#77:
Re: Prijedlog za izgled spomenika Crvenom fići [anketa]
Autor:
debelodjubre
Postano:
11.04.2011. 21:03
2 godine vlasti...rezultati: još malo pa gotova Istarska(pa do dana grada, kad vam kažem..), most na rijeci Kwai, spomenik Fiat industriji i veeelika vikendica u Drinovcima(za šefa kad prijeđe u Mostar da može na vikende odmarat)...svaka čast, odlične investicije...i male sporedne stvari, poskupili , ama baš sve što su mogli, privatizirat će ama baš sve što će moći(zoo hotel, pauk, vet. služba, vodovod, unikom, ukop, gpp...)...živili Osječani. Za ove je Slobina familija poštena...
|