#1:
Uskoro nogostup
Autor:
Klas
Postano:
12.01.2006. 21:02
Sveučilišni odjeli za matematiku, fiziku i biologiju na kojima studira približno tisuću studenata smješteni su na mjestu bivše vojarne ″Gaj″, i do njih se dolazi preko – blata. Ili prašine, ovisi o godišnjem dobu i vremenskim uvjetima. Skupina studenata koja je pokrenula inicijativu za asfaltiranjem nekoliko metara Stepinčeve ulice, od zgrade T-Com centra do ulaza u prostor Sveučilišnih odjela ovih je dana dobila pozitivan odgovor iz Upravnog odjela za komunalno – stambeno gospodarstvo i promet.
U postupku je ishođenje građevinske dozvole za cjelovitu rekonstrukciju Stepinčeve na potezu od Europske avenije do Zvonimirove ulice. Ali unatoč tome, a čim vremenski uvjeti dozvole, studenti će konačno umjesto dosadašnjeg blata dobiti nogostup koji svakako zaslužuju.
Photo & text: T. Klas
|