#47:
Autor:
Gost
Postano:
15.10.2005. 13:09
[quote="debeli"]
što se tiče spomenika kod šetača to je sasvim druga priča!Imate i opis na ploči što bi taj spomenik trebao predstavljati i eto vam razloga zašto tako izgleda...bio je rat, a spomenik simbolizira rat...zato nam tako i smeta, i trebao bi smetati
|
Taj spomenik simbolizira da je ovaj grad smetlište, a ne posljedice rata. Drugonagrađeni projekt koji nije realiziran u cjelosti (Staklene ploče u šetalištu sa zahvalom poginulim braniteljima) su meni i mnogima mnogo bolje i originalnije rješenje od 6 hrđavih Šlepova nasranih u sred grada na koje se nesmiješ naslonit jel će ti stara j*bat sve po spisku kad bude prala jaknu. Nemojte opravdavat promašene projekte u ovom gradu kad nemate nikakve koristi od njih.
|
Uglavnom- radijator je najlošije urbanističko rješenje u gradu, zatvara cijeli Trg slobode, pa sve daje kalustrofobičan, neuredan i socijalističko- nostalgičarski dojam.
|