Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakva je to čudna kemija!?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.10.2007. 8:40 
Naslov: Hehehe ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako super kad se mogu tako fino nasmijat ovak rano ujutro..aaaaaaaaah..
nema tu kemije, to je čisti poziv na sex!
ala bi joj ga stavio,metnuo,zašarafio itd...
uf što bih voljela da mi bude kućni ljubimac da me liže, a ja ću ga kupati,hraniti,češljati hehehe osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2007. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la: ›
Evo, ovaj vikend sam putovala i u vlaku sretnem full zgodnog tipa - tamnije puti, tamne (skoro crne) kose i zelenih očiju..

Privukao me "na prvu", ono magnetom..obostrano pogledavanje se nastavilo nekih 10ak minuta od moga ulaska u kupe i odjednom mu zazvoni mob i javi se i kako je progovorio, mene je sve u sekundi popustilo..više mi uopće nije bio privlačan, samo lijepo lice i tijelo i to je to.. mislim ne radi se ni o glasu(jer ima stvarno ugodan glas), niti je lupetao nekakve gluposti dok je pričao, sve normalno.. ali meni više jednostavno nije bio interesantan.. uzela sam mp3 player i novine (namjerno kako ne bi došlo do ikakve komunikacije)
Ostala sam paf sa svojom reakcijom i još uvijek mi nije jasno što se to u meni prelomilo!?

Jeste Vi imali nekakvo slično iskustvo?

Što bi bilo da si prvo čula glas koji te i nije oduševio, a tek onda vidjela koliko je zgodan i lijep! Bi li slijed događaja bio obrnut?! Wink
Trebala si se to zapitati, to je odgovor na tvoje pitanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2007. 9:51 
Naslov:  Re: Kakva je to čudna kemija!?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Putovala sam jednom u vlaku iz Rijeke doma i u kupeu je bio dečko tako sexy da je moralo doći do komunikacije. Najbolje od svega je što se on meni obratio sa spikom; jel imaš cigaretu? Kad sam odgovorila da ne pušim, rekao je da ni on ne puši ali da mi se nekako morao obratiti. Popili smo kavu i zezali se do Križevaca. Tu je zauvijek odjahao u suton... A bio je i jedan tip kao Ivano Balić, mmmm. Ma u vlaku sve neke krajnosti, ili idioti i djedovi ili komadi od cura i dečkiju. Uglavnom ta kemija je super stvarčica, poraste nivo endorfina, divotica... Feromoni divljaju.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
O premudri mali ivice ajde okani se filozofije, i pogledaj što si citirao. Nije riječ o tome što bi bilo kad bi bilo, nego o jednom događaju. A da je prvo i čula glas reakcija bi bila ista.

Ja sam samo dao mišljenje, a ti ovim citatima praviš od mog mišljenja filozofiju (tako sam si ja to dočarao!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O mudri mali ivice rekoše da je mišljenje kao i šupak. Naime svatko ga ima. Tako da nije previše relevantno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
O mudri mali ivice rekoše da je mišljenje kao i šupak. Naime svatko ga ima.

Vidim i ti ga imaš?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2007. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.11.2007. 22:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja inače mislim za svog dečka da je najljepši na svijetu jer spada u opis koji si ti gore navela...a to je i moj tip tipa...davno se sa nekim nisam barila,ali u Subotu mi je jedan dečko jaaako zapeo za oko! Ali sam se morala ohladiti...

_________________
nije bogat čovjek koji puno ima, nego onaj koji malo treba Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freshLegica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: ispred laptopa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2007. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kemija je najhebenija star na svijetu, s kemijom je sve tako jednostavno, prirodno i spontano, i samo kemija izluđuje...
a sam izraz kemija sebe objasnjava, dakle, nesta se desi..mm,ovaj, na nekoj, ovaj, kemijskoj razini, a sve zbog toga sto nas žene privlace neke praiskonske pizdarije na muskima, svakom je nesta, meni su podlaktice, što bi moglo kod mene izazvati kemijsku reakciju zbogpodsvjesne primisli kako je snažan, i kako može oderati medvjeda i donijeti mi njegovo krzno da mi ne bude hladno u pećini...
e, tako djeluje kemija, ne bunim se, treba se prepustiti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 0:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh imam i ja jednu kemijsku eksploziju xD. ljeto. more. sunce. Rijeka. kupalište Volosko. sjedim ja na plaži kad ono stižu dva brata blizanca. gurkaju se , smijulje se, smijem se i ja .. Laughing i promatramo se onako iz daljine... jenog dana ja se sunčam kad eto ti njih dvojice, i idu oni stavit "šugaman" pored mojeg ... ko bi se bunio.. pih, komad puta dva.. kad ono oni se smjestili i progovore - na mađarskom. Shocked mrač -.-`
od tada sam se kretala u suprotnom pravcu od njih, a jadni momci nisu znali u čemu je problem. osijek031.com smile

Laughing

_________________
Well behaved women rarely make history.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

031maja je napisao/la: ›
eh imam i ja jednu kemijsku eksploziju xD. ljeto. more. sunce. Rijeka. kupalište Volosko. sjedim ja na plaži kad ono stižu dva brata blizanca. gurkaju se , smijulje se, smijem se i ja .. Laughing i promatramo se onako iz daljine... jenog dana ja se sunčam kad eto ti njih dvojice, i idu oni stavit "šugaman" pored mojeg ... ko bi se bunio.. pih, komad puta dva.. kad ono oni se smjestili i progovore - na mađarskom. Shocked mrač -.-`
od tada sam se kretala u suprotnom pravcu od njih, a jadni momci nisu znali u čemu je problem. osijek031.com smile

Laughing


pa šta nisi na engleskom nabacila neku spiku...trebaš se znat snac...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
031maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 237
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.11.2007. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee pa kad me nisi skonto Laughing nije da se ja nisam mogla sporazumjet s njima, nego kad sam čula onaj milozvučni mađarski Rolling Eyes katastrofa ...
splasne ti bilo kakva želja za bilo kakvim oblikom komunikacije. zato sam ja odmah prijavila nestanak i nisam se baš puno kretala u njihovom društvu xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: