#25:
Autor:
W.M. Felt
Postano:
08.12.2010. 16:05
Meni ne treba liječenje, hvala na brizi. Ja se ne ulizujem ratnom zločincu. Većina ljudi u Osijeku, hvala Bogu, mirne se duše gleda u ogledalu. Većina ljudi je isto tako u ratu samo izgubila, a vi ste dečki, nekad Hdz-ovci, a danas Hdssb-ovci, uz sve žrtve, također u ratu i profitirali - netko odmah, netko kasnije. I sve to zahvaljujući vašem šefu. Ako se samo borite za svoja politikom stečena radna mjesta, ili privilegije, onda vas razumijem, a ako zaista mislte to što pišete, onda vas moram žaliti.
Vratimo se na temu. Dobra je to ideja, ako se realizira još bolje, ali samo uz uvjet da nije preskupa. Doduše, u normalnom bi gradu i normalnoj državi prije promenade mislili na 30 tisuća ne zaposlenih, no mi smo tu gdje jesmo, i navikli smo. Što je nekih 5 milijuna.
|