Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Napokon Trg! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:    Autor:  debeli Postano:
D je napisao/la :
nema veze s trgom, ali srušili su onaj dimnjak bivše keksare za koji se ovdje pričalo da će biti uklopljen u nove zgrade Exclamation ??


E D: nije to keksara to je bila pekara, a keksara je kod Ruđerice.
Ajd sad daj kikiki Laughing

#47:    Autor:  Gost Postano:
[quote="debeli"]
nevia je napisao/la :
iawgoM je napisao/la :


što se tiče spomenika kod šetača to je sasvim druga priča!Imate i opis na ploči što bi taj spomenik trebao predstavljati i eto vam razloga zašto tako izgleda...bio je rat, a spomenik simbolizira rat...zato nam tako i smeta, i trebao bi smetati


Taj spomenik simbolizira da je ovaj grad smetlište, a ne posljedice rata. Drugonagrađeni projekt koji nije realiziran u cjelosti (Staklene ploče u šetalištu sa zahvalom poginulim braniteljima) su meni i mnogima mnogo bolje i originalnije rješenje od 6 hrđavih Šlepova nasranih u sred grada na koje se nesmiješ naslonit jel će ti stara j*bat sve po spisku kad bude prala jaknu. Nemojte opravdavat promašene projekte u ovom gradu kad nemate nikakve koristi od njih.


Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.

#48:    Autor:  William H. Bonney Postano:
[quote="Sasha";p="7169"]
debeli je napisao/la:
nevia je napisao/la :
iawgoM je napisao/la :


što se tiče spomenika kod šetača to je sasvim druga priča!Imate i opis na ploči što bi taj spomenik trebao predstavljati i eto vam razloga zašto tako izgleda...bio je rat, a spomenik simbolizira rat...zato nam tako i smeta, i trebao bi smetati


Taj spomenik simbolizira da je ovaj grad smetlište, a ne posljedice rata. Drugonagrađeni projekt koji nije realiziran u cjelosti (Staklene ploče u šetalištu sa zahvalom poginulim braniteljima) su meni i mnogima mnogo bolje i originalnije rješenje od 6 hrđavih Šlepova nasranih u sred grada na koje se nesmiješ naslonit jel će ti stara j*bat sve po spisku kad bude prala jaknu. Nemojte opravdavat promašene projekte u ovom gradu kad nemate nikakve koristi od njih.


Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.

dobro u pravu si ali taj škver zadovoljava funkciju ležečeg policajca pa čepinska mafija nemože više parkirat pred sagu hehe.

#49:    Autor:  goose Postano:
Gost je napisao/la:

Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.


mislim da se trebaš ponositi ovim što si napisala...

NE!!

#50:    Autor:  Gemi Postano:
Gost je napisao/la:
Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.


Imas kikiriki. Daj se logiraaaaaaj!

#51:    Autor:  debeli Postano:
D je napisao/la :
osijek031.com smile
ne mora debeli, ima kamera po trgu


fala za kikiriki sad mogu na tekmu Laughing

#52:    Autor:  Gost Postano:
Sori, Gemi. A ne daaaaa mi se...

goose je napisao/la:
Gost je napisao/la:

Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.


mislim da se trebaš ponositi ovim što si napisala...

NE!!


Okej, ako je to tvoje mišljenje...

#53:    Autor:  D Postano:
debeli je napisao/la:
D je napisao/la :
osijek031.com smile
ne mora debeli, ima kamera po trgu


fala za kikiriki sad mogu na tekmu Laughing

anytime, zaslužio si ti i više Smile
@sasha, pa nije to valjda baš takva gnjavaža Wink
Osijek031.com » Vijesti » Napokon Trg! Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::