Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ozbiljan rasprava na forumu....

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2006. 3:55 
Naslov: Question Ozbiljan rasprava na forumu....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam mnoge forume. naravno svaki forum ima i otvoren podforum o sekse , ljubavi erotici i tak. Sad me zanima držite li vi takva , mislim na forume i internet općenito, da su prava mjesta gdje se može o seksu raspravljati ozbiljno, bez preverznjačenja i gnojenja foruma raznim neukusnim humorom . U ostalom što je to ozbiljna rasprava o seksu na forumu??? Najozbiljnija rasparava ili topic je onaj; " koje poze volite " , i to na svakom forum. Ostalo se sve pretvori u kaos Laughing
E sad me zanima što vi mislite. Imaju li takvi forumi smisla. Ako gledamo generalno, da ljudi se seksaju to je normalno i vrijedi za sve općenito. No seks ipak svaki pojedinac dozivljava drukčije, dakle riječ je o individualnoj stvari . A kada je riječ o doživljaijma, tu stvar svatko gleda iz svoje pozicije. Onda mislim da je tu jako teško naći materijala za raspravu.......blabalabnalababala..i tako dalje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2006. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto ne bi imalo smisla? samo mislim da se nemoguće ograditi od infantilnog humora u takvim topicima, uvijek bi se našao netko. ali vjerojatno bi mu prestalo biti zanimljivo, ako bi ga svi izignorirali.
a topic bi mogao biti vrlo zanimljiv, pogotovo zato jer je još uvijek većina puno hrabrija iza monitora, nego kada se o tako nečemu govori uživo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2006. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nema smisla, trebao bih obrisati ovaj post jer je bio pun infantilnog humora. ignorirajte...

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2006. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s CatCloe u ovome- ja i uživo jako puno razgovaram o seksu- s osobom s kojom to radim, no i s prijateljicama i bliskim osobama (dio toga i jest zbog infantilnog humora koji nas u području seksa ne napusti nikada- još uvijek se radi o tabu- temi o kojoj je, zbog njene intimne naravi, teško govoriti bez neugode, ali dio je i u tome da se razmijene iskustva- kontracepcijska sredstva, poze, učestalost, to je ono o čemu najčešće razgovaramo. Prilično je lako, s obzirom da dijelimo iste stavove o ozbiljnosti kojom treba pristupati seksu. Naime, ja stvarno vjerujem da je u seksu dopušteno zabavljati se samo odgovornim ljudima, koji su se spremni nositi s posljedicama koje seks nosi. Tek onda se radi i o pravoj kvaliteti).

Evo, nadam se da je ovo bilo dovoljno ozbiljno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2006. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne smatram da se na Forumima išta može doznati više, produhoviti ili riješiti glede sexa i tabua, a pogotovo ne pitanjima tipa šta volite, koliko volite, gdje volite, zašto volite i sl. osim dobiti određena statistika.

Postoji nepisano pravilo neta - čemu služe takva pitanja.
Napraviš si neki lascivni nick, neku sličicu koja asocira na mistiku ili duhovitu bezbrižnost (kako ćemo lako ćemo), baciš par rečenica o svojoj sexualnoj gladi na više manje sve teme Foruma i već si zamijećena kod muškaraca. I još naglasiš da si slobodna i nisi dugo.... Isto tako, ako si muško, zajebavaš se na svoj i svačiji račun, flertaš na finjaka, malo pokažeš koliko si načitan i vispren i eto ti uspjeha kod zaintrigiranih ženki.

A da se ne mora tražiti po drugim postovima i temama, napraviš jednu temu s gore navedenim pitanjima i voila! Probereš likice i likove koje ti se najviše svide, javite se uzajamno - i to je to!

Žene će rado provjeriti ima li takav još nešto osim šarma i pameti, a muški su redovno zainteresirani imaju li šanse da nešto umoče.

Veze putem neta se najlakše sklapaju. Malo teže ih je održati na životu kad se dobije sveukupna slika...ali ima i toga. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2006. 20:51 
Naslov:  Re: Ozbiljan rasprava na forumu....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu vjerovati da postoji to, sada napisano, nepisano pravilo Shocked Sve ove godine sam živio u neznanju...zašto netko to nije prije napisao Mad Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2006. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj sad kad znas, fino promijeni nick i taj avatar u nesto duhovito (nogomet je zenama neprivlacan - asocira na daljinski) i probaj jel istina!

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2006. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sanja je napisao/la: ›
Ne smatram da se na Forumima išta može doznati više, produhoviti ili riješiti glede sexa i tabua, a pogotovo ne pitanjima tipa šta volite, koliko volite, gdje volite, zašto volite i sl. osim dobiti određena statistika.

Postoji nepisano pravilo neta - čemu služe takva pitanja.
Napraviš si neki lascivni nick, neku sličicu koja asocira na mistiku ili duhovitu bezbrižnost (kako ćemo lako ćemo), baciš par rečenica o svojoj sexualnoj gladi na više manje sve teme Foruma i već si zamijećena kod muškaraca. I još naglasiš da si slobodna i nisi dugo.... Isto tako, ako si muško, zajebavaš se na svoj i svačiji račun, flertaš na finjaka, malo pokažeš koliko si načitan i vispren i eto ti uspjeha kod zaintrigiranih ženki.

A da se ne mora tražiti po drugim postovima i temama, napraviš jednu temu s gore navedenim pitanjima i voila! Probereš likice i likove koje ti se najviše svide, javite se uzajamno - i to je to!

Žene će rado provjeriti ima li takav još nešto osim šarma i pameti, a muški su redovno zainteresirani imaju li šanse da nešto umoče.

Veze putem neta se najlakše sklapaju. Malo teže ih je održati na životu kad se dobije sveukupna slika...ali ima i toga. Smile


također nisam informirana o tom i inim pravilima... a možda su neki ljudi na forumu iz čiste zabave i kako bi napisali svoje mišljenje u topicima koji su im zanimljivi, smiješni, intrigantni, besmisleni...? bilo šta od toga. nije svačiji cilj zaintrigirati NEKOGA. patetično je što u ovom gradu toliko ljudi nešto radi zbog mišljenja drugih ljudi... tužno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote, po ovom gore napisanom ja bih već trebala biti najtraženije žensko na ovom forumu, npr. Shocked
Sad me samo zbunjuje zašto muški ovdje prisutni ne poštuju ta pravila neta i ne spopadaju me svojim pozivima i ponudama. Confused

Btw, nazovite me konzervativnom, ali o tom što volim ili ne volim, želim ili ne želim itd. radije razgovaram s određenom osobom među plahtama nego ovako (polu)javno Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2006. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: ›
Aj sad kad znas, fino promijeni nick i taj avatar u nesto duhovito (nogomet je zenama neprivlacan - asocira na daljinski) i probaj jel istina!


A kakav bi ja sad bio karakter da promjenim nick i avatar. Ajd avatar bi još promjenio ali nick nikako, pa što mu nedostaje!?

A ozana, vjerojatno te ne spopadaju jer malo-malo pa spomeneš da imaš određenu osobu među plahtama.

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2006. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jooooooj je napisao/la: ›
A ozana, vjerojatno te ne spopadaju jer malo-malo pa spomeneš da imaš određenu osobu među plahtama.



Ma jok, ja sam ona što vrišti kako je sama i kako dugo nije WinkWinkRazzRazz pa me svejedno nitko ne spopada Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hummin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 276
Lokacija: City 17
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2006. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
A ozana, vjerojatno te ne spopadaju jer malo-malo pa spomeneš da imaš određenu osobu među plahtama.



Ma jok, ja sam ona što vrišti kako je sama i kako dugo nije WinkWinkRazzRazz pa me svejedno nitko ne spopada Crying or Very sad Crying or Very sad


Onda je vrijeme da ti pocnes spopadat Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2006. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hummin je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
A ozana, vjerojatno te ne spopadaju jer malo-malo pa spomeneš da imaš određenu osobu među plahtama.



Ma jok, ja sam ona što vrišti kako je sama i kako dugo nije WinkWinkRazzRazz pa me svejedno nitko ne spopada Crying or Very sad Crying or Very sad


Onda je vrijeme da ti pocnes spopadat Laughing



Gle, to mi nije palo na pamet. Evo, krećem u akciju WinkRazzRazz

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2006. 23:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hummin je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): ›
jooooooj je napisao/la: ›
A ozana, vjerojatno te ne spopadaju jer malo-malo pa spomeneš da imaš određenu osobu među plahtama.



Ma jok, ja sam ona što vrišti kako je sama i kako dugo nije WinkWinkRazzRazz pa me svejedno nitko ne spopada Crying or Very sad Crying or Very sad


Onda je vrijeme da ti pocnes spopadat Laughing



Gle, to mi nije palo na pamet. Evo, krećem u akciju WinkRazzRazz

sad će se neki skriti... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: