#41:
Re: Policija u dva dana kaznila 68 biciklista
Autor:
simo031
Postano:
18.09.2010. 23:06
Prođe jučer neki biciklist kroz „Stop“ na biciklističkoj stazi (na području DGO-a) sa jedno tri'est nasat. Uleti u križanje kao debil, zamalo mi razbi auto i još mi nešto nepristojno gestikulira rukama. Volusina nepismena, očito nije ni skužila da ima znak „Stop“ na biciklističkoj stazi koji se na njega odnosi. Krenem da mu utaknem auto-dizalicu u rektum, i okrenem nekoliko miliona puta ručicu, no kad sam ga pogledo' nisam znao gdje mu je da prostite šupak. Gdje god ga pogledaš, izgleda ko šupak (čak i komunicira ko' jebeni šupak), pa sam jednostavno produžio dalje, da se nepotrebno ne ugovnam, a u taj drek će već netko drugi ugaziti.
E, takvi mi debili stvarno dignu žilu, pa se na trenutak ponovo osjetim mlad i agresivan.
|