Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
robertino
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a tko je sad taj omke,nikad cuo za njega,pa ustvari tko i sto pusta to mi nije jasno,po meni je najbolje da svaki dan radi drugi dj a ne jedan te isti,samo zbog raznih stilova glazbe i raznog pustanja stvari a ne ovako cu najvjerovatnije slusati jednu te istu play listu,kuzite.
Kad mi netko dodje u goste sto da mu kazem kad me pita sto se tamo pusta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 10:47 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DJ Omer ili ti po nadimku Omke (tak me zovu).....prije vrtio po partijima i tak nekakvim klubovima,ali sada vise ne,sad vrtim te nekake chart hitove....ali ne zadugo jer kroz neko vrijeme cu prestati jer nemogu vise (bolestan sam)...lijecnik rekao da izbjegavam subotnje izlaske zbog zdravlja ak zelim duze zivjeti......jebiga takav je zivot......a i pustanja glazbe po disco klubovima vec traje od 1989...tako da sam i malo umoran od svega toga...a i matori sam tak da mi je vrijeme za mirovinu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma je da,Omer došao malo na forum...Smile
jel može trik pitanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robertino
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E tako reci cuo sam za dj omera,pa sam cuo da ti radis u bastionu ali te nisam vidjeo kad sam bio tamo,zadnji put sam te vidjeo kad sam bio u soundu kao gost emisije disco fokus kao to je bila zadnja emisija,dobro ste odradili ono vece onih dobrih italo disco i 80 godine,pogotovo mi je bilo dobro kad ste odradili onaj set starih dobrih video spotova.
P a dobro tko sad radi u bastionu jer mjuz mi nije bas nesto,vise preferiram na starijim stvarima,ne daj se pa i nemas bas puno godina,mozda samo tako izgledas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 12:44 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ta vecer u soundu je bila super i jako mi je zao sto emisija DISCO FOKUS vise neide jer sam odrastao na njoj..e sto se tice video spotova te veceri to ti je odradio VJ LASER,znam ga osobno jako dobar covjek i ima jako veliku kolekciju spotova,mislim cak da ima najvecu kolekciju u ovom dijelu evrope...sto se tice bastiona necu tamo raditi,bio sam samo prvi vikend na otvorenju..sad radi DJ Sale,a kakva ce se glazba pustati to neznam...eto toliko...UZIVAJ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robertino
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam tko je onda radio ali vidjeo sam tebe a ovaj VJ LASER je svaki vikend u zagrebu (Tamo sAm na faksu bio i konacno zavrsio ga s 2 godine stanke)u jednome lokalu PURGERAJ to je u centru grada kraj katedrale,i kad on ima te video partije onda je ludnica,sto ti kazes ima sve vrste spotova.legenda malo stariji decko tako mozda kao ti ali partije radi ludo pravi jukebox.
ne znam sto ti ne radis tamo jer imas glazbu u malome prstu od starijih do novijih,znas da lokal jako zavisi od dj.
Tamo u PURGERAJU prije tog vjj LASERA bilo je ljudi ali kad je on poceo raditi onda su klinci otisli i dolaze malo ozbiljnija klapa koja trosi novce ,gada je zadovoljan tako kako cujem dolazi i ovu godinu raditi.petkom radi rock a subotom disco 70m80 godina a sto je najbolje lokal ima happy hour a to znaci da za 15 kuna dobijes 2 cuge od 19-22 sata,tako da nije skupo kao u Bastionu.
Pa dj omere gdje god da radis raspali ljude i zao mi je sto nisi ostao u bastionu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bosonoga76
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 0:10 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila sam u subotu. nije lose.
a svim curama koje izadju van da bi plesale u stiklama od 20cm porucujem da se zapitaju koliko su bistre.
a curi koja mi je tom jednom stiklom stala na nogu (a cura ima bar 100kg) porucujem da sam ju zapamtila. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije ni cudo sto ti ljudi staju po nogama kad ides bosa van. pf Smile

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 7:56 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.

35 kn bambus i moras uzeti prekomjernu kolicinu jer ne prodaju manje, jebale ih buteljice u p. mile matere.

Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).

E da, i nemaju krigle, nego ti uvale 2 case. Mrš!

..pa dobro zašto ideš onda na takva mjesta,,,ni ja ne volim mjesta gdje se toči cuga u plastične čaše niti gdje je prljavo i smrdljivo ili tamo gdje mi ne paše glazba ili ako naručim vino on mi donese nešto što nema veze s vinom,,,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tihic
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[/quote]
..pa dobro zašto ideš onda na takva mjesta,,,ni ja ne volim mjesta gdje se toči cuga u plastične čaše niti gdje je prljavo i smrdljivo ili tamo gdje mi ne paše glazba ili ako naručim vino on mi donese nešto što nema veze s vinom,,,,,,
[/quote]

Potpuno se slazem s gore navedenim tekstom.....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...ne izlazim na mjesta gdje se ljudi oblace kao da su dosli u radnoj odjeci..(nije da im ista zamjeram)..ali ako hocu izaci
van i obuci stiklu....dolazim u Bastion:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tihic je napisao/la: ›
ne izlazim na mjesta gdje se ljudi oblace kao da su dosli u radnoj odjeci..


Ti i ja se necemo nikad sresti.. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tihic
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vrlo vjerovatno...al nikad ne reci nikad....Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tihic je napisao/la (Pogledaj post): › .....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...

upravo iz tog razloga i ja nisam ove godine često izlazio van... zadnje 2 subote sam bio u bastionu... prvi puta mi je bilo ok samo gužva je bila i nisam bio rapoložen baš netp... ovaj puta sam bio i previše raspoložen, isprdao sam se dobro i ako je netko dobio neku čudnu sliku preko blututa ispričavam se Mr. Green jer jebeno sam se iskreveljio kad sam vidio da mi nekto prihvatio sliku Laughing Laughing Laughing ..... u subotu ponovno u bastion Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
choby1234
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2007. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la: ›
Tihic je napisao/la (Pogledaj post): › .....mjesecima nisam isla van dok se nije otvorio Bastion.Ne kazem da mi je mjuza sasvim po izboru al konacno modi izaci negdje van i dobro se naplesati...cajke na podnosim...

upravo iz tog razloga i ja nisam ove godine često izlazio van... zadnje 2 subote sam bio u bastionu... prvi puta mi je bilo ok samo gužva je bila i nisam bio rapoložen baš netp... ovaj puta sam bio i previše raspoložen, isprdao sam se dobro i ako je netko dobio neku čudnu sliku preko blututa ispričavam se Mr. Green jer jebeno sam se iskreveljio kad sam vidio da mi nekto prihvatio sliku Laughing Laughing Laughing ..... u subotu ponovno u bastion Smile


da ljudi palite bluetooth i prihvatajte kad vam neko nesto salje necete sigurno virus dobiti pokusavao sam u subotu ali svi deny pih Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2007. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choby1234 je napisao/la: ›
da ljudi palite bluetooth i prihvatajte kad vam neko nesto salje necete sigurno virus dobiti pokusavao sam u subotu ali svi deny pih Smile)


bluetooth terorista !!

Smile)))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: