Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Inter - tours obrt za istraživanje tržišta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
STAR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 21:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A razumijem ja tebe. ma j.. ti se za njih sve, sad više nisi tamo, imaš novi život i baš te briga. Ok, ti znaš svoje al ja da sam na tvome mjestu nebi se više uopće oko toga zaje....pusti to i uživaj u životu, jer ovako samo pokazuješ javno da si povrijeđena, a to nisi trebala tako možda odigrati.Al nema veze šta je tu je Bože, daj zaboravi ih i kreni u bolje sutra jer će te to samo pojesti... čujemo se, pusa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma mene ti ovo uopče neživcira ....meni je drago što nisam tamo...ne zbog telefonista nego zbog ostatka ekipe...dođem naveće doma i slatko se nasmijem na sve ovo....ja volim stvar isterat do kraja i pokazat da u firmi su nadređeni go......a pa šta ko drugi mislio....ipak svi znamo ko mi je bio prijatelj i odakle mi imf... nemislim na prez nego na nekog ko neradi u firmi..a previše zna....i sad imam imf šta nadređeni pričaju zato teram inat...ne iz povrijeđenosti nego iz drugih razloga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
STAR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaš, moram ti priznati dami ipak unatoč svemu malo i fališ. Ali pokušavam ti reći da time što blatiš druge zapravo ti blatiš samu sebe jer pokazuješ negativnosti svoje i loš karakter a ti zapravo u dubini duše nisi takva. pa zašto si dozvoliš da te drugi onda takvom smatraju?? ma daj stara nije ti to potrebno!!! imaš puno vrijednosti i pokaži se u najboljem svjetlu i glavu gore!! ne dozvoli da te jedno loše iskustvo učini zlom osobom i punom mržnje a ti si zapravo jako dobra i ja to dobro znam... trbaš biti cool i j.. ti se!! nikako da odem al moram ići obaviti još nešto pa na spavanje jer sutra netko i radi. pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luckasta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2008. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok shvačam sve ....nemogu one brigirat meni nije bitno šta drugi misle...znam ko sam i što sam....a to mi je najbitnije i da ljudi koji me okružuju znaju kaka sam za 6 koza me zaboli.....lako im je sve u životu....pozzzz svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
taraba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2008. 9:19 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitajući napise od STARA ovo postaje smiješno nemoj se sa ROGATIMA bosti kao nekakva prijetnja u stilu pazi se.Sad stvarno pokazujete koliko ste u toj firmi jadni a koliko znam to samo vi mislite da ste rogati jel rogatijih uvijek ima više pa prema tome nema potrebe prijetiti.Luckasta ovo je otvoreni forum i može se pisati sviđalo se to nekome ili ne .Neboj se njih je više strah čim ovako reagiraju pas koji laje neujeda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gostOS
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2008. 15:22 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.posao.hr/pp/pp_one_job.php?page=6&ID=167920&JobID=7wuSsTuR#167920

jeli ovo oglas te firme? mislio sam se ici prijavit za posao,sad kad vidim nekako nisam siguran,ova firma po svemu do sad procitanom (a dosao sam samo do 5 stranice) me jako podsjeca na neke bivse firme,kao sto su kumex i paralela

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2008. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh da... to je ta firma.....
sretno ako se prijavis...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gostOS
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.10.2008. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he je napisao/la (Pogledaj post): › eh da... to je ta firma.....
sretno ako se prijavis...


hvala,razmislit cu jos Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2008. 17:53 
Naslov:  Re: Inter - tours obrt za istraživanje tržišta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ciao! Ne mogu odoljet da i ja nešto napišem. Nemam baš savršeno mišljenje o toj firmi, ali moram priznat da i nije sve taaako crno. Onaj tko zna što treba pitati na razgovoru za posao bez sumnje je dobio točne odgovore o tome što ga čeka, što se od njega traži, plaća, radno vrijeme... Dakle, to je firma u kojoj najviše zasluga treba pripisati telefonisticama bez kojih ništa nebi ni bilo. Moram dodati kako su te iste telefonistice najmanje plaćene i najmanje cijenjene, a najviše rade i najviše se trude. Ali i tu moram dodati kako takav posao mogu raditi samo osobe stabilnih živaca, spremne na ogovaranja Evil or Very Mad, spremne na to da će kući odlaziti neraspoloženi, ljuti, tužni, povrijeđeni... Hoću reći da uglavnom u toj radnoj atmosferi prevladava nepravda, i sve ovisi o tome jeste li se u pravo vrijeme na pravom mjestu nasmješili i pustili da vas gaze ili ste se usudili obraniti. Mislim nije tako strašno jer kad radite sa više od 30 žena, različitih godina, moraju postojati klanovi. Tako da, ako se nađete u takvoj situaciji, i vi imate svoj klan koji je tu kad vam treba na bilo koji način. Kad sam već kod toga... Šaljem puuuno pozdrava Pameli, Mandi, Andreji, Elviri, Martini, Ruži i trudnicama koje uživaju kući. Laughing
U biti, znate da vam ne mogu svi biti dragi i simpatični. I tu nastaje problem.
Osim telefonistica ima još žena... koje rade odgovoran posao sa ili bez dovoljnog znanja... A pa tko je ostalima kriv što ne znaju, kao one, nabacit osmjeh i bit poslušne kad je šef u blizini, a kad ga nema... Nisu sve takve i baš iz tog razloga i tu postoji podjela pa je i tu bude jaaako zanimljivih tema. Neda mi se više tipkat pa evo skraćujem. Žao mi je samo sto su se u posao telefonistica u takvoj firmi zaplele neke cure koje mogu puno više postići u životu. Pametne su, komunikativne i sposobne. A to netko, tko bi u toj firmi trebao to prepoznati iskorištava i ne dopušta im bar bolje radno mjesto ili MOŽDA povećanje plaće. Ako ništa moja želja za njih je da im se bar nekako prilagodi radno vrijeme pa da imaju malo privatnog života i vremena da si nađu nešto bolje! Sigurna sam da će se prepoznati osobe o kojima govorim. Pozdrav cure!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gostOS je napisao/la: ›
he he je napisao/la (Pogledaj post): › eh da... to je ta firma.....
sretno ako se prijavis...


hvala,razmislit cu jos Smile

i jesi li se prijavio???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blue malena je napisao/la: ›
Ciao! Ne mogu odoljet da i ja nešto napišem. Nemam baš savršeno mišljenje o toj firmi, ali moram priznat da i nije sve taaako crno. Onaj tko zna što treba pitati na razgovoru za posao bez sumnje je dobio točne odgovore o tome što ga čeka, što se od njega traži, plaća, radno vrijeme... Dakle, to je firma u kojoj najviše zasluga treba pripisati telefonisticama bez kojih ništa nebi ni bilo. Moram dodati kako su te iste telefonistice najmanje plaćene i najmanje cijenjene, a najviše rade i najviše se trude. Ali i tu moram dodati kako takav posao mogu raditi samo osobe stabilnih živaca, spremne na ogovaranja Evil or Very Mad, spremne na to da će kući odlaziti neraspoloženi, ljuti, tužni, povrijeđeni... Hoću reći da uglavnom u toj radnoj atmosferi prevladava nepravda, i sve ovisi o tome jeste li se u pravo vrijeme na pravom mjestu nasmješili i pustili da vas gaze ili ste se usudili obraniti. Mislim nije tako strašno jer kad radite sa više od 30 žena, različitih godina, moraju postojati klanovi. Tako da, ako se nađete u takvoj situaciji, i vi imate svoj klan koji je tu kad vam treba na bilo koji način. Kad sam već kod toga... Šaljem puuuno pozdrava Pameli, Mandi, Andreji, Elviri, Martini, Ruži i trudnicama koje uživaju kući. Laughing
U biti, znate da vam ne mogu svi biti dragi i simpatični. I tu nastaje problem.
Osim telefonistica ima još žena... koje rade odgovoran posao sa ili bez dovoljnog znanja... A pa tko je ostalima kriv što ne znaju, kao one, nabacit osmjeh i bit poslušne kad je šef u blizini, a kad ga nema... Nisu sve takve i baš iz tog razloga i tu postoji podjela pa je i tu bude jaaako zanimljivih tema. Neda mi se više tipkat pa evo skraćujem. Žao mi je samo sto su se u posao telefonistica u takvoj firmi zaplele neke cure koje mogu puno više postići u životu. Pametne su, komunikativne i sposobne. A to netko, tko bi u toj firmi trebao to prepoznati iskorištava i ne dopušta im bar bolje radno mjesto ili MOŽDA povećanje plaće. Ako ništa moja želja za njih je da im se bar nekako prilagodi radno vrijeme pa da imaju malo privatnog života i vremena da si nađu nešto bolje! Sigurna sam da će se prepoznati osobe o kojima govorim. Pozdrav cure!

pozdrav istim curama, i tu dodajem maju i andreu v ako je jos tamo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blue malena
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HE HE jel se mi znamo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gostOS
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2008. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he je napisao/la: ›
gostOS je napisao/la: ›
he he je napisao/la (Pogledaj post): › eh da... to je ta firma.....
sretno ako se prijavis...


hvala,razmislit cu jos Smile

i jesi li se prijavio???


nakraju nisam,raspitivao sam se i na birou malo i nitko u biti nezna o cemu se tu radi,dali su trazili vozaca za cega sam mislio se prijavit ili telefonistu,za sta ipak nisam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2008. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda, a mozda i ne...
blue malena je napisao/la: ›
HE HE jel se mi znamo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
he he
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2008. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemas pojma sta si propustio...
hehehehehe
gostOS je napisao/la: ›
he he je napisao/la: ›
gostOS je napisao/la: ›
he he je napisao/la (Pogledaj post): › eh da... to je ta firma.....
sretno ako se prijavis...


hvala,razmislit cu jos Smile

i jesi li se prijavio???


nakraju nisam,raspitivao sam se i na birou malo i nitko u biti nezna o cemu se tu radi,dali su trazili vozaca za cega sam mislio se prijavit ili telefonistu,za sta ipak nisam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: