smo zaključili na sjednici....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2008. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Sutra u 18.00 je sjednica vijeća GČ, obavezno ću prenijeti tvoja zapažanja i prijedloge, a potom izvjestiti na forumu što smo zaključili na sjednici....


Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obzirom da se sjećam da sam sukladno tvom prijedlogu već reagirao, nije mi vrag dao mira pa sam otišao u GČ provjeriti i evo: Vijeće GČ je na 13. sjednici održanoj 05. lipnja 2008. god. pod tč. 8 dnevnog reda raspravljalo o potrebi postavljanja semafora na križanju Vinkovačke i Dunavske ulice te donijelo zaključak da Odsjek za promet izvidi mogućnost postavljanja semafora na navedenom raskrižju zbog sigurnosti pješaka.

Dopis je upućen 11. lipnja u grad- Odsjek za promet.
Naravno, provjeriti ću što se dešava s predmetom pa ću javiti....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2008. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Obzirom da se sjećam da sam sukladno tvom prijedlogu već reagirao, nije mi vrag dao mira pa sam otišao u GČ provjeriti i evo: Vijeće GČ je na 13. sjednici održanoj 05. lipnja 2008. god. pod tč. 8 dnevnog reda raspravljalo o potrebi postavljanja semafora na križanju Vinkovačke i Dunavske ulice te donijelo zaključak da Odsjek za promet izvidi mogućnost postavljanja semafora na navedenom raskrižju zbog sigurnosti pješaka.

Dopis je upućen 11. lipnja u grad- Odsjek za promet.
Naravno, provjeriti ću što se dešava s predmetom pa ću javiti....


Da li se može prema policiji uputiti nekakva zamolba ili prijedlog da pojačaju nadzor prometa na Vinkovačkoj? Od kada se obnovila, ja sam ih vidio 4-5 puta na Vinkovačkoj a tu sam svaki dan.
Mislim da bi njihova češća pojava dosta poboljšala sigurnost kad već nema semafora i ležećih policajaca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: