Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što trenutno radite?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2008. 17:19 
Naslov:  Re: Što trenutno radite?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pripremam auto za sutrašnji odlazak limaru.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2008. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Surfam nakon uspješno napravljenih Božićnih kolačića.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2008. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebem radoznale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2008. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drkam pišu bijelom mišu Zbunj, zbunj

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.12.2008. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la:
Pripremam auto za sutrašnji odlazak limaru.

ravnanje? Wink


razvrstavam glazbu u dva foldera pa ću dalje već nešto. I gnjavim ljude.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue_jay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.12.2008. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ravnam prste na tipkovnici Very Happy

_________________
osijek031.com smile život je samo jedan....uživaj u svakom danu jer sutra neće biti kao jučer Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.12.2008. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pospremavam sobu i nalazim stvari koje sam izgubijo prije par godina...
na srecu nist mrtvo zasad

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2008. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gađam simonu, antu i sanadera grudama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.12.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

razmišljam da li prijeći sa XP-a na Vistu.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.12.2008. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la:
razmišljam da li prijeći sa XP-a na Vistu.

Javi meni šta si odlučio i zašto, i ja imam neke dileme, ali najvjerojatnije ništa od toga.
A ja se spremam za odlazak

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 18:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pokušavam ostati budan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jos ti je rano za spavanje...

locem

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.12.2008. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: Javi meni šta si odlučio i zašto, i ja imam neke dileme, ali najvjerojatnije ništa od toga.
A ja se spremam za odlazak

ništa, iz nekoliko razloga:

1. još uvijek mi to ne izgleda tako dobro
2. xp mi se čini nenormalno bržim, a dodavanjem vista bricopacka izgleda isto kao vista
3. nemam drivere kod sebe za vistu Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.12.2008. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ujedinjujem se i sjedinjujem sa prirodom

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.12.2008. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

skidam diablo 3!!!...... da bar...
skidam neki ku za d2

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: