Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Jumf debeo cetvrt stoljeca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.10.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zašto vi svi polazite od premise da je ta djevojka imala ikakav izbor,tko zna s čime je sve ona u životu bila hendikepirana.Jako lako je biti pametan kada nemaš nikakvih ozbiljnih problema u životu i kada nikada sa ničime nisi bio hendikepiran.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
digitalevil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.10.2007. 11:09 
Naslov:  Re: Jumf debeo cetvrt stoljeca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Jumf debeo cetvrt stoljeca

Citat: › Hana je na prvi pogled sasvim uobičajena, reklo bi se čak i prilično uspješna djevojka za svojih 25 godina - završila je studij i radi kao znanstvena novakinja na jednom zagrebačkom fakultetu.

Voli strane jezike, pa tako trenutačno uči japanski i francuski, a u slobodno vrijeme najradije planinari i ponekad otputuje s prijateljima ili obitelji u kakve gorske krajeve. Ne voli buku i zadimljene prostore, pa rijetko odlazi u kafiće ili diskoteke, no unatoč tome za sebe kaže kako je njezina svakodnevica prilično prosječna.

Ipak, kada ne uči i ne planinari, Hana vrijeme najradije provodi na web stranici AVEN-a, međunarodnog udruženja koje putem interneta okuplja aseksualne osobe - sve one koji, baš kako kaže i sama definicija na toj web stranici, nikada u životu nisu sreli nekoga s kime bi htjeli ući u seksualni odnos, odnosno koji nikada u životu nisu prema nekome osjetili seksualnu privlačnost. ...nastavak ->


okej mi je sve to,kao ono aseksualna..... Rolling Eyes
Naočigled živi prosječnim životom,totalno ispunjem svakodnevnicom,dosadom zapravo....
dakle kao i sve ostala ženska ili muška "usamljena srca" poseže sa internetom-kao ultimativnim univerzalnim seks pomagalom- da bi komunicirala sa isto tako asesksualnim osobama-očito je da osjeti neku potrebu za drugim možda čak i istim spolom,tako da cijela priča ne pije vode,mislim šta bi radili na takvoj starnici nego se zapravo barili i na kraju dogovorili fak Idea

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.10.2007. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma riba nije normalna!!! Eto i žene su potvrdile!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › A zašto vi svi polazite od premise da je ta djevojka imala ikakav izbor,tko zna s čime je sve ona u životu bila hendikepirana.Jako lako je biti pametan kada nemaš nikakvih ozbiljnih problema u životu i kada nikada sa ničime nisi bio hendikepiran.

slažem se.. ja bih prije rekla da je njena aseksualnost rezultat neke traume, ili tako nešto.. da cura ima nekih psiholoških problema ili negativnih iskustava vezanih za sex, pa da ga zato svjesno odbija.. kako god, ja se ne mogu zamisliti kao takva..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 18:19 
Naslov:  Re: Jumf debeo cetvrt stoljeca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odluka o tome ovisi o samoj osobi. Npr, glumica koja glumi Phoebe Lisa Kudrow nevinost je izgubila sa svojim sadasnjim muzem u 31 godini. Treba imati karakter za takvo sto. Polazim od sebe, malo je radosti u danasnjem svijetu pa se uz malo bistre pameti moze uzivati u dobroj stvari kao sto je sex.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.10.2007. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Odluka o tome ovisi o samoj osobi. Npr, glumica koja glumi Phoebe Lisa Kudrow nevinost je izgubila sa svojim sadasnjim muzem u 31 godini. Treba imati karakter za takvo sto. Polazim od sebe, malo je radosti u danasnjem svijetu pa se uz malo bistre pameti moze uzivati u dobroj stvari kao sto je sex.

exactly! uostalom, i ja i ti poznajemo jednu osobu koja je s 25 još uvijek nevina, zar ne? (ok, ona nije aseksualna, već se čuva za brak-čitaj-moj sin će se zvati Ivan, po djedu Wink )

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.10.2007. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Odluka o tome ovisi o samoj osobi. Npr, glumica koja glumi Phoebe Lisa Kudrow nevinost je izgubila sa svojim sadasnjim muzem u 31 godini. Treba imati karakter za takvo sto. Polazim od sebe, malo je radosti u danasnjem svijetu pa se uz malo bistre pameti moze uzivati u dobroj stvari kao sto je sex.
Ne ta odluka uopće ne ovisi o samoj osobi nego ovisi o čitavom nizu okolnosti kao što su npr,izgled,novac,krug ljudi u kojem se netko kreće,mjesto prebivališta,itd.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2007. 20:09 
Naslov:  Re: Jumf debeo cetvrt stoljeca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja se ne slazem da to ovisi i o drugim okolnostima. Naravno da utjecaj postoji, ali kakva sam ja to osoba koja ce neke stvari raditi zbog drugih? Opaska Insomnii: a Damian je vrazje ime, rece dama kojoj ce se dijete zvati Ivan po djedu, nakon sto sam rekla da cu nazvati svog sineka tako. Evil or Very Mad

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: