Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska vs. Australia

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2006. 4:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lugar je napisao/la: ›
Zapravo mi i nije drago sto su Australci izgubili. Sada vise nema Hrvata na svjetskom prvenstvu. A i bas od Talijana. Pa to su malo bolje obuceni cigani.
Manjina ispituje jutros odluku sudca koji je u 93 minuti "poklonio" drugom timu taj j****i penal.
Igra traje cijelih 93 minuta, od kojih je dosta vremena drugi tim igrao sa 10 igraca. Imali smo prilika, nismo ih mogli iskoristiti. Prema tome, bolji tim je pobjedio.

_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2006. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni žao.
Mislim da prekršaja za tako drastičnu kaznu nije bilo.
Sudac je dužan uvažiti i okolnosti, ali mislim da se onakav teatralan pad ne može suditi nigdje.

Australac je bio na podu, noge je imao raširene, a kad je lopta prošla iza njega, Talijan je pao preko njegovih leđa, a susdac samouvjereno pokazao na 11m.

Talijani su se provukli, kao i Engleska, Portugal i Argentina.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.06.2006. 23:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zapravo, ako malo bolje pogletamo niti jedan od onih, takozvanih favorita nije pokazao nista posebno. Provlacili su se iz utakmice u utakmicu. Netko ima manje, netko vise srece.

Razmislite malo o utakmici Portugal - Nizozemska. Pa to nije bio nogomet vec rat. Teren je bio bojiste. Podjeljeno je oko 16 zutih i 4 crvena kartona. Mislim da to sve govori.

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.06.2006. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo oni to preozbiljno shvaćaju: zamislite sad da neki nogometaš čeka to prvenstvo da se iskaže, trga se, i pritom u nekom full-contactu potrga nogu i nikad više ne igra nogomet zbog ozljede (kao Al Bundy američki nogomet!)... Je li to vrijedno? Meni se ne čini vrijednim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatcat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1181
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2006. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravili smo i idemo naprijed...


_________________
Sooner or later you will have to stand up for something or in the end you will stand up for nothing at all.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2006. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: ›
Malo oni to preozbiljno shvaćaju: zamislite sad da neki nogometaš čeka to prvenstvo da se iskaže, trga se, i pritom u nekom full-contactu potrga nogu i nikad više ne igra nogomet zbog ozljede (kao Al Bundy američki nogomet!)... Je li to vrijedno? Meni se ne čini vrijednim...


ok, sad ce ispasti da skacem sam sebi u usta oko nepracenja nogometa, ali evo - onom francuzu(ako se ne varam) je polomljena noga na pripremnoj utakmici za svjetsko. mislim da nije normalno toliko covjeku uletiti u noge da mu se prouzroci (ak se ne varam) vanjski prijelom.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: