Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Brejkeri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.11.2007. 21:21 
Naslov:  Brejkeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspirirao me topic o prekidu, a i baš sam Vas htjela to i pitati...
Koji je bio najgori, najgnjusniji prekid koji ste imali? Ono, da ste bili baš onako bitches and bastards prema drugoj osobi?
Je li Vam ikad bilo bed prvima prekinuti vezu, pa ste se ponašali najgore moguće, da bi vas ta osoba ostavila?
Da li je Vas nekad netko ostavio, i to baš na onak neki grozan način?
Ja sam, recimo, imala jednog dečka, koji je bio strašno divan i dobar, no, međutim, ja sam shvatila da to ne ide, i htjela prekinuti s njim, ali nisam znala kako da to napravim.. (bilo mi je bed jer je stvarno bio dobar).. i onak grozno sam se ponašala prema njemu, tipa-ne javljam se, dogovorim se s njim, i jednostavno se ne pojavim itd.. a sve s ciljem da mu se toliko zamjerim, da me ostavi.. No, pošto on nije kontao, i ništa ga ovog nije smetalo, na kraju sam ga ostavila preko sms poruke.. Eto, tolika bitch sam bila.. (stvarno užasno od mene, znam.. nikad to više ne bih napravila).. Koliko daleko idete što se prekida tiče? Hoćete li osobi prešutiti razloge, ili ste od onih koji iskreno apsolutno sve skrešu? Jeste li prilikom prekida jedni od onih koji dramatično urlaju, plaču... Ili to sve kulerski ''odradite''.. ? Jeste li jedni od onih koji prekid podnesu ''stoječki'', ili Vas prekid najkraće i nekakve bezvezne veze dotuče.. ?

p.s. naravno, i isprika ako je topic već bio.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2007. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..nikad nisam imao potrebe za nekakvim spektakularnim prkidima....jer jednostavno neke stvari su bile toliko ocite da je prekid bio sam po sebi normalna stvar....no s obzirom da nisam nekakav gad od covjeka....sa svojim bivšim djevojkama...sam uvijek ostao u dobrim odnosima......koliko taj odnos uopce i može biti kao nekakav prijateljski......Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.11.2007. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo da kazem kad sam vidio topic...ja mislio da to o onima sto plesu osijek031.com smile
A sad da predem na temu
Nikad nisam imao prekid onak da smo se baš poklali... Uvijek mirno rješim... Al kod mene je stvar da sam ja skoro svaku zensku prevario ( sam da se zna da vise ne varam =) ) pa bude tu malo rječkanja al prođe to dobro, i ostao sam prijatelj sa svakom kojom sam bio, i ne prijatelj kao ono da smo samo na bok bok...
Nikad me prekid nije dotuko zato sto sam mlad i znam da ovo nije ništa ozbiljno... Možda će kasnije...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2007. 10:55 
Naslov:  Re: Brejkeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bila nikad ostavljena, to je moja sreća.
Jednog sam dečka ostavila preko sms poruke, a drugog za kojeg sam bila zaručena nakon 3,5 g. hodanja sam ostavila na civiliziran način: doputovala sam u Varaždin i na Badnjak mu rekla da je kraj. Bitch, nema šta, ali je tako moralo biti. Sa prvim sam ponovo u vezi, a sa drugim sam ostala u dobrim odnosima.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nisam bila nikad ostavljena, to je moja sreća.
Jednog sam dečka ostavila preko sms poruke, a drugog za kojeg sam bila zaručena nakon 3,5 g. hodanja sam ostavila na civiliziran način: doputovala sam u Varaždin i na Badnjak mu rekla da je kraj. Bitch, nema šta, ali je tako moralo biti. Sa prvim sam ponovo u vezi, a sa drugim sam ostala u dobrim odnosima.

da.. merry Christmas.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2007. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blago njima Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.12.2007. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam nikad imala decka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grummer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Baranjske močvare
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 12:45 
Naslov:  Re: Brejkeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad razmišljam, sjetim se jednog čudnog prekida, gdje me je cura ostavila nakon što smo izašli iz HNK...i dan danas mi nisu jasne njene pobude Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2007. 17:41 
Naslov:  Re: Brejkeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji je bio najgori, najgnjusniji prekid koji ste imali? Ono, da ste bili baš onako bitches and bastards prema drugoj osobi?

pa bila sam u vezi s jednim dečkom i veza je pucala,počelo varanje svađe ovo ono i našli smo se u ajmoreć "neizvjesnom stanju" veze,tj on je bio,ja sam bila sigurna da je kraj i kroz tjedan-2 završila s novim dečkom i kad se bivši javio i molio i plakao odjebala sam ga...uopče ne zvuči gnusno kad ovak pišem zapravo...aeh..trebali ste bit tamo Very Happy Very Happy
Je li Vam ikad bilo bed prvima prekinuti vezu, pa ste se ponašali najgore moguće, da bi vas ta osoba ostavila?

da,glupo al jesam...valjd iz nekog sažaljenja i pomanjka "mržnje" prema toj osobi,jednostavno mi se više nije dalo
Da li je Vas nekad netko ostavio, i to baš na onak neki grozan način?

da.
Koliko daleko idete što se prekida tiče? Hoćete li osobi prešutiti razloge, ili ste od onih koji iskreno apsolutno sve skrešu? Jeste li prilikom prekida jedni od onih koji dramatično urlaju, plaču... Ili to sve kulerski ''odradite''.. ?

ovisi o vezi kakva je (bila) i o osobi s kojom sam u vezi i o meni u toj vezi ugl. ovisi o vezi jel Very Happy al ne urlam,to radim sam onak...kad više neznam štaću,dakle ne često

Jeste li jedni od onih koji prekid podnesu ''stoječki'', ili Vas prekid najkraće i nekakve bezvezne veze dotuče.. ?

nemože me dotuč prekid nečeš do ček mi nije bilo stalo,al trudim se i preko najgorih prekida preć bez suza s nosom u oblacima...pomaže psihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.12.2007. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

završiti sa novim dečkom dok si sa starim i ne zvuči tako loše. barem nema onog gnusnog osjećaja samoće prilikom prekida.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2007. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ne zvuči,al to je najgore što sam napravila nekom...bar sam na to dobila najdramatičniju reakciju dosad Neutral

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2007. 20:20 
Naslov:  Re: Brejkeri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




ček malo pa to nisu ti brejkeri, sorry osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: