Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
uto 01. 07. 2025.
Od srijede nova,...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [26....
Od sutra sanacij...
Čepin: Akcija do...
sri 02. 07. 2025.
Od srijede nova,...
CineStar Osijek ...
Kino Urania [26....
Od sutra sanacij...
Za zdraviji živo...
čet 03. 07. 2025.
Od srijede nova,...
Međunarodni fest...
Kino Urania [03....
Od sutra sanacij...
pet 04. 07. 2025.
Od srijede nova,...
Međunarodni fest...
Kino Urania [03....
Od sutra sanacij...
59. Đakovački ve...
sub 05. 07. 2025.
Međunarodni fest...
Kino Urania [03....
59. Đakovački ve...
ned 06. 07. 2025.
Kino Urania: &qu...
Kino Urania [03....
59. Đakovački ve...
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Matija Cvek & The Funkensteins održat će koncert u dvorištu Stare pekare u Osijeku, u petak, 25. lipnja 2021.. Početak je u 20:30 sati.

[INFO] ULAZNICE
Cijena: 80,00kn
Na dan koncerta: 100,00kn
Online i na svim prodajnim mjestima Eventima

Broj je ograničen

Ovaj mladi glazbenik i kantautor jedno je od najbrže rastućih imena na hrvatskoj glazbenoj sceni. Pune tri godine predanog rada i interakcije s publikom, doveden je do vrhunca i jedan san je ispunjen – Matija Cvek predstavlja svoj prvi album „Izbirljivo i slučajno“!

Kada je prije tri godine predstavio pjesmu „Visine“, neosporan talent i golema energija, vidjela se u mladom pjevaču koji je tada tek započinjao svoju karijeru. No, tek će kasnije biti sasvim jasno da u ovom mladom autoru postoji mnogo više od samog potencijala.

Svi su bili suglasni u jednom; Matija Cvek će postići veliki uspjeh! I upravo se to dogodilo.

Iza Visina, uslijedile su pjesme koje su se redom promaknule u radijske hitove. Pjesme „Praviš me ludim“, duet s TBFom „Probudi se, pokreni se“, „Drama“, „Plaža“ bile su pjesme koje su pozivale na ples. Za pjesmu „Nasloni se“ koju je Matija Cvek snimio s Matijom Dedićem, mnogi su rekli da je jedna od najljepših domaćih balada ikad snimljenih.

Kao sukus svega što se događalo protekle tri godine, Matija danas u rukama drži svoj album prvijenac „Izbirljivo i slučajno“!

Ovaj izvođač odlikuje se iznimno kvalitetnim LIVE nastupima sa svojim bandom The Funkensteins s kojima izvodi kako autorske pjesme tako i covere pjesama funk, pop i R&B izvođača poput Bruno Marsa, Stevie Wondera, Dina Dvornika i Michael Jacksona koje Matija često navodi kao svoje glazbene uzore.

Program sufinanciran putem Natječaja “Jer svirati se mora“ provedenog u suradnji Ministarstva kulture i medija RH i Hrvatske glazbene unije.



 Stranica prilagođena ispisu




Advertisement

Braon pudle - čokoladn...
Na prodaju predivni či...
Na prodaju prelepo muš...
Na prodaju prelepi šte...

Moj profil

Korisničko ime:
Lozinka:


Zaboravljena lozinka
Novi korisnik!

Posjetitelji

Ukupno online:199

Registrirani online (1): Redakcija 031