Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Subotica - 10. 'Grad prijatelj' Osijeka

#1:   Subotica - 10. 'Grad prijatelj' Osijeka Autor:  Redakcija 031 Postano:
Sporazum o prijateljstvu i suradnji svečano su potpisali gradonačelnik Osijeka Krešimir Bubalo i gradonačelnik Subotice Saša Vučinić.

Obojica gradonačelnika složila su se kako je ovo logičan slijed intenzivne dugogodišnje suradnje dvaju gradova, koji imaju pregršt sličnosti. Ovaj Sporazum samo je dodatni poticaj za zajedničke projekte koji će svakako pronaći svoje mjesto u fondovima EU-a.

Ovim činom Grad Osijek i službeno je dobio svog desetog „Grada prijatelja“ – Suboticu.
Svečanosti su nazočili generalna konzulica RH u Subotici Ljerka Alajbeg i generalni konzul RS u Vukovaru Živorad Simić.

Autor: Blaženka Alerić/Osijek.hr
Foto: Osijek.hr

#2:    Autor:  oftopik Postano:
ovaj osijek ima više prijatelja neg neko na fejsbuku

#3:    Autor:  simo031 Postano:
oftopik je napisao/la:
ovaj osijek ima više prijatelja neg neko na fejsbuku

Ti prijatelji imaju otprilike istu i "težinu" kao i oni na faccebooku.

#4:    Autor:  zen031 Postano:
Dugo nisam pročitao dva duhovitija komentara. Smile

Ali ako se ne varam, Subotica je odavno grad prijatelj. Ili?

#5:    Autor:  komentator031 Postano:
Predlažem da im Čupa podjeli laptope u uzvratnom posjetu.

#6:    Autor:  komentator031 Postano:
Znam da će se mnogi njeni partijski prijatelji sada naljutiti, no taj potez je bio toliko diskriminirajući spram sve ostale djece da mi ne izlazi iz glave. Druga je stvar koliko nas je koštala ta neuspjela kupovina glasova, Bubalo je pravi štedljivi bankar, domjenak za Dan grada sa nekih 220 000 kn, srušio na 40 000 kn, tako se radi. Držim da treba sklapati saveze u regiji, mi se dobro razumijemo, a i navikli su kupovati našu robu, kao i mi njihovu...

#7:    Autor:  PreacheR Postano:
komentator031 je napisao/la :
Znam da će se mnogi njeni partijski prijatelji sada naljutiti, no taj potez je bio toliko diskriminirajući spram sve ostale djece da mi ne izlazi iz glave. Druga je stvar koliko nas je koštala ta neuspjela kupovina glasova, Bubalo je pravi štedljivi bankar, domjenak za Dan grada sa nekih 220 000 kn, srušio na 40 000 kn, tako se radi. Držim da treba sklapati saveze u regiji, mi se dobro razumijemo, a i navikli su kupovati našu robu, kao i mi njihovu...

Pa svaka čast Bubimiru. I bolje mu je da štedi na kojekakvim domjencima i banketima nego na građanima. Problem je baš u tome što je previše počeo štedjeti na građanima.
Btw, zašto svi Bubala uporno nazivaju bankarom? Da li on možda ima svoju vlastitu banku ili šta...?

#8:    Autor:  josephine01 Postano:
Mi svim svojim prijateljima prodajemo našu hranu, koju oni prodaju jeftinije nego mi u našem dvorištu. To se zove pravo prijateljstvo!

Pošaljite nam svoj friend request i mi ćemo ga prihvatiti!

#9:    Autor:  Ingo Postano:
josephine01 je napisao/la :
Mi svim svojim prijateljima prodajemo našu hranu, koju oni prodaju jeftinije nego mi u našem dvorištu. To se zove pravo prijateljstvo!

Pošaljite nam svoj friend request i mi ćemo ga prihvatiti!


ne samo hranu ... svasta domace mi daleko jeftinije kupujemo preko Smile

#10:    Autor:  yux031 Postano:
Ingo je napisao/la :
ne samo hranu ... svasta domace mi daleko jeftinije kupujemo preko Smile


osijek031.com smile osijek031.com smile
Osijek031.com » Vijesti » Subotica - 10. 'Grad prijatelj' Osijeka


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::