Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Ugostiteljima skupi elaborati za terase, ljeti žele raditi do 2 sata Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:    Autor:  Sleepwalker Postano:
dino_bno je napisao/la :
nadalje kompjuter s kojega to svira mora imati sve legalne papire i mora imati sve original programe(Windowsi itd) jel ti znas koliko to kosta??


Onaj kome su važnije navike od uštede novca, mora, onaj kome nisu, prigrlit će neku open source user friendly distribuciju poput Ubuntua, ili Minta sa svim pripadajućim aplikacijama za reprodukciju glazbe za 0 kuna.

A što se tiče teme, da im se ne isplati baviti se tim poslom, ne bi se bavili. Koliko god ljudi kukali da nemaju love, kafići su uvijek puni. I zbilja se može steći dojam da neki izigravaju žrtve, a zapravo s obzirom na cjelokupno stanje u gospodarstvu i svim djelatnostima, danas moraš biti sretan i ako si na pozitivnoj nuli.

Naravno da ne generaliziram, svaka čast svima poštenima, al ima dosta ovih koji muljaju. Znam jednog vlasnika koji dofurava piće iz Srbije i tako, radi još podosta od onoga što su neki već nabrojali.

#47:    Autor:  dino_bno Postano:
Sleepwalker je napisao/la :
dino_bno je napisao/la :
nadalje kompjuter s kojega to svira mora imati sve legalne papire i mora imati sve original programe(Windowsi itd) jel ti znas koliko to kosta??


Onaj kome su važnije navike od uštede novca, mora, onaj kome nisu, prigrlit će neku open source user friendly distribuciju poput Ubuntua, ili Minta sa svim pripadajućim aplikacijama za reprodukciju glazbe za 0 kuna.



Dobro to za kompjuter i software nije problem, ja sam aludirao vecinom na glazbu
Osijek031.com » Vijesti » Ugostiteljima skupi elaborati za terase, ljeti žele raditi do 2 sata Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::