Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:
Poll :: Na prosvjed...

ću izaći jer [nadopišite u poruci]
62%
 62%  [ 33 ]
neću izaći jer [nadopišite u poruci]
26%
 26%  [ 14 ]
ne znam/ne zanima me
11%
 11%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 53



#61:    Autor:  ToniOsk Postano:
U Zagrebu samo takva frka , samo da ne prestanu snimat, bolje nego film Very Happy
http://dnevnik.hr/vijesti/uzivo/

#62:    Autor:  Leon Postano:
Bilanca prosvjeda u Osijeku - 700-tinjak prosvjednika, jedne razbijene naočale i nešto jaja

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=30531

#63:    Autor:  anakonda Postano:
...živi užas u Zg....uopće nije fer prema braniteljima da su kojekakvi huligančići, blubojzi, fejsbojzi i ovi i oni morali isprovocirati nasilje.....pa zar je moralo doći do toga da branitelji (koji su i organizirali prosvjed) moraju stajati kao živi štit između murije i ostalih?...bezveze, baš sam razočarana...

#64:    Autor:  inspektormaska Postano:
Fer ili ne dogodilo se i bit će sve gore i gore, bune se oni koji nemaju i koji smatraju da su oštećeni, oni kojima je pun klinac onih koji ih 20 godina kradu pod izlikom loših zakona, narodu je dosta i lažnih branitelja i zagoraca , sanadera, glavaša, šeksova, bebića i inih ...

jednostavno više to ne prolazi.... zašto bi slušali premijerku koju niko nije izabrao odakle legitimitet vladi za donošenje bilo kakvih odluka u ime građana... neka objave datum parlamentarnih izbora možda se sve smiri u protivnom njihova nesposobnost već ih puno košta bojim se da bi neko mogao poginuti

valjda neće...

#65:    Autor:  anakonda Postano:
...problem u raspisivanju izbora je što nema treće opcije...zapravo, uopće nema nove opcije, već samo one već vidjene u proteklih dvajst godina...

#66:   Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Autor:  evil monkey Postano:
blackbloc je napisao/la :

a vi beskicmenjaci koji ste protiv nasilja, recite mi koji nenasilni prosvjed u povijesti covjecanstva je promjenio stvari???
imaš rupe u znanju glede najnovije europske povijesti - Peaceful Revolution (East Germany)

nasilje nije potrebno, ne u hrvatskoj u ovom trenutku. Libijci trenutno ginu jer imaju krvoločnog diktatora - mi još uvijek ne znamo je su li tako krvoločni bjeloglava kokoš i njezina bulumenta. a dok to ne saznamo, nasilju nema ama baš nikakvog mjesta na ovim prosvjedima. kada se u zagrebu skupi 500 000 ljudi na mirnom prosvjedu, vidjet ćemo može li to politička gamad ignorirati...

#67:   Re: [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Autor:  blackbloc Postano:
"U masi koja je krenula put Markovog trga bio je velik broj običnih mladih ljudi, koji možda nemaju do detalja artikulirane stavove, ali su dovoljni bistri da vide mračnu hrvatsku svakodnevicu. Jednako su mladi, recimo, kao Libijci kojima se tjednima tepa da su heroji. Hrvatska nipošto nije Libija, ali smo se danas uvjerili da je užasno depresivna. A takva je od temeljite pljačke onih čije je dvore policija danas branila barikadama."


mi nemamo vladu sastavljenu od normalnih ljudi koji su napravili neke greske pa eto sad mi odemo na trg i mirno ih ispratimo s vlasti.
Mi imamo kriminalce,nasilnike,lopove...to je skup najgoreg ljudskog sljama.
Pasti ce..studenti,radnici,mladi..stati cemo skupa i zbacit cemo ih dolje..nenasilno ili nasilno!
a ti i ostatak formuskih patuljaka...pisite i pisite, pa jos malo pisite..onda opet pisite..pricajte,pricajte...pa opet malo pisite i pricajte kako vam je nasilje fuj.

off,sluzbeni put sutra..jebiga,mora se.mora netko i prehraniti vojsku miroljubivih nezaposlenika bez ikakve perspektive i buducnosti.
Osijek031.com » Događaji - najave i recenzije » [Prosvjedi 2011.] Trg Ante Starčevića: Prosvjedni skup protiv Vlade RH Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::