Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zameo ih Pablo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.12.2007. 10:14 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

epizoda druga, drugi dan, jutro u šumi :


Jutro je drugoga dana, osijek031.com smile je krenula u šumu nebili nabrala svježih gljiva za današnji ručak, koji će blažiti ukućanima napaćene želuce koji su ostali masakrirani od sinoćnjeg derneka i oblokavanja rakijom

osijek031.com smile hm idem malo dublje u šumicu, a možda bacim drkicu, gljivice brati ću, joint zapaliću hihihih

i tako sva preokupirana svojim planovima za prijepodne nije skontala da ju neko krišom promatra iza stabala, i polako se svakim trenutkom približava, bio je to pustinjak osijek031.com smile kojemu niko nije ime znao, čak ni on sam, jerbo je dugi niz godina živio u šumi sam samcat sa svojom kozom

osijek031.com smile uf mala saću da te karam, jebaću te deraćeš se
osijek031.com smile MOLIM!!?? (učini joj se da je čula nešto, naglo se okrene i vidi pustinjaka golog golcatog s erektiranim penisom kojeg je čvrsto držao u desnoj ruci)
osijek031.com smile mala, sad si najebala!!!!!!!!
osijek031.com smile IJU!!!!!!! (i refleksno joj krene slina na usta, naime koliko god joj gadna bila činjenica da je pustinjak pogano đubre veličina njegove cijevi joj je totalno pomutila um)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.12.2007. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mlada osijek031.com smile budi nježan, ja sam još nevina...
osijek031.com smile šta? sad ćeš da vidiš kako musa dere

(potrga joj gaćice i prodre u njenu zabranjenu zonu)

osijek031.com smile mmmmmmmmmmmmmm, što sam ja propuštala, povika mlada Marisol, i zajaši
pustinjaka, odlučila ga jahati do iznemoglosti..

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cookies
Offline
Avatar

Ukupno postova: 368
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.12.2007. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

(kako je vrijeme odmicalo mlada osijek031.com smile zaboravila da mora kuhati ručak, siđe s pustinjaka i otrči na imanje...)

osijek031.com smile uf kak si doobar, sutra ću opet doći po gljive, oš me opet napastovati...
osijek031.com smile rasturila si mi maloga, sva si vražija

dok je trčala nazad, nije primjetila da su joj gaćice ostale u šumi...

osijek031.com smile dobro mala osijek031.com smile oš ti skuvat taj ručak, nemoj da ti ja dam po turu
(pljesne je po guzi i začuđeno je upita)
jel mi se to čini ili ti ne nosiš gaćice?
osijek031.com smile se zacrveni od stida i ne stigne odgovoriti već odjuri u svoju sobu.

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.12.2007. 22:00 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile sav u čuđenju ostade na sred kuhinje sam, dok su se gljive lagano dinstale na laganoj vatrici, onak sa maslacem i sa malo povrća i začina (uf alaj lana jurčević ima sisu, ajme bože spasi me) i dok mu je ruka nekim čudom bila onak vlažna, biće od osijek031.com smile močinga

osijek031.com smile a di pobježe mala pa ša sam reko, šta mi je to po rukama (šnjof šnjof pomiriši ruku svoju i osta začuđen poznatim vonjem)

(za to vrijeme su osijek031.com smile i brat mu osijek031.com smile obrađivali imanje dok im je iz obližnjeg radio aparata svirao Plavi orkestar sa hitom Zelene su bile oči te)

osijek031.com smile oooooooo ja ja ja, oooo ja ja ja, Jagode je brala, brala, Ljepotica mala, mala Jagode, Rumene, Dala je drugome, Kako moze srce tvoje, Ostaviti srce moje, Sta ti je?, Sta ti je?, Pricaj mi sta ti je, Zelene su bile oci te, Zelene su bile marame, Zelene su bile oci te, Zeleno volim te. (i osijek031.com smile ga udari iz sve snage preko laloka, šut budalo i slušaj vamo)
osijek031.com smile vidiš brate moj mili, jednoga dana i ti ćeš bit vješt u trimanju grmlja, to će ti dobro doć u životu, kao takvome, jel me slušaš majmune jedan
osijek031.com smile slušam buraz kak te ne bi slušo kad tako pametnno zboriš
osijek031.com smile vidiš brate, ovo su ti lale, a ovo su ti brate ruže, djevojke vole ruže, i čokoladu i zelene su bile oči teeeeee
osijek031.com smile buraz gubiš se buraz dođ sebi
osijek031.com smile da dobro je....

(u to osijek031.com smile i brat mu skontaju da se neko približava iz šume, bio je to pustinjak osijek031.com smile s nekom čudnom osobom osijek031.com smile, taman se na radiju promijenila pjesma ŠTO ĆE NAMA ŠOFERIMA KUĆA sajo utovar, istovaraj svoja kola malena sajo dodji me, dodji meni preko druma kaljava.nado u tvojoj kucici ja sam jadan nemocan nado u mojoj kabinici sva su cuda moguca al tuga bez druga bez srece pa kaže:šta ce nama šoferima kuca šta ce nama šoferima kuca šta ce nama, šta ce nama kuca, kad je naša kuca putujuca.sajo utovar, istovaraj svoja kola malena sajo dodji me, dodji meni preko druma kaljava.nado u tvojoj kucici ja sam jadan nemocan nado u mojoj kabinici sva su cuda moguca.al tuga bez druga bez srece pa kaže:šta ce meni tvoja bela kuca, šta ce meni tvoj auto beli, šta ce meni tvoja para svaka kad ja volim rumenog seljaka. šta ce nama šoferima kuca šta ce nama šoferima kuca šta ce nama, šta ce nama kuca, kad je naša kuca putujuca. osijek031.com smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.12.2007. 22:38 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile a tko li su ove spodobe? reci brate moj! jesmo li prokleti?
osijek031.com smile ...pa se tako brzo sve zaboravi...
osijek031.com smile šut budalo jel znaš ti ko su ovi? ovaj jedan je ko jeti a ovaj drugi crn ko cigan
osijek031.com smile e neznam burke stvarno e strah me ovog srnog

osijek031.com smile aaaaa ja sam strašni zeros i sve ću da vas jebem
osijek031.com smilešuti kipčugo došli smo samo po malu gljivarku jer će ona za me poć

bio je to pustinjak, kojemu niko nije znao ime pa ni on sam. brojne legende su o njemu ispričane, pričahu staari da mu je kurac mastan i seks slastan. druga spodoba je bio niko drugi doli heroj svih roma nazif memedi nadimkom zeros "prvi rom u šumi"

osijek031.com smile ajd koji će prvi mamicuvamjebemlopovsku
osijek031.com smile brate ja ću desnog!
osijek031.com smile kojeg desnog jel ovog lijevog?
osijek031.com smile da da tog ću ja buraz ngh

u to započne žestok boj, šake su frcale na sve strane, krv i nabubrene kite su se osjetile u zraku

osijek031.com smile nedamo imanje nedamo žene!
osijek031.com smile osijek031.com smile daj imanje daj žene!
osijek031.com smile nedam!
osijek031.com smile tako je burke!

u to dolazi osijek031.com smile aaaaaaaaa ne mlatite se siledžije jedne vi mjesto da jebete nešto ( u to joj se vlaži vulva) vi se mlatite ko primitivni narajcani jebeno zgodni mišićavi mmmmmh idiJoti (i squirta po podu)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2007. 15:40 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile : Majku vam svima ja nabijem u blok! Nema u mojoj kuhinji jebanja i štancanja hrenovki. Jedno ja, kuvarca Marisol mogu to da radim. (u to joj pogled svrnu na pustinjaka osijek031.com smile divljaka sa erektivnom kitom u erekciji koja strši jednim okom prema njenoj pici)
osijek031.com smile : Kujo jedna mrtve ti dlake na šupku, ne mješaj se u boj stoljeća. (reče i tada ga dohvati onaj retardirani burazer osijek031.com smile i slomi mu kičmu i krsta jednim zmajevim pokretom kandže)
osijek031.com smile : Jab jebo jab jebo jab jebo
osijek031.com smile (na samrti): Kurci će vam se osušiti... (i u tom trenutku izdahne. Nastade tišina. osijek031.com smile se rajca pogledom na mrtvu kurčinu. Cigančina Zeros osijek031.com smile tada otvori usta.
osijek031.com smile : Jebi ga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 12:00 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile šta je curičice mala crna oćeš još, dođi vamo, vamo dođi, jes me čuo, saćeš vidt kako roda biber melje jebemliti!!!!!!!

(za to vrijeme je osijek031.com smile iskrvarivao po ružama, žutim, osijek031.com smile je suze ronjala jerbo nema više avanturica po šumama, dva brata debila su mu došli glave)

osijek031.com smile kmuuu kmuuuuu, nema više kite moje, kmuu, kmuuuu
osijek031.com smile ajde mala kuarice ne ronjaj te suze gorke, biće još kiturina, ne brigaj ti ništ (i poljubi je u obraz, u to doljeće gazda sa duplericom)

osijek031.com smile šta se to tu dešava jebemlivam sunac žareni, pa čoek nemože ni odspavat ko čoek od vas bando sve ću vas potamanit ko piliće (bijes mu sijeva iz očiju)
osijek031.com smile gazda makni duplenku jebemu, došlo je do okršaja ljutog
osijek031.com smile je gazda je, tjeli su žene da nam otmu!!!!
osijek031.com smile ma ko, ko jebemlimu sunac (i izvadi još i pištolj iz hlača i otpočme pucat u zrak)
osijek031.com smile smiri se gazda, dotukli smo ih ja i burke, bili su to ovaj nesretnik pustinjak i neka crna živina, al taj nam je zbriso, brz je nema šta
osijek031.com smile kmu kmu
osijek031.com smile šta ova tu kumi jebemlijojsunacžareni
osijek031.com smile a biće da smo se malo zajebali, naime, ludi pustinjak je bio in love s našom kuaricom i došo je po nju, a mi ga zatukli, jebiga, šta ćeš
osijek031.com smile kmuuuuuuuu uuuuu buhuhu uuuuuu uuuuuu uuuuuu o živote prokleti o jebo vladu jebo politiku jebo u saboru sve njih redom, kmuuu uuuuu buhuhuhuh(i brizne u još gori plač i kuknjavu)
osijek031.com smile jel to istina o malena kuarice naša?
osijek031.com smile ajoooooooj joja joja joja kmuuuuuu je je, tjeo me a ja i njega, kmuuuuu
osijek031.com smile a jebiga sad
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile a jebiga
osijek031.com smile aj svima povišica a vas dvoje zakopajte ovog mulca tu pod ruže, možd sljedeće godine budu crvene

kraj druge epizode
to be continued......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 12:49 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Epizoda treća: putovanje u Englesku.

osijek031.com smile Ajme Consuelo, al je ljepa ova zemlja, al što povede baš mene, konjušara ubogog, starog Rodriga sina? Jeba ga, niš ne razumjem...
osijek031.com smile Ćuti, đavo te odnijo. Nis ti tu za izložbu već da me podvoriš kad te trebam, a falila se i ona mala koji si karo prije godnu dana, ona služavka kod Romanovih, kako se zove, Jimena da si je bogovski skaro u bulju. a ja volim karu u guzu. I ima da šutiš šta radim u Londonu, jerbo ću pokazat ćaći slike tebe i naše kobile Rosine. Znaš ti dobro, untisunpora, šta si joj šćero...
osijek031.com smile Joj, ne budi tako zla, slatka Consuelo, slađa si od medove rakije. Ne budi mrzovoljna, sad će tebe obradit konjušar slatki.
osijek031.com smile Ma, šta slatki, beži bre, prvo da se naučiš pričat, aj ponovi: Helou, aj em from meksiko. Jes čuo? De, dobro. Ken I have a kap of ti? Jes, of kors...



Artres_D2_2a_13.jpg
 Opis:
 Veličina:  18.8 KB
 Pogledano:  268 put(a)

Artres_D2_2a_13.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 13:16 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile marš u pizdu materinu svi redom, nađte prtljagu i idemo, pakujte se svi, ko izgubi nešt na aerodromu najebo je, jeste čuli, a ti ćero ostav se konjušara jebemliti sunac saćeš fasovat

zbog svih silnih muka koje su snašle obitelj i poslugu u zadnjih nekoliko dana gazda je odlučio nagraditi obitelj jednim putovanjem, i tako su se svi popakirali i put pod noge, let je bio dug i bolan, osijek031.com smile je bio dosadan ko stidna uš, al napokon su sletili

osijek031.com smile bratko, mene jako, al jebeno tera srat
osijek031.com smile jebo me sav svjet pa ti gori od mene ( a i rana mu je na maloj vugli već polako počela zarastat)
Vjestica a jebem te u dupe usrano pa jel tebe ikad ne tera srat
osijek031.com smile a stvarno, tis majke mi mrtve grozan, pa šta ti ždereš jebemti sunac
osijek031.com smile ma nezam burke al gadno je, jebemu
osijek031.com smile ajde ja ću ga odvest do klozeta ionako i ja moram

i tako ulazeći u engleski wc osijek031.com smile odma zapazi na ulazu u muški dio mladog rasnog pastuha osijek031.com smile koji odma uleće sa spikom

osijek031.com smile e ja odo tam nešt kao aj čekam te vani il ti mene ko prvi govno mrvi (i nestade poput munje u klozetu)
osijek031.com smile alo mala, čijas ti a a a, ajmo gaće na pregled ( i stisne ju muški za struk, naime ruka mu je bila ko njen struk, nije mogla nigdje)
osijek031.com smile iju alaj si jak, momak

i igre bez granica započnu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 13:48 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile (u sebi) Vidim ja, nameračla se Esmeralda na Miguela mog, kurveština podla, al ću joj počupat onu perku s glave ušljive. Oj, Migel, đubre staro, ne gledaj je, sva je nikaka, mesa niđe, al kurva da veće nemre bit.
osijek031.com smile Uf, al sam se istovarijo, čoeče, koja brija, boje su sjajnije, svjet odma nekak ljepši... Bokte, viđe ti Miguela kako plazi za Consuelo, pacov stari... Jeba ga Rodrigo stari, dobrog ga je napravjo, viđe ti izbočinu na hlačama... Sad bi ga drapno da me opet nije prićeralo. Evo, klozet ope zauzet, jebali ga englezi. Čueš ti, fak ju eshol!
osijek031.com smile Brate mili, ali bi Esmu mrkno, još da se oće malo lizat s Consuelo, al niš od toga. mogob pozvat nekog da mi pomogne vuć torbe proklete. Šta je u tim torbama, aljinčine neke gadne? Ma, ne isplati se za ono malo mršave pičke radit ko crv. A gle što me ovaj seronja gleda? Biće da mu je opet sila za srat... Šta taj čoek jede, ko će ga svatit?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.12.2007. 14:15 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i odvukli se nekako s tog vražjeg aerodroma, svi ljuti, živčani, smoreni, zovnuše taxi, onaj crni engleski, al trebalo im je malo da svate da su zvali s krive strane ceste, šta će se, kod njih u mehiku to sve drugačije, ah ta eVropa

osijek031.com smile kak se na engleskom kaže taxi jebemu (svi ga pogledaše začuđeno, jedino je mali osijek031.com smile znao odgovor)
osijek031.com smile pa taxi ooooo nobelovče, oćemo malo atome cijepat kasnije, a a, mudrače, nostradamuse
osijek031.com smile vid maloga što je mudar, eh da nisi još tolko bezobrazan bilo bi nešto od tebe (i razošine ga preko gubice)
osijek031.com smile kmuuuuuuuuuu uaaaaaaaa, mama raspuco me preko gubice!!!!!!!
Vjestica ko te jebe, drugi put ćeš držat taj pogani jezik za zubima
osijek031.com smile TAXI!!!!!!!!!!!!!!!!
dreknu iz sve snage na engleskom, i taxi se zaustavi i svi se potrpaše u njega, taxi se vozo dobrih sat vremena do Hilton hotela u kojemu je odsjela, tko drugi nego kalaštura razmažena Paris Hilton Juuupiii zvana "derište raskalašeno imam para neznam štać s njima"

Juuupiii ooo vid neki anonimusi oooooo ma šta će oni tu oooo kenj kenj, idem šmrkat kokaJin u klozet i pušit kite, kenj kenj, di mi je ogledalce, ogledalce moje ko to mene izjebo je, malo prije, ne znam, glupa sam
osijek031.com smile burke vid ona neka kalaštura, jel to ona Hiltonica vražja
osijek031.com smile ma je burke, man se takih te su ti najgore, sarmu kuat ne zna, spremat neće, sam pizdi, sere, zanovjeta i jebava se okolo, man se toga
Juuupiii o momče snažni čiji s ti, oš mi malo servisirat cijevi
osijek031.com smile marš od mene raspuštenice jedna, dabogda ti se oči osušile, mrš tamo, čibe jebemliti sunac tvoj
osijek031.com smile tako je čula s burketa, eno ti konjušar pa njemu puši labana, mrš čibe kujo
osijek031.com smile ajde gubi se suva šljivo, nemaš nit dupeta nit sisa, mrš čibe pičkalitimaterina ( i razošine ju preko lica svežnjem novčanica koje je dijelio svima imućni gazda
osijek031.com smile e mala Hiltonice oš blajbit kitu a a
Juuupiii aj može nađemo se u klozetu za po sata


Zadnja promjena: Monstrum; 27.12.2007. 15:40; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 14:51 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Juuupiii Uh, al je ova latino kita velika, slurp, slurp, šta sam ja radla sa ovim šmokljanima olivuskim, slurp, jel dublje oš?
osijek031.com smile O jea, to mala, žlabraj samo, o jea, to to...
Odjednom se vrata klozeta otvore i upade izbezumljen grčevima osijek031.com smile .
osijek031.com smile Jebote, šta radite ođe, mičte se, ma usrat ću se odma ak se ne maknete, tu ste se našli lizat. (U sebi: a kučka jedna, viđe je gadne, ma kad se sitim one naše kuvarce, iljadu milja daloko bolja od ove pičketine suve...)
Pritislo i starog gazdu, oblio ga ladni znoj kolko je para podjelio pa šmug u klozet.
A ono tam surprajz!
Nije se smela Juuupiii već navalla i na osijek031.com smile , a on jadan kenja ko lud. Štaš valj je to uzbuđuje.
Eto i starog gazde.
uto naiđe i Džoana, bijesna čistačica kojoj kasni i menga i plaća. osijek031.com smile : Pička li joj materna suva, ona će meni srezat plaću, da joj jebem sve po rodu i porodu.
Sudara se sa starim gazdom i upada na predstavu u klozetu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2007. 10:45 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile jeli štrkljava ima'l koja rupa slobodna za me, maloprije si bila odvratna, a i sad si al kad vidim kako blajbiš ovom usranom sve me nešt rajca tvoja sisa koje nemaš (i automatski otkopčava šlic i vadi labana)
Juuupiii žnjop žnjop, slurp slurp, šljap šljap, ajde ajde ima taman još jena slobodna rupa, deder zabodi i ti
osijek031.com smile mani me se više rospijo pogana i zatvaraj ta vrata jel nevidš da serem jebemliti

iako je nabasala na gazdu, nitko drugi od složne ekipe u weceju je nije skužio tako da je bijesna i nepravdom isprovocirana čistačica Džoana skrila sebe ili se u mrtvi kut veceja, upalila kamericu na mobitelu i počela snimati ovaj blud i razvrat

osijek031.com smile e moja hiltonice osim njih dvojice trojice danas jebaće te čerge cigana, ostaćeš bez svega, uzeće ti sve pare, aljine i šminku, cipele i čižme, aute, konje, avijone, sve kad pustim ovu snimku u promet

a za to vrijeme Hiltonica je vrištala od muke mexičkih palica i iz veceja izlazi sveže istovareni grbavi osijek031.com smile i vadi i on svoj klip

osijek031.com smile e saš vidt, nu ga primi
Juuupiii ajme momci al ga nabijate, daj i ti grbo još i svoj klip
osijek031.com smile šuti i trpi dok ti nabijam do balčaka
osijek031.com smile he he ako te ko pita to je bila latino kita

a za to vrijeme na šanku u hotelskom restoranu orila se pjesma, naime Pablo i cure su u iščekivanju momaka koji su netragom nestali, vrtile runde svima, u roku od 20 minuta i 10 krateža alkohol je obuzeo grla i mozgove naše vesele meksičke ekipe

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Vjestica šta će mi život bez tebe dragi kad drugu ljubav ne želim da imam, sanjam te sanjam skoro svake noći, samo si ti u srcu mom, noćas mi srce pati noćas me duša boli teško je kad se voli i kad ostaneš sam.....osijek031.com smile
Pablo razbi čašu o pod i drekne
osijek031.com smile KONOBAR DAJ VAMO JOŠ JENU RUNDU JEBEMLITI KRSNU SLAVU!!!!!!!! aj sad onu
što se nižu moji dani kao biseri, aaaaaa, kao biseri.....
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile Vjestica ...jer na kraju puta moga stojiš samo ti aaaaaaa stojiš samo ti, pusti neka srce govori, pusti nek se duša odmori
IZNAD TEŠNJA ZORA SVIĆE LJUBAV NAŠA VJEČNA BIĆE IZNAD TEŠNJA SUNCE SIJA RADUJEM SE SUNCU I JAAAAA opaaaaaaa osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.12.2007. 9:17 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I sad svi već dobrano pijani, neki pjevaju, neki osijek031.com smile , neki za stolovima i pozaspali:
osijek031.com smile u jebem vam da vam ga jebem, vid one male, ispade joj sisa!
Vjestica šta buljiš, vraže stari, kad sam bila mlada i moja ti je sisa bila dobra, ebem te ludog
osijek031.com smile mrš babo, ionako sam te oženio da se ne moram ja sam zajebavat!
Vjestica koja si ti svinja, i ja seb mogu nać nekog, eno vid onog, onaj me gledi stalno, to ti je onaj đigolo, znam ja, on ti ono radi za pare, ko moja sestra Sexuella. Ej, ti đigolo, dođ brate amo!
osijek031.com smile Dobra večer ljepotice bujna, dozvolite da se predstavim, moje ime je Mrčez...
Vjestica Ma daj, boli me k..., predstavi se ti meni odma tu ispod astala, ja plaćam odma sve u kešu, skrati priču, mlati jezičinom di treba!
osijek031.com smile A vide babe, kad budem mogo ustat vratom ću ti zavrnit! Imam i ja konja za utrku, de ti Marisol malo pod astal pa svome gazdici malo pokaži kako ti to...
osijek031.com smile Ovi traže nešt pod stolom, možda su nekom ispale pare, da vidim i ja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2008. 7:43 
Naslov:  Re: Zameo ih Pablo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Raskalašena zabava se protegnula do sitnih jutarnjih sati...

Sljedeće jutro u doubledeckeru...

osijek031.com smile Miguel, fala ti ljepa štosme spasjo od one nakarade u klozetu. Pogle, glavić mi je kao bejzbol palca. Ni srat čoek više ne može u miru. Nego, nije me poćeralo ima već par sati, možda mi paše engleski smog...
osijek031.com smile Nema problema, a jel znaš ti čuvat tajnu, a ti smrade mali ima da šutiš ili ću te opalit op po glavi. Neb se čudio da mali ima neki zloćudni tumor od tolikog udaranja, al ga viđe kako je nakaradan...
osijek031.com smile Oke oke, šutit ću ako mi kupiš lizu.
osijek031.com smile Juče sam se uvuko osijek031.com smile u sobu i stavio joj malo droge u čaj. ajme kako je navalla na mene. A što ima sisu, nema joj ravne u čitavom Mehiku. Skunula je svoje duge gaće i haltere i steznike, otišla se oprat na brzinu i zaskočila me baš dok sam tražio kurtone.
osijek031.com smile Vau, baš si frajer. Jel istina da si ševio kobilu Rosinu?
osijek031.com smile Đe me nađe sad, nisam, to su samo glasine, iako je to vrlo lijepa i dobra kobila. Da nastavim, opalila me svojom sisom po labrnji, zavezala me za krevet i bičevala mojim bičem, zjašila me ko Đena Đejmson, jebote, svršio sam u roku odma. sram me bilo, al mala je tak dobra da se nisam mogo kontrolirat.
osijek031.com smile Seku si mi diro? Štas reko? U kad ćaći kažem, ubićete.
osijek031.com smile Mali, ne seri, oćeš šljagu ope? Bolje uči dok pričam, za koju godinu ćeš i ti imat polucije i erekcije.
osijek031.com smile Ke?
osijek031.com smile Štas tog balavca povezo s nama, nemoš ni reć đes kitu zabio a da mali ne izbrblja, de mu kupi tu lizu i šećernu vatu. Pa, još me ne tera srat, pa ja sam preporođen, možda se od onog stresa koji sam proživio s kalašturom Hilton sve posložilo, čoeče, gle Big Ben. Uh, gle imam i ja jednog u gaćama, morat ću si naći za bacit nešt pod jaja. Ona čistačica nije loša, ima brkove, ali je guza solidna. Saće čikita dobi po tamburi.



250px-Routemaster.jpg
 Opis:
 Veličina:  18.03 KB
 Pogledano:  287 put(a)

250px-Routemaster.jpg



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: