Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Underground ili folk? [Osječka televizija]

#1:   Underground ili folk? [Osječka televizija] Autor:  OSTV Postano:
Gotovo u pravilu Underground klubovi u Osijeku bili su kratkog vijeka. Problemi na koje su nailazle udruge koje su se borile za prostore kretali su se od financijskih, preko infrastrukturnih do prigovora susjeda na buku, pa čak i izrugivanja zbog neobičnog izgleda mladih koji posjećuju punk i metal koncerte. Entuzijasti koji bi se uhvatili organiziranja koncerta često bi nalazili rješenje tako što bi zakupili određeni klub na jedno večer, dok bi se već sljedeće večer klub okrenuo svojem uobičajenom, uglavnom komercijalnijem sadržaju. Stvoriti ime koje će trajati duže od godinu, dvije graničilo je s nevjerojatnim. Barutana, Klub mladih, Mini teatar morali su se ili ugasiti zbog financijskih problema, ili mijenjati svoju osnovnu funkciju. No čini se da su i u gradskom poglavarstvu prepoznali potrebu za klubom gdje bi se okupljali mladi koji slušaju nešto bučniju, bržu i energičniju glazbu, pa je osiguran prostor za nastavak rada kluba Mini Teatar koji uskoro čeka svoje novo otvorenje. A kako stvari stoje sa narodnjacima...?






Više informacija; Osječka televizija


#2:    Autor:  kopile Postano:
Oks i Borbaš su sramota ovog grada.

#3:    Autor:  MissTake Postano:
počelo je počelo osijek031.com smile
opopopop


nije problem u onima koji pevaju, već u onima koji slušaju

meni je jedan od najvećih oblika primitivizma plaćanje da se pusti neka pjesma(ne govorim sad o cajkama)

#4:    Autor:  pankerica666 Postano:
jel ideš na bob dylana?
ne baš Very Happy

#5:    Autor:  MissConception Postano:
ni ja ne znam niti jedan cajkaroški stih (i sama se čudim tome Very Happy), ali moram reći da Borbaš puno pomaže našoj udruzi Movement zadnjih godinu-dvije jer nam besplatno daje prostor za treninge 3put tjedno (breakdance, poppin, lockin, hip hop, house) te isto tako za mjesečne partyje, tj natjecanja koja su vrlo posjećena i koja vrlo nemaju apsolutno nikakve veze s cajkama osijek031.com smile

#6:    Autor:  echoes Postano:
najbolji dekolte! MRŠ! primitivci prokleti!uuf, što mi mogu dignut tlak! skoro do te razine da se počnem ponašat jednako primitivno k'o i oni pa mi dođe da im psujem i da ih tučem... a cure,sve tam polugole skakuću i hihoću se, ko da prodaju meso, sponzoruše jedne! sa zlatnim lancima, odure...

#7:    Autor:  kyx Postano:
jebote s kojeg je brda pala ova Slađa

#8:    Autor:  Poppy Postano:
a je ovaj prilog sav zbrda zdola!

#9:    Autor:  Isis Postano:
Ovaj Borbaš ne zna pričati...
I gle vraga, on se našao kompetentnim govoriti o nasilju.

#10:    Autor:  Monstrum Postano:
nikad neću zaboravi 199-neku (97-98-99), koncert hladnog piva pod šatrom (dok nisu ostarili, postali pičkice, uveli trube i prodali se, dok su svirali žestoki punk rock a ne ova sranja za curice) i žestoka šutka u prvim redovima na pjesmu marija kad je došla ekipa napirenih borbaševaca reda pravit, u roku od sekund se zakuvalo i letile su šake, noge, glave po skeli koja je služila kao ograda i par flaša Very Happy hehe to su bili dani, tjedan i po sam ponosno nosio ljubičasto/crno/zelenu šljivu na oku u školu Smile

#11:   Re: Underground ili folk? [Osječka televizija] Autor:  nonblank Postano:
"ideš li na Bob Dylana?"
"ne baš"

heheheh Razz

#12:    Autor:  MissTake Postano:
kyx je napisao/la :
jebote s kojeg je brda pala ova Slađa

misliš Q ??? osijek031.com smile

#13:    Autor:  nake_rado Postano:
ne baš osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Isis je napisao/la:
Ovaj Borbaš ne zna pričati...

slažem se

#14:    Autor:  Bentena Postano:
[quote="Isis"]
Ovaj Borbaš ne zna pričati...
I gle vraga, on se našao kompetentnim govoriti o nasilju.


Ali zna voziti automobil preko zelene povrsine...

#15:    Autor:  manijak Postano:
... Borbašu bi bilo bolej da se drži borilačkih vještina!
Osijek031.com » Vijesti » Underground ili folk? [Osječka televizija]


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::