#19:
Autor:
komentator031
Postano:
08.12.2010. 17:32
[quote="zen031"]
Komentator031 reče: "Prošlost ostavite prošlosti", a gotovo kroz svaki od 29 postova koje sada ima, u slučaju da se napadne omiljeni mu HDSSB i Glavaš, proteže se lajtmotiv ratnih zasluga potonjih, uz ili izravno ili pritajeno pitanje sugovornicima-forumašima: "A gdje ste vi bili devedesetih"
Razumijem da nisu svi bili tu, no treba i razumjeti ponos onih koji su bili tu, nije mi namjera nikoga osuđivati u svakom slučaju, niko nije savršen i ništa nije crno bijelo. Samo mi je drago što je došlo do smjene generacija u gradu.
|