Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB-HSP-HDZ prepucavanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ti opet o strankama a ja o IMENIMA. Dakle, za gradonacelnika se bira neposredno, dakle covjek tj. TIM a ne stranke. To me zanima, ko su ta trojica koja mogu dobit bubala,vrdoljaka i lovokovicku plus djoker matkovic . Ja iskreno ne vjerujem u koaliciju sa kerumom i bandicem pa sam zato i tebe pitao jer vjerujes ne trazeci protupitanje nego iskren aa ne politikantski odgovor .

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › ti opet o strankama a ja o IMENIMA. Dakle, za gradonacelnika se bira neposredno, dakle covjek tj. TIM a ne stranke. To me zanima, ko su ta trojica koja mogu dobit bubala,vrdoljaka i lovokovicku plus djoker matkovic . Ja iskreno ne vjerujem u koaliciju sa kerumom i bandicem pa sam zato i tebe pitao jer vjerujes ne trazeci protupitanje nego iskren aa ne politikantski odgovor .

To je izašlo u jutarnjem onaj dan kada se Glavaš provlačio u JL od naslovnice do kulture i sporta, a naravno dva, tri dana prije početka rasprave na Vrhovnom sudu.
Baš sam se lijepo nasmijao kada sam vidio teskt o KGB koaliciji. Laughing Mašta radi svašta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjivance
Offline
Avatar

Ukupno postova: 160
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2010. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aj prestanite kakinjati ja sam branio i obranio ovaj grad od Yugo armade, no nisam ga mogao obraniti od ovih koji su ili su bili na vlasti uz manje izmjene obojanih iskaznica.

_________________
Nemožeš biti gnjevan mladi čovjek, pošto odavno više nisi mlad.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2010. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Totalno nema veze sa zadnjim prepucavanjima ali evo nek stoji. Tražim jednu staru vijest koja me zanima i slučajno naiđem na izjavu našeg gradonačelnika od početka ove godine - prenosim ju u cjelosti:

"Nastojali smo sniziti cijenu koliko god je moguće. No, idemo sa stipendijama i drugim potporama", odgovara Bubalo.

Eto rješenje problema - ajmo sad svaki član kućanstva redom faks upisati pa tražiti gradsku stipendiju i njome plačati račune za smeće i vodu i parkinge i vrtiće i 9 kuna za Unikomove vrećice Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
0-24
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omnia je napisao/la: ›
S tvojim razmisljanjem "OsijekNepokoreniGrade" si pri vrhu piramide ljudi koji su ga pokorili ili poklekli pred pokoriteljima. Shvati da se politika nove gradske vlasti temelji na lopovluku izucenom na visegodisnjoj pljački Slavonije i Baranje pod vodstvom samo jednog covjeka, tj. necovjeka koji sad hladi svoju guzicu u virtualnoj drzavi BiH.


mislim da sam čitao da je preko 20 kaznenih prijava podneseno protiv tadašnjeg gradonačelnika A. Đapića, jedan direktor završio na optuženičkoj klupi, istaknuti članovi završili u pritvoru zbog lopovluka, a dao bih se kladiti da tomu nije kraj....
djela, a ne riječi Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2010. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

0-24 je napisao/la: › mislim da sam čitao da je preko 20 kaznenih prijava podneseno protiv tadašnjeg gradonačelnika A. Đapića,


Svi smo to citali, ali nista se ne dogadja. Famoznim "kaznenim prijavama" se licitira k'o na piji, a nikom se jos nije dogodilo nista - od poziva na obavijesne razgovore, do privodjenja. Sudjenje ne vrijedi ni spominjati, to je potpuna nepoznanica za nasu mafiokratsku elitu [onu koja plasira price o kaznenim prijavama i onu cija imena se navodno u tim prijavama nalaze].

Jesu li te kaznene prijave doista podnesene, ili su to samo "male neistine" kojima se trguje i koristi za stisavanje jezicavog protivnika?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB prepoznaje potrebe svakog mjesta, gradske četvrti i mjesnog odbora i zato smo najjača regionalna opcija u Hrvatskoj."

Zanimljivo - naime naš gradonačelnik je neki dan na Lijevoj obali koju je posjetio, iznerviran nezadovoljstvima i pitanjima građana zašto se ulaže u Podravlje a ne jednako i u Tvrđavicu odgovorio bijesno: Ja ulažem tamo gdje sam dobio glasove Very Happy - toliko o tome

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec jesi bio tamo kad je to rekao ili samo prenosis LAZ ?
DONT BE EVIL ! Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio tamo, nisam čuo, u tom trenutku sam bio kojih 20-akmetara od razgovora, kada sam čuo komešanje vratio se pitao ljude što je bilo oni ispričali... Dakle neslužbene informacije Very Happy


Zadnja promjena: astec; 31.10.2010. 21:32; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali svakako ću ih probati potvrditi i službeno i dokumentirati ih.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2010. 21:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predlažem proglašenje primirja barem sutra za blagdan Svih svetih. Mislim da je moguće jedan dan premostiti razlike i obilježiti spomenuti dan na dostojanstven način i bez svađa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GrgaZlatoper
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: iza čoška opali te Joška
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2010. 21:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljubi ga nana, nema ga svet.

_________________
Ujo na n-tu kada n->∞
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Bio tamo, nisam čuo, u tom trenutku sam bio kojih 20-akmetara od razgovora, kada sam čuo komešanje vratio se pitao ljude što je bilo oni ispričali... Dakle neslužbene informacije Very Happy


i mislio sam da si cuo..
Cudno mi da se neko buni a dobio je obnovljenu cijelu cestu kroz naselje a iduce godine dobija most Smile a ovaj im kao neda i onda im da most hahahah.
Usput, ak ne znas te prioritete po naseljima bira vijece mjesnih odbora a ne bubalo Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ti očigledno ne znaš da ih potvrđuje ili odbacuje gradsko vijeće Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
A ti očigledno ne znaš da ih potvrđuje ili odbacuje gradsko vijeće Very Happy


Dakle , sad ja trebam stavit izjavu SOvića( nezavisni) koji je rekao da su prezadovoljni što se ove godine napravilo za Mo Lijeva obala?

nego de objasni kako ste nezadovoljni ako ste dobili cestu kroz cijelo naselje i kako to Bubalo ne daje lovu tamo gdje gubi a bas ce najveca investicija iduce godine biti most u Tvrđavicu??? kako? to mi nije jasno? kako astec? kako to?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: