Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Da li je nacionalnost bitna u vezi?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Bi li ušli u brak sa osobom druge nacionalnosti?

DA
62%
 62%  [ 95 ]
NE
37%
 37%  [ 56 ]
Ukupno glasova : 151


Autor Poruka
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.06.2008. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › samo da je iste vjere, može biti ostale nacionalnosti Wink



ma jadno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2008. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e žao mi je... nije jadno... želim se vjenčati u crkvi Very Happy !
i zašto je tuđe mišljenje jadno??
ne kažem da mrzim osobe druge vjere, sve poštujem... ali ja znam što želim.
kako bih bila s nekim muslimanom ili npr. jehovim svjedokom Laughing ...

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2008. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

swamp je napisao/la: ›
Meni je bitno jel voli bjelo il crno u kinder ladi.. Al nije ni to tak jednostavno, jel ja volim kad je mješano, onak da bude 80% bjelog i 20% crnog, tak da mi treba neka koja voli 80% crnog i 20% bjelog. Može u biti i ako voli samo bjelo, jer onda možemo kupit 5 čaša bjelog i jednu čašu crnog. Može i ak voli samo crno, ak će mi ostavit 20% crnog iz svake čaše. Ak neko zajebe u omjeru, onda mora namazat onog drugog / drugu cijelu i polizat ju. Ak će se pridržavat tih jednostavnih pravila, boli me kurac da je iz Slovenije...
ja volim više crno iz kinder lade pa se javi da ju podjelimo,

neznam što se tiče ovog pitanja nesmeta mi nacionalnost ničija i uvijek kažem bolje pošten ssrbin nego 100 nepoštenih hrvata, ali sumnjam da bih ja mogla biti s osobom druge nacionalnosti, malo je to kod mene čudno jer volim da je sve po mom!!!

isto tako imam prijateljicu koja je bila s srbinom i nije joj to smetalo i super je dečko, sve dok nije došla kod njega za božić i vidila četničke simbole po kući i dok su je čudno gledali jer nije tila molit neku pravoslavnu molitvu(nije ju niti znala) i tak to počne, mislim i kad se ljudi vjenčaju uvijek budu moji i tvoji, tako i među ljudima druge nac vjerojatno bude naši i vaši ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2008. 17:06 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zlo mi je od takvih shvaćanja. Moram biti tako bezobrazna kad vidim da je važno da je Hrvat ili katolik pa nema veze jel me tuče, jel pije i ubija samo nek je on/ona Hrvat i katolik.
Baš me briga što je bilo 1991 ili ine godine, niti su svi Srbi isti, niti su svi Hrvati...
Kako ne zamjeramo Nijemcima što su htjeli arijevsku rasu i pokoriti svijet?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.06.2008. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Odgajati djecu u katoličkom duhu ne znači biti super katolik!
Glede nacionalnosti, je nije prihvatljivo katolički ali eto nisam samo ali nisam rekao da bi mi smetala španjolka nego srpkinja jel sad jasnije?!


Da, sada je savršeno jasno...

Isuse, moram jos jednom izvuc naseg ivicu i njegove bisere, tek toliko...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2008. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la (Pogledaj post): › e žao mi je... nije jadno... želim se vjenčati u crkvi Very Happy !
i zašto je tuđe mišljenje jadno??
ne kažem da mrzim osobe druge vjere, sve poštujem... ali ja znam što želim.
kako bih bila s nekim muslimanom ili npr. jehovim svjedokom Laughing ...


kad je jadno, jadno je...
prioriteti su ti totalno jadni Laughing
- Oglas u novinama:
Hrvatica, katolkinja, mlada djevojka, osjeca se inteligentom, moli zdravu mariju
15 puta dnevno...trazi ljubav svog zivota!
Godine nisu bitne, kultura nije bitna, ne mora biti vjeran, ne mora biti posten, ne mora biti pun razumijevanja, ne mora biti dobar covjek, ne mora se vracat kuci do jutra...pozeljno da je alkoholicar, seljak i ustasa tj. da mu je nivo tolerancije prema onima koji nemaju isto tako divno primitivno misljenje o razlicitima od njega samog jednak nuli. Voljela bi da mi za vjencanje umjesto prstena da glavu mlade muslimanke, jerbo je izdala zenski rod kad je dopustila svom muzu da vodi djecu u katolicku crkvu! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2008. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav oglas u novinama? ironija... grozno...
Laughing
ne gledam to što je katolik kao kvalitetu, to se podrazumijeva, a hvala Bogu ima ih dovoljno da biram ono što si sve nabrajao. Very Happy
i našla sam pa ne ću u dubine!
to što neki od nas ne bili sa srbima ima drugih razloga ...

_________________
Znaš da odavno slijede nas vuci
i njuše nam trag
u moje stihove ti se zavuci
tamo si sigurna...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.06.2008. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni osobno nije bitnao, ali bitno je po nekim stvarima, jer bi to utjecalo na dosta toga...
- Odnos familije prema tebi, jer uvijek ima onih kojima je to prebitno
- Priče po susjedstvu, ogovaranje iza ledja...

Dakle, bitno je po tome što bi to sigurno utjecalo na život, da npr oženim Srpkinju, morao bih biti spreman na uistinu svašta, i morao bih biti žestoko zaljubljen da prijeđem preko svega toga...

Do sada još nisam imao takvo iskustvo, tako da ipak ne mogu govoriti iz prve ruke...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2008. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije bitno šta ti vrijedi ako je netko po nacionalnosti kao ti a ubija boga u tebi ,i ne drzi do tog mozda imas bolji život i sa nacionalnosti suprotno tvojoj ko zna meni to ne igra ulogu niti gledam ljude na takav način to mi bez veze

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2008. 21:39 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da je bitno a osobito ako su u pitanju čudni vjenčani običaji poput ovih
dan vjenčanja tvog to je mojoj sreći kraj... a i tvojoj

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
monya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.06.2008. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

o bože svasta znas kako kazu sto ljudi sto čudi meni to ne smeta meni čovjek ,čovjek i ne ulazim u rasprave

_________________
"It's the hardest thing I ever have to do, to walk away from you, when I wanna hold you...,
it's the hardest thing in every single day, to have to turn away, I want you to know that
this is the hardest thing"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma recimo: Oženim neku trebu sa Obale Bijelokosti, onako neku krasnu gazelu sa velikm loncima i nauči ju recimo moja baba kako se kuha grah i sarma i milina.Ona nezna moj jezik, niti ja njen...samo se cmačemo i sexamo a kad se ljutimo jedno na drugo uopće nekontamo šta ko govori i super.Ona recimo nije zahtjevna kao domaće cure, pa je vožnja gradom u tramvaju ili busom očarava...Nemoš bolje.Još uz sve to ona u budućnosti postaje dipl.ing strojarstva, zapošljava se nakon toga u nekom mini drakstoru i di ćeš bolje...

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.06.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

darkmark je napisao/la: ›
Ma recimo: Oženim neku trebu sa Obale Bijelokosti, onako neku krasnu gazelu sa velikm loncima i nauči ju recimo moja baba kako se kuha grah i sarma i milina.Ona nezna moj jezik, niti ja njen...samo se cmačemo i sexamo a kad se ljutimo jedno na drugo uopće nekontamo šta ko govori i super.Ona recimo nije zahtjevna kao domaće cure, pa je vožnja gradom u tramvaju ili busom očarava...Nemoš bolje.Još uz sve to ona u budućnosti postaje dipl.ing strojarstva, zapošljava se nakon toga u nekom mini drakstoru i di ćeš bolje...
I onda se za par godina sjeti da su njeni pretci bili ljudožderi, pa napravi od tebe sarmice i pošlje kući svojima City Expressom osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VAGABOND
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2008. 23:51 
Naslov:  Re: Da li je nacionalnost bitna u vezi?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Užasava me i pomisao kada pročitam postove pojedinaca koji apriori gledaju nacionalnost/vjeru kao presudan element u odabiru partnera. S takvima ne želim podjeliti niti slućajan pogled, a kamoli riječ. Nedostatak naobrazbe, utjecaj malograđanštine ili samo limitiranost u prihvaćanju novog. Strašno je da u 21. stoljeću uopće netko ima hrabrosti i pomisliti, a kamoli napisati takve predrasude. Žalosno, to nije u opisu katoličanstva da postoje jednakiji od jednakih.
Sramotno je dijeliti ljude s obzirom na politička, vjerska, kulturološka uvjerenja, prema boji kože, nacionalnosti ili običajima življenja.
Zar nije logično zaljubiti se ili voljeti čovjeka zbog toga što je upravo takav kakav treba biti, prema partneru najbolji, neovisno što mu je otac, majka, djed ili daleki predak.
Ljubav ne bira, ona se jednostavno događa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mademoiselle
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2008. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je netko toliko liberalan i 'lišen malograđanštine' zašto onda jednostavno nemože prihvatiti da nekome vjera i nacionalnost igra ulogu?!
svatko ima pravo na svoje mišljenje i time nikoga neoštećuje...pobijate sami sebe sa svojim stavovima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: