Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Vijesti » Retfala: Šetnica i biciklistička staza uz Dravu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Re: Retfala: Šetnica i biciklistička staza uz Dravu Autor:  debelodjubre Postano:
Pa dobro jel vi vidite sto piše..Hrvatske vode financiraju, idejni projekt je od Hrv. voda, kakve veze Bubalo s tim ima osim sto se sasvim nekusno naslikava i pripisuje projekte...on nema projekte, njegov najveci projekt u godinu i po su nogostupi...pametnom dosta...

#17:    Autor:  centurion Postano:
Riječ je o projektu Hrvatskih voda, koji sufinancira Grad Osijek.
Cool

#18:    Autor:  ante_os Postano:
To će biti lijepo preko ljeta Very Happy

#19:    Autor:  zuvvu Postano:
Caleb je napisao/la :
Ma kad ce vise spojiti doljnjogradsku promenadu s gornjom bilo bi vrijeme prica se vec 20godina o tome..

Laughing

#20:   Re: Retfala: Šetnica i biciklistička staza uz Dravu Autor:  unleashed Postano:
Spaja se centar grada s Retfalom, a biciklistička staza i šetnica će biti do Neptuna? Zar nije Neptun otprilike paralelan s Mošom, recimo? A ja misl'la da Retfala počinje tamo negdje kod Žutog naselja... Rolling Eyes

#21:    Autor:  Leteci mungos Postano:
unleashed je napisao/la: A ja misl'la da Retfala počinje tamo negdje kod Žutog naselja... Rolling Eyes
Koliko kuzim, radi se o dvije faze. Prva je do Neptuna, a druga ukljucuje izgradnju biciklisticke staze po bentu (uz Retfalu) do Visnjevca.

#22:    Autor:  ciao_bao! Postano:
moze reci tko sta hoce, ali ja sam bas danas razmisljala koliko se puno napravilo u gradu u zadnjih nekoliko godina...danas sam se prvi put vozila tramvajem od trga do Bikare (Moto Viole:)) i imala sam osjecaj kao da sam u nekom drugom gradu...
puno puta sam prosla Divaltovom, ali ne i tramvajem do sada...
svako malo slucajno otkrijem nesto novo...
nedavno sam naisla na nove krake biciklisticke prema jugu I...slucajno...sjela na bicikl i odusevila se...a puno puta sam prosla tamo, ali ne i biciklom...
bas sam sretna i zadovoljna...mislim da jos puno toga lijepog i dobrog sto nisam, ili mozda necu ni primjetiti...ali bitno je da primjecuju oni krajnji korisnici,koji mozda ni nemaju pristup internetu, a mozda im to postalo toliko nomalno da nemaju potrebe biti zbog toga sretni ili zahvalni...kako to biva...


bla bla...

#23:    Autor:  Sharon Postano:
Tema stara 20 godina lansirana pred lokalne izbore u dijelu grada gdje je Kraljičak nositelj liste... Buni me samo jedno: članak nije iz Glasa.

#24:    Autor:  MegaSmrT Postano:
Sharon je napisao/la :
Tema stara 20 godina lansirana pred lokalne izbore u dijelu grada gdje je Kraljičak nositelj liste... Buni me samo jedno: članak nije iz Glasa.
osijek031.com smile osijek031.com smile

#25:    Autor:  W.M. Felt Postano:
komentator031 je napisao/la:
ti bi se trebao liječiti


centurion je napisao/la:
A ti Felt bi stvarno mogao na lječenje.


Meni ne treba liječenje, hvala na brizi. Ja se ne ulizujem ratnom zločincu. Većina ljudi u Osijeku, hvala Bogu, mirne se duše gleda u ogledalu. Većina ljudi je isto tako u ratu samo izgubila, a vi ste dečki, nekad Hdz-ovci, a danas Hdssb-ovci, uz sve žrtve, također u ratu i profitirali - netko odmah, netko kasnije. I sve to zahvaljujući vašem šefu. Ako se samo borite za svoja politikom stečena radna mjesta, ili privilegije, onda vas razumijem, a ako zaista mislte to što pišete, onda vas moram žaliti.

Vratimo se na temu. Dobra je to ideja, ako se realizira još bolje, ali samo uz uvjet da nije preskupa. Doduše, u normalnom bi gradu i normalnoj državi prije promenade mislili na 30 tisuća ne zaposlenih, no mi smo tu gdje jesmo, i navikli smo. Što je nekih 5 milijuna.

#26:    Autor:  dino_bno Postano:
MegaSmrT je napisao/la :
Sharon je napisao/la :
Tema stara 20 godina lansirana pred lokalne izbore u dijelu grada gdje je Kraljičak nositelj liste... Buni me samo jedno: članak nije iz Glasa.
osijek031.com smile osijek031.com smile

#27:    Autor:  hihmih Postano:
kako je netko prije mene napisao. gdje ste vi pobornici "hihihehe" gradonačelnika pročitali a zatim zaključili kako če se graditi obalo utvrda do višnjevca!?u tekstu piše gradnja produžetka do neptuna i nastavak biciklisičke staze do višnjevac. ako me pamet služi a služi me! obalo utvrda završava upravo na neptunu,zgradom kafića,spremišta, bočališta!? ako vi smatrate asfaltiranje šetnjice izgradnjom onda imate još jedan (pored mnogih drugih) u glavi problem.a ako ste ikada išli biciklom prema višnjevcu bentom znat čete da je on dobar i bez dodatnog ulaganja(muljanja) našeg novca.svi se radujete kako če ljeti biti lijepo,meni je sadašnja situacija lijepa .cijeli taj ambijent izgleda divlje,bolje reći prirodno tako da ulaganje u goli asfalt koji bi se izlio po bentu spada u narušavanje prirode.zaključak!? bacanje i "pranje"gradskog novca na račun ekocida!!!!

#28:    Autor:  HokusPokus Postano:
hihmih, ti si definitvno blesav i ne znam kakav to imaš bicikl da ti ne smetaju one kamenčuge po bentu a što se tebe tiće Felt tu ni dragi bog ne može pomoći. Čitam te i 90% tvojih opservacija stoji samo definitivno si za ustanovu hitnog liječenja jer svaki klinac s glavatim povezuješ. Mislim svaka komunalna tema ti završi na Glavašu. Pusti ti to koliko se ljudi ima čisti obraz i da me poznaješ možda bi i za mene to mislio ali ti moram reći da ti neke teze o ratu i glavi ne stoje. Ne ulazim u drpađore nakon rata. Ali u vrijeme kad je glava u torbi i visi pad grad i klanje po Osijeku, vjeruj mi da je bilo ili mi ili oni. Pa ako zbog toga sam genocidan kad biram nas u ratu onda sam i ja za zatvor. Ne ulazim u to gdje si bio i na kojem si partijskom zadatku sad no u ratu je bilo drugačije. lako je sad biti general poslije bitke i pričati o 5,6 ubijenih srba (nek mi oproste njihove obitelji jer zločin je zločin) ali kad poginu stotine mojih sugrađana i tisuće ih bude ugroženo, drugačije se priča. Pustimo rat jer on je prošao i bavimo se komunalnim problemima a mržnju ostavimo onima preko iako ni njima više nije do tog. Svako je na mjestu koje zaslužuje možda ne za ono što treba biti no pravda je varljiva i Ti ćeš jednog dana ugledati kombi ispred svoje zgrade kao ti donosi "košulju" ili možda u međuvremenu središ taj svoj nepotrebni gnjev i mržnju.
Osijek031.com » Vijesti » Retfala: Šetnica i biciklistička staza uz Dravu Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::