#33:
Autor:
W.M. Felt
Postano:
09.03.2008. 20:32
Čovječe, ipak se malo pretjeruje u pesimizmu. Utjecaj gradske vlasti na život pojedinca puno je manji nego što ljudi vole pričati, zapravo više vole alibi za vlastite probleme. Zamisli da ti je gradonačelnik epohalni lopov i upropaštavač svega građanskog Bandić, ili onaj netko u Splitu, simbolu višestoljetnog egzodusa. Izbori su opet za godinu dana, neće se ništa strašno dogoditi, osim što će Đapić, ako pobijedi, još pokrasti pokoji milijun, koji, budimo realni, ljudi ne bi ni primijetili.
|