Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Diplomirani agronom u inovativnoj potrazi za poslom razbija predrasude o poljoprivrednicima Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:   Diplomirani agronom u inovativnoj potrazi za poslom razbija predrasude o poljoprivrednicima Autor:  Redakcija 031 Postano:
Kao munja je danas sferom društvenih mreža protutnjala vijest o inovativnom načinu na koji jedan diplomirani inženjer zootehnike traži posao!

Danas, kada je posao lakše izgubiti nego pronaći, kada vjerojatnost da će mlada visokoobrazovana osoba uspjeti naći zadovoljavajući posao u struci gotovo ravna zgoditku na lutriji i kada konvencionalne metode traženja posla više ne pomažu, Branimir Bračun odlučio se na potpuno drukčiji pristup, nadilazeći sve postojeće i nezaslužene predrasude o agronomiji i poljoprivredi.

Branimir je uz pomoć prijatelja napravio web stranicu kojom potencijalnim poslodavcima predstavlja sebe, svoje stručno iskustvo, znanja i vještine, a u priču je uključio i društvene mreže Twitter i Facebook putem kojih govori o svom iskustvu u traženju posla, obrazovnim aktivnostima i zanimljivim informacijama iz sfere svog zanimanja.

Iskreno se nadamo da će ovaj kreativni i inovativni način traženja posla uroditi plodom i da će Branimir uskoro s web stranice moći ukloniti dio koji glasi “Zaposli me”!

Posjetite Branimirovu stranicu BranimirBracun.com i dajte mu podršku u pronalasku posla šireći dobre vibracije!

Branimir Bračun CV
Skriveno: 


Foto: BranimirBracun.com

#2:    Autor:  muvifrik Postano:
hehe, zakon slike Smile

#3:    Autor:  Leteci mungos Postano:
Thumbs up! Lijepo je vidjeti da je jos jedan Osjecanin nasao zanimljiv nacin trazenja posla (nedavno je bio i onaj mladic preko BIZpartya)... nevolja covjeka natjera da se potrudi i izvuce ono najbolje iz sebe! Ili poklekne...

Ovaj nije poklekao i zato double thumbs up (not his ass ;-))

#4:    Autor:  ansy Postano:
muvifrik je napisao/la:
hehe, zakon slike Smile

kontam da bi mogo dobit ponudu modnog macka XD

#5:    Autor:  mali od čače Postano:
@Monstrume jes to ti?? Very Happy

#6:    Autor:  Bilke Postano:
Zakon...

Evo još nekih portala koji su prenijeli vijest:


Portali koju su vijest već prenijeli:

1. http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=31166
2. http://www.netokracija.com/novi-posao-branimir-bracun-9450
3. www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Ja-sam-Branimir-pokrenuo-sam-vlastitu-stranicu-na-kojoj-trazim-posao?homesrclink=carousel

Bračun će postati zvijezda nezaposlenih!

#7:    Autor:  PreacheR Postano:
Koliko sam uspio vidjeti iz CV-a, lik je studirao 13 godina (ili možda nije odmah upisao faks poslije srednje škole). To mu baš i nije olakotna okolnost. Meni su X puta zamjerili na razgovorima za posao jer sam studirao čak 5,5 godina!

#8:    Autor:  Bilke Postano:
@PreacheR Možda je temeljito studirao? Smile

#9:   Re: Diplomirani agronom u inovativnoj potrazi za poslom razbija predrasude o poljoprivrednicima Autor:  Cruz031 Postano:
Sretno! Pažljivo pratim razvoj Smile

#10:    Autor:  hella Postano:
Držim fige!!!

#11:    Autor:  PEGY Postano:
PreacheR je napisao/la:
Koliko sam uspio vidjeti iz CV-a, lik je studirao 13 godina (ili možda nije odmah upisao faks poslije srednje škole). To mu baš i nije olakotna okolnost.


jesi li ti ikada čuo za cijeloživotno obrazovanje!?
E vidiš to ti je to! Mr. Green

#12:    Autor:  oskreso Postano:
Čovjek je pogriješio faks. Trebao bi se baviti marketingom.

#13:    Autor:  lydi Postano:
oskreso je napisao/la :
Čovjek je pogriješio faks. Trebao bi se baviti marketingom.


Nije čovijek pogriješio FAX ,,,nije on kriv što su Bračuni Hrvati, većim dijelom iz okolice Pregrade. Razmjerno najviše Bračuna u proteklih sto godina rođeno je u Breziku kraj Slatine, Poređama kraj Pregrade i Gornjem Breznom kraj Pregrade, mjestima u kojima se svaki sedmi stanovnik prezivao Bračun. U Hrvatskoj danas živi oko petsto Bračuna u više od stodevedeset domaćinstava. Podjednako ih je bilo i sredinom prošlog stoljeća(izvor http://imehrvatsko.net).

Napr da si iz Bosanske Posavine radio bi u Žitu,Kanditu,Šečerani,Đakovštini....Ali da si gena kamenog radio bi kod Todorića u Belju ili Vupiku,,,,ovako ti preostaje neki zavičajni klub da se učlaniš napr. http://www.udruga-prsten.hr/ gdje je Pipunić bog .. osijek031.com smile

Usvakom slučaju sretno!

#14:    Autor:  wilko Postano:
e pa N A B I J E M ja taj prsten!

#15:    Autor:  mali_ivica Postano:
Super! Navijamo za tebe! Smile
Osijek031.com » Vijesti » Diplomirani agronom u inovativnoj potrazi za poslom razbija predrasude o poljoprivrednicima Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::