Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vidikovac i ostala romantična mjesta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sasha
Post Postano: 05.10.2005. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iznenadili biste se koliko se zvijezde doimaju sjajnijima izvan grada, gdje nema neonskih i inih svjetala koja bi ometala njihov sjaj... Ali većina ljudi koji žele romantiku izabiru Dravu i Promenadu. Zbog svježijeg zraka koji dolazi s vode, mraka i osjećaja osame. Ipak, Promenada bi mogla biti i krcatija.
Osobno, jako volim Europsku aveniju, od Korza pa do velike Pošte, ima baš neki barokni dojam.
Osobno, meni je (ma koliko blesavo zvučalo) romantičan i park kod Cadillaca (ali to je strooogooo osobna priča!) i Tvrđa- stoga na kraju mogu samo zaključiti da romantika ovisi o osobi s kojom tu romantiku dijelimo, ne toliko o prostorima na kojima se romantični događaj odvija.

A Malamaco... mislim da je Will aludirao na dio tvog posta koji kaže: "uostalom, kome treba romantika kad imamo sex"... Nije ista stvar. Jednako je lijepo biti romantičan i uspaljen (i opet, osobito, ako je osoba koja je izazvala uspaljenost istovremeno i osoba koju volimo), ali to nije ista stvar. I vjerujem da je čovjeku potrebno da može biti i jedno i drugo. I više od toga.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sad sam se sjetila da mi je Leteći Mungos jedared pokazao jedno super mjesto koje se može nazvati vidikovcem...ali moš se i lijepo napit pa urlikat u miru... khm...
Odeš do Vodenih vrata s ove strane gdje je Vega pored vrata se popneš na one stepenice i.....imaš pogled na mostove, Dravu, Kopiku, parkove i komad Tvrđe...


Cuj, jedna je cura bas otamo pala i sva se polomila... doslovno:-(

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2005. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znao sam tamo vidjati kako neki sjede na rubu (prema Dravi) i to mi se ne cini bas kao najpametnija ideja, pogotovo kad se sjedi pored pune boce vina. ;-)

Nekako me ne cudi sto se riba slomila tamo... kontam da su se mnoge tamo slomile... Smile

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2005. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): ›
jedino ak ti tražiš mjesto za sex u osijeku kojih baš i nema...ali romantiku hehe

mjesta u osijeku za sex da nema??????? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
pa jebemu, kak nema??? jebodrom u josipovcu, jebodrom kod konjickog, cijela promenada, lijeva obala drave, parkiraliste kod zoloskog, parkiraliste kod kopike, parkiraliste kod vpg i da ne nabrajam dalje Rolling Eyes
D je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
usotalom, kome treba romantika kad imamo sex osijek031.com smile

definitely not the same thing!

ja nisam ni rekla da je ista stvar, daleko od toga
daj citajte sta pisem i razmislite sto znaci!
rekla sam da kome treba romantika, kad kad tad sve zavrsi na sexu, tj jebo romantiku
ukratko
ali to je samo moje malo skromno misljenje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.10.2005. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
jebodrom u josipovcu, jebodrom kod konjickog, cijela promenada, lijeva obala drave, parkiraliste kod zoloskog, parkiraliste kod kopike, parkiraliste kod vpg i da ne nabrajam dalje Rolling Eyes


ah..sta ti je iskustvo....

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.10.2005. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iawgoM je napisao/la (Pogledaj post): ›
Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
jebodrom u josipovcu, jebodrom kod konjickog, cijela promenada, lijeva obala drave, parkiraliste kod zoloskog, parkiraliste kod kopike, parkiraliste kod vpg i da ne nabrajam dalje Rolling Eyes


ah..sta ti je iskustvo....

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.10.2005. 11:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la (Pogledaj post): ›
mjesta u osijeku za sex da nema??????? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
pa jebemu, kak nema??? jebodrom u josipovcu, jebodrom kod konjickog, cijela promenada, lijeva obala drave, parkiraliste kod zoloskog, parkiraliste kod kopike, parkiraliste kod vpg i da ne nabrajam dalje Rolling Eyes


"Tako mlada, a vec Madjarica... "

Jesi to sve isprobala, ili samo cula da postoji?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2005. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malamaca je napisao/la: ›
mjesta u osijeku za sex da nema??????? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
pa jebemu, kak nema??? jebodrom u josipovcu, jebodrom kod konjickog, cijela promenada, lijeva obala drave, parkiraliste kod zoloskog, parkiraliste kod kopike, parkiraliste kod vpg i da ne nabrajam dalje Rolling Eyes

Jebodrom? Jel to ono mjesto gdje tipovi sjede sami u autima u mrklom mraku? I onda kad prosaras malo farovima, odnekud se stvore i mace na suvozackim sjedistima ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.10.2007. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

popni se na one silose na jugu 2 i eto ti visine...moš nebo dirat...ili dimnjak od šećerane...eee imaš ljestve možeš se bez problema popet na krov dvorane jug2...al kontam da je daleko najromantičnije onaj parkić preko puta sokola ak se ne varam di je ona fontanica...i tamo kod školjke imaju one klupice i preko njih neke pregrade oko kojih će jednog dana izrasti ruže Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: