Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BASTION !!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
choby1234
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.09.2007. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm saznao sam frisko da ce se ili petkom ili cetvrtkom u bastionu pustati cajke ali subota ostaje rezervirana za dance chart!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.09.2007. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choby1234 je napisao/la: ›
hm saznao sam frisko da ce se ili petkom ili cetvrtkom u bastionu pustati cajke ali subota ostaje rezervirana za dance chart!!

Smile

valjda smo to i zaslužili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 18:40 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počelo je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.09.2007. 18:41 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2007. 4:12 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.

35 kn bambus i moras uzeti prekomjernu kolicinu jer ne prodaju manje, jebale ih buteljice u p. mile matere.

Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).

E da, i nemaju krigle, nego ti uvale 2 case. Mrš!

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.09.2007. 4:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma taj bastion je u kurcu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2007. 7:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › ma taj bastion je u kurcu.


de aje ne kenjaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 9:41 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steam je napisao/la (Pogledaj post): › Nabijem ja sve "klubove", u kojima moraš uzeti 4,5 dl cuge ako piješ bambus, na kurac.
Primjedba se odnosi na sve slicne lokale (Bastion, Tufna, Q).


potpisujem...

gadovi jedni... sad više ne možemo ni bambusa piti.... opet nas prisiljavate na matana i bingo colu... pa kad se ubijemo na promenadi onda će biti kuku lele nitko nam ne dolazi cugati

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
robertino
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bio nista narocito izgleda da je ovdje reklama za njega,ne razumijem u koju svrhu sluzi platno i projektor u stvar ne kuzim zasto u svim lokalima gdje ima projektor ili vise plazma oni nisu iskoristeni nego dj pusta jedno a na platnu se vrti dnevnik ili neki mtv program.
Da imam lokal i u lokalu projektor onda bi na njemu pustao ono sto se cuje i vidi ili bi dofurao nekoga video dj da to odradi.
cuga je skupa,nije pivo hladno a uz to je jos i malo.ekipe ima svih vrsta,znaci nije tematski club,a sto se tice pustanja stvari veliki minus jer se puste sve i svasta kao u nekoj birtiji gdje ima jukebox,zato se ljudi i zale na mjuz jer nije po njihovome,fale jos samo narodnjaci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.09.2007. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

robertino je napisao/la (Pogledaj post): › bio nista narocito izgleda da je ovdje reklama za njega,ne razumijem u koju svrhu sluzi platno i projektor u stvar ne kuzim zasto u svim lokalima gdje ima projektor ili vise plazma oni nisu iskoristeni nego dj pusta jedno a na platnu se vrti dnevnik ili neki mtv program.
Da imam lokal i u lokalu projektor onda bi na njemu pustao ono sto se cuje i vidi ili bi dofurao nekoga video dj da to odradi.
cuga je skupa,nije pivo hladno a uz to je jos i malo.ekipe ima svih vrsta,znaci nije tematski club,a sto se tice pustanja stvari veliki minus jer se puste sve i svasta kao u nekoj birtiji gdje ima jukebox,zato se ljudi i zale na mjuz jer nije po njihovome,fale jos samo narodnjaci


aj nećemo sada tražiti muvu u oku slona, trenutno je bastion jedino po meni mjesto gdje se može malo na ritam isplesat. Evo jučer sam se oznojio (možda zbog zimske kape ;D). Ma bilo je super ultra furka gud, peglalo fino na nekim određenim trenutcima, eeeeeeeeeeeeeeee vudu pipl međik pipllllllllll..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svidnja mi se Bastion zato sto je povukao odredjen broj ljudi iz Tufne, tako da je u njoj sada vise mjesta. ;-)

Doduse, jucer u Tufnu dodjoh polutrijezan, prekasno i ostadoh prekratko, ali primjetih da vise nema onih krvolocnih guzvi.

U Bastionu prevelika guzva, previse svjetla i premalo svjetlosnih efekata da bih se mogao opustiti u svom barely-drunken danceu. ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bila sam sinoć i baš je bilo dobro. i mjuza i atmosfera... samo 100 kn runda za nas 6 malo manje super.. Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.09.2007. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ja cu sad Bastion populjuvati na pasja kola...

Bio sam u petak... Prva runda narucimo dupli pelin, dva pelina i colu. Baja donese 2 pelin cole i meni dupli pelin. Pitam ja jel to dupli pelin? Kaze on meni...obicni je 0.3 ovo je dupli...Kazem ja izvini molim te... A da ne pricam kako je sve skupa nasipao 1dcl cole, a naplatio cijelu. Druga runda... Opet isto ali ovaj puta naglasimo cijela kola i meni dva pelina... Baja mi daje dva pelina sa 4 kocke leda u casi osijek031.com smile pitam je njega jesam ja mozda narucio koketl? Gleda me zbunjeno... Treca runda kazem ja, ajd mi daj sada 2 pelina bez leda i limuna...
Kad je donio ja nisam mogao vjerovati. Sve skupa u dvije case nije bilo 0,3. Ovi moji vriste od smijeha... Kazem ja njemu jes ti neki duhovit lik kad me tri runde vec zajebavas... Lik ne zna sto bi rekao... Ja vristim od smijeha... Boli me kita za lovu... Bolje da je 10kn al da mi da ono sto sam narucio. Drka me za 5kn po pelinkovcu. Koliko on ljudi mora zastekati da bi si uhvatio. 100kn. Oko nas za sankom nikog, jedini "stariji" svi ostali cuclaju... Jebiga otisli smo u Q i zapili se. U Bastionu vise sigurno necu piti, ako naletim to ce biti mineralna. Izgubio je ekipu koja zdrobi 300tinjak kuna na vece po osobi...

Ajd glazba je bila odlicna, al jebiga kad nitko pijan nitko se ne veseli. U Qu ljudi pijani i veseli...zapravo apsolutna ista ekipa koja ide i u Tufnu. Vecina koja je bila u Bastionu je na kraju zavrsila u Qu...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
omke
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.09.2007. 8:53 
Naslov:  Re: BASTION !!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): ›
omke je napisao/la (Pogledaj post): › U Subotu je bastion radio do 5:30....sto se tice DJ-a DJ Omer vise nepusta tamo odradio je samo vikend kad se otvaralo,inace Omer se vraca u Vinkovce u Vanillu....
Kakvo vješto skrivanje identiteta osijek031.com smile
NHF Wink


E jebiga skuzio si me
DOBRA FORA Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: