Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jeste li pohotni?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2008. 11:53 
Naslov:  Re: Jeste li pohotni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kasno sam se upustila u seksualne odnose ali još kao mala sam znala da ću biti opasna jer sam obožavala tatine seksi časopise, ma ne samo golotinju već časopise gdje se vidi kuda ide koja stvar i slično... Meni je to bilo super. Pohotna sam da ne mogu biti bolje. Imam delikatnu situaciju da mi dečko živi jako daleko i zato smo i on i ja prionuli na skupljanje arsenala seksualnih pomagala pa mogu izdržati bez seksa. Vrlo teško, ali ipak mogu. Nadam se da ću cijeli život biti takva jer kad je moj dragi u pitanju za seks nema riječi ne, ne mogu, boli me ne znam šta...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Slabo mi dečki pišu o svojim pobudama, mora da im libido slabi sa godinama.


haha o tome se ne priča to dođe samo od sebe i nikad se ne gubi,...kao kad voziš bicikl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2008. 18:01 
Naslov:  Re: Jeste li pohotni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da ću cijeli život biti takva jer kad je moj dragi u pitanju za seks nema riječi ne, ne mogu, boli me ne znam šta...[/quote]


NIsam doživio kod ijedne žene odbijanje,nikada,i mislim da to ima samo na filmovima da žene odbijaju,to je mit u stvari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DUGI
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2008. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la: ›
govorim o situaciji kada takvi klasični načini nisu dosta,dakle po tim mislim: divljački kvalitetan sex ili par kvalitetnih orgazama solo..ako to nije dosta,sta onda?
postoji li rješenje za to? ili bar kako prestati misliti i zakupirati se nečim drugim?

Pokusaj se uclaniti u neki klub sadomazohista i sl.Tebe vjerojatno ne uzbudjuje normalni odnos ma kolko zestok bio jer u podsvjesti imas neku mastariju.Negativan primjer su ti nazalost silovatelji koje vjerojatno nezadovoljava normalan sexualni odnos.To ti je sve psiha a ti se moras pronaci u toma jeben problem hehe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2008. 13:13 
Naslov:  Re: Jeste li pohotni?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa jesam, loud and clear.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: