Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Đorđe Balašević i Kao rani mraz: karte su raspradane! + [ponuda i potražnja ulaznica] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5 ... 10, 11, 12  Sljedeća  :| |:

#46:    Autor:  Fermat86 Postano:
JuraOS je napisao/la:
Mijenjam dvije karte za stajanje sa dvije za sjedenje .
Naime kupovao sam na brzinu karte i nisam razmišljao o godinama ljudi kojima su kupljenje Smile . Ovo se prvenstveno odnosi na Fermat86 ali i na druge koji su zainteresirani.


Evo samo da napomenem (ako se jos netko misli javiti) da sam karte vec zamijenila..

#47:    Autor:  plava_vjeverica Postano:
mjenjam cetiri karte za stajanje za cetiri za sjedenje

#48:    Autor:  marac007 Postano:
Prodajem 2 karte za istok, sve informacije na broj: 0998728468

#49:    Autor:  sele.moja27 Postano:
[quote="Inspektor Maska"]
Igor_Vno je napisao/la :
Prodajem 5 karata za Balaševićev koncert, 200kn.
Po mogućnosti da ih sve riješim još večeras:

091 894 12 12
ili
098 169 22 69

Tražiti Igora!


Prvo, ovo je prekršaj, da Bog da ti na vrata došao murijak u civilu.

Drugo, sram te i stid može biti! Osobno znam dvadesetak starijih osoba na minimalcu koje su doslovce mjesecima odvajale po 5-10 kn da bi uštedjele 160 kuna, samo da bi još jednom u životu otišle na Balaševićev koncert. Karte nisu vidjele.

Nadam se da će ti jednom u životu proraditi savjest.
pa čovjek hoće zaradit nemojte pljuvat po njemu tko vam je kriv što niste kupili kartu

#50:    Autor:  sele.moja27 Postano:
I MENI TREBAJU DVIJE KARTE AKO NETKO IMA ZA PRODAJU NEKA MI SE JAVI NA [email protected] HVALA UNAPRIJED

#51:    Autor:  Mitraljez Postano:
meni treaju dvije karte il jos bolje cetri ak neko ima nek se javi tu PM.
AL JAVITE SE LJUDI JA SAM SAMOHRANA MAJKA,HRANIM DVOJE GLADNIH USTA PORED SVOJIH I BRINEM SE ZA BABU IZ SVOJE ZGRADE..POMOZITE MI DOBRI LJUDI

#52:    Autor:  KatarinaYsabel Postano:
I ja bih karte, nažalost juče nisam bila u mogućnosti kupiti ih... Sad Ako neko prodaje, trebala bih 2 karte)... Pa se javite na PM...

#53:    Autor:  skoro_skorojevic Postano:
[quote="sele.moja27"]
Inspektor Maska je napisao/la:
Igor_Vno je napisao/la :
Prodajem 5 karata za Balaševićev koncert, 200kn.
Po mogućnosti da ih sve riješim još večeras:

091 894 12 12
ili
098 169 22 69

Tražiti Igora!


Prvo, ovo je prekršaj, da Bog da ti na vrata došao murijak u civilu.

Drugo, sram te i stid može biti! Osobno znam dvadesetak starijih osoba na minimalcu koje su doslovce mjesecima odvajale po 5-10 kn da bi uštedjele 160 kuna, samo da bi još jednom u životu otišle na Balaševićev koncert. Karte nisu vidjele.

Nadam se da će ti jednom u životu proraditi savjest.
pa čovjek hoće zaradit nemojte pljuvat po njemu tko vam je kriv što niste kupili kartu


Ja svoju kartu kupio odmah ujutro. zato mi je i krivo ako neki nisu mogli doci do nje zbog buducih preprodavaca koji gledaju zaraditi. Mislim, u redu snalažljivost, ali previše je previše.

#54:    Autor:  ante87 Postano:
pozdrav!
Prodajem 6 ulaznica(može i pojedinaćno) za koncert Đ.B trenutna cijena je 180kn , cekam jos par dana i tko bude ponudio najvise njemu prodajem.
javiti se na 091 788 7470
Ante.
Nalazim se u Osijeku.

#55:    Autor:  barbaraa Postano:
ja bi trebala dvije karte..

#56:    Autor:  tamna strana Postano:
meni trebaju cetiri karte...dobro može i tri....eto ako netko ima pet karata neka mi ponudi šest...jer kupit cu i sedam...u slucaju da netko prodaje osam karata onda mi ne treba niti jedna

#57:    Autor:  Zgodni Drug Postano:
e ako ima netko dvije za prodaju sam nek javi na PM!hvala

#58:    Autor:  tonka_21 Postano:
Ako netko prodaje dvije karte za 100kn neka mi se javi...hitno mi trebaju..

#59:   Re: Đorđe Balašević i Kao rani mraz: ulaznice su rasprodane! + [ponuda i potražnja ulaznica] Autor:  ivančica3 Postano:
Kupujem 2 karte 092/2423 724

#60:   Molba u vezi koncerta Balasevica Autor:  Marko Os Postano:
Dakle, pojavio se problem, jer sam imao rezervirane ulaznice u jednom od prodajnih mjesta, ali kad sam dosao po ulaznice ostale su samo one za stajanje.
E sad moja molba je ako itko ima dvije ulaznice za sjedenje da bi bio voljan zamjeniti se sa mojim za stajanje. Ako je potrebno i nadoplatit cu nekome tko bi se htio zamjeniti.
Hvala.
Osijek031.com » Vijesti » Đorđe Balašević i Kao rani mraz: karte su raspradane! + [ponuda i potražnja ulaznica] Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5 ... 10, 11, 12  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 12.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::