#1:
Posh: Obojeni program, Thee Knuckleheads, The Freestyle band 03.06.2005. 21:00
Autor:
Leon
Postano:
02.06.2005. 10:55
Koncert odličnog Obojenog programa, Thee Knuckleheadsa i The Freestyle banda događa se ovaj petak (3. lipnja), od 21h u Poshu. Upad je 30kn. Šteta što se istovremeno u gradu održava još jedno, žanrovski slično, koncertno uživalište (vidi najavu za Slaviju) pa će biti teško izvedivo biti na dva mjesta u isto vrijeme.
|