Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Uskoro nogostup

#1:  Great ! Uskoro nogostup Autor:  Klas Postano:
Sveučilišni odjeli za matematiku, fiziku i biologiju na kojima studira približno tisuću studenata smješteni su na mjestu bivše vojarne ″Gaj″, i do njih se dolazi preko – blata. Ili prašine, ovisi o godišnjem dobu i vremenskim uvjetima. Skupina studenata koja je pokrenula inicijativu za asfaltiranjem nekoliko metara Stepinčeve ulice, od zgrade T-Com centra do ulaza u prostor Sveučilišnih odjela ovih je dana dobila pozitivan odgovor iz Upravnog odjela za komunalno – stambeno gospodarstvo i promet.

U postupku je ishođenje građevinske dozvole za cjelovitu rekonstrukciju Stepinčeve na potezu od Europske avenije do Zvonimirove ulice. Ali unatoč tome, a čim vremenski uvjeti dozvole, studenti će konačno umjesto dosadašnjeg blata dobiti nogostup koji svakako zaslužuju.


Photo & text: T. Klas

#2:   Re: Uskoro nogostup Autor:  Catharine Postano:
Bravo za "skupinu studenata" Very Happy !

#3:    Autor:  puki Postano:
aj napokon su nam odobrili. men nitko nis ne javlja.

#4:    Autor:  Alana Bates Postano:
Ti uopće nisi bio u skupini studenata Smile Šta si ti radio za to vrijeme c-c-c-c... Smile

#5:    Autor:  puki Postano:
a ko da ne znas...Smile

#6:    Autor:  D Postano:
jupi! stvarno je muka tamo prolaziti Sad al' eto kraj mukama je na pomolu Smile
Osijek031.com » Vijesti » Uskoro nogostup


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::