#2:
Autor:
Gost
Postano:
13.01.2006. 9:07
Kad već govorimo o instalacijama, zna netko nekoga tko dobro instalira karburatore? Klapa mi špicdizna na gefufni, pa mi Dačia kašljuca. Mislim, dobro ona vuče, ali samo ako ju se ne optereti. A opterećuju je priče o politici i pušenje na suvozačevom mjestu. Ako vozač puši to je OK, ipak je njegov auto. I gej je okej. Dok god me ne diraju. A dirati se ne smije u ono što ne znaš, da se ne opečeš. Tko se na mlijeko opeče, i na jogurt puše. Puše i na autocesti ZG-ST, i to baš na dionici gdje ja i Dačia šibamo 57 na sat. Ne vuče brže jer sam je dirao tamo gdje ne smijem. U karburator. Zato mi treba instalator.
Za karburator.
Možemo ga i osvijetlit ambijentalnim svjetlom, možda profercera.
|