Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muško - ženska prijateljstva

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Postoji li muško - žensko prijateljstvo? (dolje definicija, da ne lutamo...)

da
68%
 68%  [ 66 ]
ne
31%
 31%  [ 30 ]
Ukupno glasova : 96


Autor Poruka
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2007. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vjerujem naravno,jer sam doživio to da sam za prijateljicu konto da smo stvarno legosi,al na kraju smo se maznuli i onda još par puta itd.,tako da nema toga.M-Ž prijateljstvo 0 bodova! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2007. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dadicster je napisao/la: ›
...al na kraju smo se maznuli i onda još par puta...


Pa jebes mi mater trideset puta!
Pa normalno da nema nastavka prijateljstva kad ste se maznuli, i onda jos par puta...

Stab ti htio?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja vjerujem u takva M_Ž prijateljstva... čak su nekada i bilaj neg Ž_Ž... lakše mi je provest pol dana s legom neg pol dana s ekipom legica kojima jedino pada na pamet tračat ljude okolo...zato i imam sam jednu najlegicu, a s njih četvoricom sam onak super sve bi dala za njih... sad pogledaj omjer....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma apsolutno je moguće.. evo ja prva..zazirem od ''kokošjih druženja'' i ćaskanja o čizmicama.. bljaa.. s muškarcima se nekako bolje kužim, bolja je zajebancija, a moš' s njima i fino ozbiljno o nečem što te muči..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vanda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2008. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam odrasla u muškom društvu i nikada nisam spavala s nikim od svojih prijatelja iz djetinjstva,iako su mi neki nakon par godina priznali da su htjeli nešto više od mene,nikada nisu ništa pokušavali....a ja nisam ništa ni primjećivala,danas se zajedno smijemo tome i drago mi je što se ništa nije dogodilo,danas smo pravi prijatelji i ja definitivno vjerujem u muško žensko prijateljstvo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2008. 14:44 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoje muško ženska prijateljstva. I definitivno se bolje slažem s muškim rodom, jednim dijelom što dijelimo slične interese, pogotovo na poslu. Ja sam jedina cura, a sa mnom rade tri muškarca. Odlično se slažemo. Nekako sa godinama blijede stara prijateljstva iz razloga što svatko krene na svoju stranu. Šteta, ali tako je.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2008. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muško-ženska prijateljstva mogu postojati/opstati isključivo ako ispunjavaju 2 osnovna uvjeta:

1. - Da je jedno od njih dvoje toliko ružno da niti mrtav-pijan/a ne bi mog(la)o završiti s njim/njom u krevetu!!

2. - da je jedno od njih dvoje gay-orijentacije!!

Ende!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CvitaJUG2
Offline
Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam imao takvo prijateljstvo....bio sam najbolji prijatelj s njom pa nekih 3 i pol godine....eh...ali nisam ništa htjeo više od prijateljstva. Tek nakon nekog vremena shvatio sam da mi i ona šalje neke znakove,a i ja sam se već polako zaljubljivao itd...duga priča!

onda se dogodilo nešt i završili smo zajedno i sada smo imali super vezu od god. i pol dana....bilo bi i duže samo....itd!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2008. 14:58 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam puno lega muških, s kojima sam kao mala igrala nogoš, tukla se s uljezima iz drugih teritorija i brisala balce o rukav, i nikad mi nije palo ni na kraj pameti da su oni muški, tj. nešto drugačiji od mene. I kad smo bili veliki, nikad se nismo barili međusobno. A ovako, sad u ovim godinama, ne znam baš, kako bi to funkcioniralo... Jedini pravi prijatelj muški kojeg sam imala a da smo ostali prijatelji bio je homoseksualac, i s njim sam mogla npr. mjerkati muške guze, i pitati za mišljenje glede frizure, šminke, oblačenja... imao je ukusa...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

homići se ne računaju pod muške prijatelje Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2008. 15:15 
Naslov:  Re: Muško - ženska prijateljstva
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing A valjd je muško, kad mu je bog dao pimpač. A sad, što će on s njim... to ga ja nijesam pitala...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cedevita
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možeš imati muškog prijetelja poznanika, i ja se slažem da su muškarci bolji prijatelji od žena, nisu zajedljivi, ne tračaju, bla-bla... No bez obzira na to ne vjerujem u prave m-ž odnose i prijateljstva.. Uvijek se zapitam kako bi ja reagirala da moj dečko telefonira s najboljom frendicom pola sata, ide s njom u kino i na kave???????Hm...Neznam baš da bi bila oduševljena.. Slažete li se?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2008. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Imala sam puno lega muških, s kojima sam kao mala igrala nogoš, tukla se s uljezima iz drugih teritorija i brisala balce o rukav
upravo tako. a i ponekad je lakše s njima nego sa ženama. pogotovo onima koje su sklone prevelikom filozofiranju, petljanju i sl. ponekad mi je moj najbolji prijatelj, izgovoreći samo jednu rečenicu (jednostavno proširenu xD ), pomogao pri rješavanju neke bolesno komplicirane situacije ili problema. uz njih imaš osjećaj sigurnosti. u najboljeg prijatelja sam imala toliko povjerenja da neznam koma sam ikad toliko vjerovala... no pravog prijatelja treba znati naći. m - ž prijateljstva ne postoje uvijek. postoje samo tada, kada je objema stranama prijateljstvo na 1. mjestu, i kada on nije taj koji ti pomaže samo onda ako te malo kasnije smije povaliti, ili ako ona nije ta koja traži dečka za šetnju okolo, kako bi tamo nekom "majmunu koji ju je povrijedio" nabila na nos pojedine stvari ..
- sve u svemu vjerujem da postoji m-ž ili ž-m prijateljstvo, samo, ljudi moraju znati odabrati..

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2008. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekoć sam vjerovala, ali više ne...

_________________
Samo jednom se živi!
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cedevita je napisao/la (Pogledaj post): › Možeš imati muškog prijetelja poznanika, i ja se slažem da su muškarci bolji prijatelji od žena, nisu zajedljivi, ne tračaju, bla-bla... No bez obzira na to ne vjerujem u prave m-ž odnose i prijateljstva.. Uvijek se zapitam kako bi ja reagirala da moj dečko telefonira s najboljom frendicom pola sata, ide s njom u kino i na kave???????Hm...Neznam baš da bi bila oduševljena.. Slažete li se?


Tu si u pravu, vrijeme i život učine svoje, pa se udaljiš, svatko ode svojim putem, i ima svoj život, svoje partnere ili supružnike, djecu. S legicama još i odem na kavu, ili k njima kući, ali kod nekog od muških prijatelja, ne baš. Kad se sretnemo u nekim prilikama, feštama i sl. ispričamo se do besvjesti, ili kad se sretnemo u gradu, proćakulamo malo u prolasku, ali se ne družimo više.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: